320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lehistet ei tohiks jalgpalli ligidale lasta. See on kümnenda astme mõrv.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar




      Tšiili aukonsul sümpatiseerib.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Kalkun pani veits mööda. Derdiyok ei löönud Hispaania vastu võiduväravat.

        Kommentaar


          nüüd saab Kalkun vastu kukalt, sest Kaljuveer võttis ka selle info omaks.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas allarn Vaata postitust
            Kui tahad mingeid ettepanekuid teha, kirjuta ETV'sse. Siin foorumis niutsumisel pole mingit kasu.
            Milleks see teema siis on siin ? See ongi ju selleks, et ETV kommentaatorite üle arutada, kui ei meeldi kuidas me nende üle arutame, siis ei pea ju seda teemat vaatama
            sigpic

            Kommentaar


              Mulle meeldis kui Kuusk teatas, et praeguseks lõpetame siin olümpiastuudios...D

              Kommentaar


                on ikka teil probleemid, Kui nii tühised asjad, nagu Kuuse lempsi kommentaar, või Sarapi matemaatika, oleks elu ikka päris lill. Ja mida te jälgite üldse? Mängu , kommentaari, vuvuzelat?

                Kommentaar


                  Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                  Milleks see teema siis on siin ? See ongi ju selleks, et ETV kommentaatorite üle arutada, kui ei meeldi kuidas me nende üle arutame, siis ei pea ju seda teemat vaatama
                  Minu pärast aruta palju tahad. Lihtsalt sellisel halal pole siin mingit mõtet. Ja ma ei saa aru mida sa üldse sellega taotled. Loodad, et pärast siia kirjutamist digimuundub Kuuse Lemps äkki Järvelaks?

                  Kommentaar


                    etv siis tänaseks valinud uruguay-mehhiko? krt sommid vist ka, paras jama ikka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      etv siis tänaseks valinud uruguay-mehhiko? krt sommid vist ka, paras jama ikka.
                      Yle kodulehe kava ütleb igatahes, et Prantsusmaa-LAV.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Muidu ma seda kunagi ei ütle, aga Hispaania nimede hääldus on ikka täiesti jopakolla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          N

                          Mulle küll meeldiks, kui nad igasuguse statistika asemel häälduse endale selgeks teeksid.
                          Tiisleri puhul on märgata, et ka ses osas on kodutöö tehtud, aga mõningad apsakad satuvad aeg-ajalt sisse. (seda oskan ma muidugi ainult nende keelte kohta öelda, mille puhul ma tean, kuidas hääldus õige on)
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Yle kodulehe kava ütleb igatahes, et Prantsusmaa-LAV.
                            aa ma vaatasin kava.ee, aga tänud et mainisid eks tsekkan üle!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              etv siis tänaseks valinud uruguay-mehhiko? krt sommid vist ka, paras jama ikka.
                              umm, ma ei saa aru, miks peaks keegi tahtma vaadata alagrupi autsaiderite mängu.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                french kiss vs french fries
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X