320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    umm, ma ei saa aru, miks peaks keegi tahtma vaadata alagrupi autsaiderite mängu.
    sest ei ole gloori hunter!

    Kommentaar


      Me tahame näha ,mis koosseisu Raimonds platsile saadab,paneb äkki miskised varud nende asemel kes sõna julgesid võtta.
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Kas ETV-l ei oleks võimalik aeg-ajalt alagrupi live tabel ekraanile kuvada nagu sakslaste ZDF seda teeb? Ei peaks kommentaatorid-analüütikud oma pead matemaatikaga sassi ajama ja vaatajad saaksid parema ülevaate olukorrast.

        Kommentaar


          Kalkun, muidu igati head tööd tegev, kasutas täna korduvalt terminit: minu andmetel on seis seal nii ja naasugune. Kas tal on mingi oma info ametliku asemel.

          Kommentaar


            Algselt postitas allarn Vaata postitust
            Minu pärast aruta palju tahad. Lihtsalt sellisel halal pole siin mingit mõtet. Ja ma ei saa aru mida sa üldse sellega taotled. Loodad, et pärast siia kirjutamist digimuundub Kuuse Lemps äkki Järvelaks?
            Kui sa lubad mul arutada, eks ma siis arutan edasi. Samamoodi võib ju öelda, et nende halal pole ka mingit mõtet, kes siin halavad, et ETV näitab uruguay - mexico mängu, mitte prantsuse - LAVi, aga see teema ju selleks ongi, et selliseid asju siia kirjutada või kui ma eksin, siis milleks see teema siin on ?
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
              Kui sa lubad mul arutada, eks ma siis arutan edasi. Samamoodi võib ju öelda, et nende halal pole ka mingit mõtet, kes siin halavad, et ETV näitab uruguay - mexico mängu, mitte prantsuse - LAVi, aga see teema ju selleks ongi, et selliseid asju siia kirjutada või kui ma eksin, siis milleks see teema siin on ?
              Noh, pigem oli probleem vormilist laadi. Et kui karjuda, et miks need ja need on nii jobud ja mingu nad sinna, siis on natuke imelik.

              Kommentaar


                Kalkun & Tiisler - SUPER
                Lembitu - FUCK YOU
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Hea küll - mulle ei meeldi Kuuselt see, et ta trügib alati poole Sarapi teksti pealt sisse. Samas on seda propsi ka teistel.

                  Kommentaar


                    Kumb siis on Demishelis või Demiikelis?

                    VSB omad hääldasid viimast varjanti CL-i mängudes ja ETV omad esimest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Kumb siis on Demishelis või Demiikelis?

                      VSB omad hääldasid viimast varjanti CL-i mängudes ja ETV omad esimest.
                      Esimene variant on õige.

                      Kommentaar


                        Või siis hoopis ei esimest ega teist moodi, vaid õigesti ehk hispaania keele reeglite järgi - "Demitšelis". Rõhk tagumise e peal.


                        edit: ok, see tš ja sh on juba nüansid.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Minu spikker prantsuse mängude eel: http://www.acapela-group.com/text-to...tive-demo.html

                          Kommentaar


                            Üks räägib cm-idest teine millisekundist

                            Kommentaar


                              Sarap pakub ka neljanda varjandi - Demiihelis.

                              Kahju ,et Nigeeria - Lõuna Korea mängu ei näidata, sest seal tundub, et käib kõva andmine. Ka soomlased ja sakslased ei näita seda mängu.

                              Kommentaar


                                78 minutit ja 50 sekundit tuli kannatada, et keskmäestiku mõjudest teada saada
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X