320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kannik on tõepoolest Capelloga VÄGA sarnane, kuid jah kuidagi vanaks on jäänud.
    Näeme Santiago Bernabeul.

    Kommentaar


      Väga meeldib see asi, mis ETV's hetkel on, kohe kui löödakse värav teises mängus, kohe ka näidatakse seda väravat.
      Kommentaatorid on ka super head. Alguses küll Tiisler eksis sellega, et Boateng lõhkus Ballacki saksa karikasarjas, aga kui teist korda räägiti sellest, siis Tiisler juba parandas end.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Ma ei lakka üllatumast, kuidas jalgpallieksperdid ja treenerid reegleid ei tunne. Sarap ja van Persie värav. Mõni kohtunik võib mind parandada, kuid FIFA viimased suunised peaksid nõudma, et suluseis on vaid siis, kui mängija palli PUUTUB. Ehk kui ta selle ümber ringe jookseb või üle hüppab või jumal teab mida muud teeb, siis suluseisu ei ole.

        Või ei?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Ma ei lakka üllatumast, kuidas jalgpallieksperdid ja treenerid reegleid ei tunne. Sarap ja van Persie värav. Mõni kohtunik võib mind parandada, kuid FIFA viimased suunised peaksid nõudma, et suluseis on vaid siis, kui mängija palli PUUTUB. Ehk kui ta selle ümber ringe jookseb või üle hüppab või jumal teab mida muud teeb, siis suluseisu ei ole.

          Või ei?
          See on selline kahe otsaga asi.. Kui ta mõjutab selgelt mängu käiku, aga palli ei puutu, tuleb suluseis ära võtta. Kui ta ei sega mängu vms, siis on suva.

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            See on selline kahe otsaga asi.. Kui ta mõjutab selgelt mängu käiku, aga palli ei puutu, tuleb suluseis ära võtta. Kui ta ei sega mängu vms, siis on suva.
            Oli see seal FIFA suunises kirjas?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Kui ta jääb palliteekonnale ette (nt segab väravavahi palli nägemist), siis peaks sulg olema.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Teeme nüüd nii, et järgmine, kes sellel teemal sõna võtab, vilistab mingis liigas, mis võiks olla meistriliiga või esiliiga, ja saab aru, millest jutt käib ning pole reegleid telekast kuulnud. Kui ma selle suunise koha pealt eksin, siis miljon vabandust, kuid teeme enne kindlaks, kas see saadeti välja või mitte.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Ma küll sinu definitsiooni järgi ei kvalifitseeru kuidagi siin lõugu laiutama, aga lihtsalt märgin, et ka almighty interneti põhjal FIFA hiljuti niisuguse reeglitäpsustuse välja käis küll. Inglased-šotlased näiteks saatsid selle idee viisakalt peppu ja jätkavad ka uuel hooajal vanas vaimus, "interfering with play" peale rõhudes, aga MM-il peaks kohtunikel tõesti olema korraldus ainult pallipuute järel vilistada.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Kuuse on ikka uskumatu vend küll.Samal ajal kui telepildis räägib lonkavat Tomassoni siis tema räägib ainult tema 52. väravast ja kui krdi tähtis see on.Samas kui Sarap üritab millestki mänguliselt olulisest rääkida ,siis ei lase Kuuse tal ühtegi lauset lõppedada.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Mulle väga meeldib, et Kuuse ei lase ennast üldse segada sellest kui värav lüüakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Ma küll sinu definitsiooni järgi ei kvalifitseeru kuidagi siin lõugu laiutama, aga lihtsalt märgin, et ka almighty interneti põhjal FIFA hiljuti niisuguse reeglitäpsustuse välja käis küll. Inglased-šotlased näiteks saatsid selle idee viisakalt peppu ja jätkavad ka uuel hooajal vanas vaimus, "interfering with play" peale rõhudes, aga MM-il peaks kohtunikel tõesti olema korraldus ainult pallipuute järel vilistada.
                        Linki? Hea meelega loeks ise ka üle.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Mulle väga meeldib, et Kuuse ei lase ennast üldse segada sellest kui värav lüüakse.
                          Tsiteeritud.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Linki? Hea meelega loeks ise ka üle.
                            kas sina oskad ka lugeda või?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Mulle väga meeldib, et Kuuse ei lase ennast üldse segada sellest kui värav lüüakse.
                              Selgrooga mees ei lasegi end segada väravatest, vigastustest ja muudest ettenägematutest asjaoludest. Ega Lemps ei saa selliseid asju ette näha. Ja proovige ise samaaegselt mängu kommenteerida ja Wikipediast ostida, mitu korda Thomasson on koondisess mänginud või mitu väravat löönud.
                              PS. Tase on seegi, et Jaapani-Taani mängu härel näidatud "napikates" ehk persekeeratud võimaluste TOP10-s oli välja jäetud nigeerlase eilne tühjast väravast möödalöök paarilt meetrilt.

                              Kommentaar


                                Kurat, viimane postitus sai liialt kiirustatult ja kirjavigadega pandud. Muidugi TOP 5 mitte TOP 10 jne. Vabandust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X