320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    PS. Tase on seegi, et Jaapani-Taani mängu härel näidatud "napikates" ehk persekeeratud võimaluste TOP10-s oli välja jäetud nigeerlase eilne tühjast väravast möödalöök paarilt meetrilt.
    Miks sa arvad, et keegi ETV sporditoimetusest seda olukorda üldse näinud on?

    Üldiselt võiks Sarap jääda (kommenteerimise kõrvalt) igapäevaseks stuudioasjatundjaks, sest mees ajab väga asjalikku juttu. Kuid kardetavasti on homme stuudiokülalisteks Nõia-Ints ja Nõia-intsu naine, kes räägivad mitu korda aastas nemad jalgpalli vaatavad.

    Kommentaar


      Selgrooga mees ei lasegi end segada kirjavigadest
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Miks sa arvad, et keegi ETV sporditoimetusest seda olukorda üldse näinud on?
        see Yakubu väravast möödalöök on suurimate ebaõnnestujate topis.

        edit: võtke järjekorranumbrid
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kuid kardetavasti on homme stuudiokülalisteks Nõia-Ints ja Nõia-intsu naine, kes räägivad mitu korda aastas nemad jalgpalli vaatavad.
          Kurat, vaadatavus oleks täiesti laes.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Kuid kardetavasti on homme stuudiokülalisteks Nõia-Ints ja Nõia-intsu naine, kes räägivad mitu korda aastas nemad jalgpalli vaatavad.
            Mis olevused need on?

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              kas sina oskad ka lugeda või?
              Kui pinget peale pole, siis saan hakkama.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                kas sa oled kuuse-lempsi õpilane või?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Miks sa arvad, et keegi ETV sporditoimetusest seda olukorda üldse näinud on?

                  Üldiselt võiks Sarap jääda (kommenteerimise kõrvalt) igapäevaseks stuudioasjatundjaks, sest mees ajab väga asjalikku juttu. Kuid kardetavasti on homme stuudiokülalisteks Nõia-Ints ja Nõia-intsu naine, kes räägivad mitu korda aastas nemad jalgpalli vaatavad.
                  Siin seisab meil ees üks suur moraali küsimus! Kas ETV-s, riiklikus televisioonis, tohib amfetamiini tarbida? Vist ikka ei tohi. Niiet need inimesed seal LIVE-s küll istuda ei saa. Amfetamiin is a nasty drug, it f*cks your brain up and sh*t!

                  Pigem ootaks mina naistepeksjast Pohlakut ja Kuusmaad sinna irisema kui sitt Itaalia on ja eluaeg on olnud ja nemad on nii lahedad (Kuusmaa isegi 90ndatel oli) , aga Pohlak peaks küll selle asemel ravil käima...
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Siin seisab meil ees üks suur moraali küsimus! Kas ETV-s, riiklikus televisioonis, tohib amfetamiini tarbida? Vist ikka ei tohi. Niiet need inimesed seal LIVE-s küll istuda ei saa. Amfetamiin is a nasty drug, it f*cks your brain up and sh*t!

                    Pigem ootaks mina naistepeksjast Pohlakut ja Kuusmaad sinna irisema kui sitt Itaalia on ja eluaeg on olnud ja nemad on nii lahedad (Kuusmaa isegi 90ndatel oli) , aga Pohlak peaks küll selle asemel ravil käima...
                    OT: Count sa pidid ju jutukasse vabandama tulema kui Itaalia NZL võita ei suuda ja Inglismaa pidi kõvasti sitem olema kui Itaalia aga Itaalia langes välja. Nii et ootan vabandusi õhtul kümmnest umbes

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      OT: Count sa pidid ju jutukasse vabandama tulema kui Itaalia NZL võita ei suuda ja Inglismaa pidi kõvasti sitem olema kui Itaalia aga Itaalia langes välja. Nii et ootan vabandusi õhtul kümmnest umbes
                      Õhtul kell 10 on ta su ema panemas.

                      Kuuse lemps on täielik geenius, kui asi puudutab suusatamise kommenteerimist, aga muidu jääb absull igas aspektis ta kõvasti alla keskmise ja vast peale seda MM'i teda enam kommenteerimas ei näe. Keegi võiks üldse üle võtta MM'i, EM'i näitamise etv'lt sest nemad on täielik õnnetuse hunnik..

                      Kommentaar


                        hold your horses.

                        mingeid nõiakesi, lillekesi ja muud palagani nüüd taolise ürituse lähedale ei tohi lasta.

                        err on ikka tubli olnud.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                          Keegi võiks üldse üle võtta MM'i, EM'i näitamise etv'lt sest nemad on täielik õnnetuse hunnik..
                          miks õnnetusehunnik?

                          Kommentaar


                            Tiisler on parim siiski minu arvates
                            Ning stuudios võiks olla Aavo Sarap see külaline vms, ajab asjalikku juttu
                            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                              miks õnnetusehunnik?
                              Väljendub sula selgelt selles, et aastate jooksul pole suutnud nad saada sinna korralike kommentaatoreid, mõni teine kanal millel ressursid olemas, oleks suutnud kindlasti parema töö. Peab lihtsalt lootma, et kunagi tulevikus sellist kanalit näeme, või siis vähemalt korralike kommentaatoreid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                                Väljendub sula selgelt selles, et aastate jooksul pole suutnud nad saada sinna korralike kommentaatoreid, mõni teine kanal millel ressursid olemas, oleks suutnud kindlasti parema töö. Peab lihtsalt lootma, et kunagi tulevikus sellist kanalit näeme, või siis vähemalt korralike kommentaatoreid.
                                näed sa Eestis kanalit, mis oleks sama laialt levinud kui ETV ja omaks resursse, et mängud omale osta ja tipptasemel ülekandeid vaatajani viia? TV3? Sry, Visasat Baltic ei kvalifitseeru nõudmiste alla kohe kuidagi hetkel. Mis sa arvad, et nende tase oleks siis tõepoolest parem ja sisutihedam? Kas nad suudaksid veebiasjad (millised on tänapäeval kohustuslikud) korralikult käima panna? paremini kui ERR on suutnud? kujutad sa üldse ette, milliseid tehnilisi vajadusi selleks tarvis on? Sisult arvad sa tõesti, et leiab Eestis paremaid spetsialiste ja kommentaatoreid kui ERR kasutab? Vbla max 1-2. Sellest piisaks? Väidad sa tõesti, et 2-4 aasta jooksul edasiminekut ei ole olnud, on sul eelmised korrad ikka nii sulaselgelt meeles? Ah, ma parem oma tiraadi ei jätkaks... Lõpetuseks, kindlasti on ERRil nõrku kohti, ent äärmiselt vale oleks arvata, et inimesed seal üldse ei mõtle, ega asjadega ei tegele. Üldiselt nõrku kohti teatakse ja nende parandamise kallal ka iga päev töötatakse. Üldiselt võib hakata ka sealt otsast pihta, et ERR on protsentuaalselt riigi eelarve suhtes vähim rahastatud avalik-õiguslik tele-raadio organisatsioon terves Euroopa Liidus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X