320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, Kalkun on 2 aastaga suurepärase arenguhüppe teinud, ning Tiisler on samuti väga hea kommentaator. Niiet, minupoolt ETV'le kiitus. Kaljuveer ja Kuusk on stuudios toredad. Ainult, et Lembitu pole tore
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Mulle meeldib kuidas ETV on hakkama saanud , ilusa stuudio teinud, kannavad palju mänge üle ja kõik kommentaatorid peale Lembitu on ka head, aga eks ta alles õpib seda jalgpalli kommenteerimist ja küll tal ka kunagi see välja hakkab tulema
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tim| Vaata postitust
        Väljendub sula selgelt selles, et aastate jooksul pole suutnud nad saada sinna korralike kommentaatoreid, mõni teine kanal millel ressursid olemas, oleks suutnud kindlasti parema töö. Peab lihtsalt lootma, et kunagi tulevikus sellist kanalit näeme, või siis vähemalt korralike kommentaatoreid.
        Milline on normaalne kommentaator? Tead sa ikka kui väike on kommentaatori palk? Kust kohast sul ETV peaks neid normaalseid kommentaatoreid võtma?

        Kommentaar


          minu meelest on Tiisler küll paras pask

          Kommentaar


            Algselt postitas v22ints Vaata postitust
            minu meelest on Tiisler küll paras pask
            Ilmselgelt ei ole sa näinud ühtegi mängu mida oleks komenteerinud Kuuse.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Ilmselgelt olete te parimad kommentaatorid maailmas. Meil VSB-s läheb üks poiss kaitseväkke, et kumb teist tahab kohe juurde tulla? Saatke PM!

              Kommentaar


                ja erinevalt ETVst ei sea VSB vast nii karme tingimusi ka... aga SW hoiatusega tuleks siiski ka arvestada
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Kas mu kõrvad petsid mind või tõepoolest siristas üks kommaritest gol-gol-gol-gol Tšiili-Hispaania mängus?
                  Zelinski jah tegi vähe klounaadi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ja nüüd teeme kiiresti väikese reklaamipausi.. Ja jätkame jalgpalliülekandega, vahepeal löödi kaks väravat!

                    Kas mu kõrvad petsid mind või tõepoolest siristas üks kommaritest gol-gol-gol-gol Tšiili-Hispaania mängus? Ma just astusin uksest sisse ja tõesti ei olnud kohe lainel.
                    Zelinski tõespoolest karjus seal nii.
                    Näeme Santiago Bernabeul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealMadrid15 Vaata postitust
                      Zelinski tõespoolest karjus seal nii.
                      pigem hüüdis võrreldes reaalse "gol gol gol" kisaga, aga noh, tore ikka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                        pigem hüüdis võrreldes reaalse "gol gol gol" kisaga, aga noh, tore ikka
                        Jup, mullegi meeldis see. Teisedki kommentaatorid võiksid vahel niiviisi gooooogogogogoooool'itada.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Ilmselgelt olete te parimad kommentaatorid maailmas. Meil VSB-s läheb üks poiss kaitseväkke, et kumb teist tahab kohe juurde tulla? Saatke PM!
                          ma oleks küll maailma parim kommentaator.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            näed sa Eestis kanalit, mis oleks sama laialt levinud kui ETV ja omaks resursse, et mängud omale osta ja tipptasemel ülekandeid vaatajani viia? TV3? Sry, Visasat Baltic ei kvalifitseeru nõudmiste alla kohe kuidagi hetkel. Mis sa arvad, et nende tase oleks siis tõepoolest parem ja sisutihedam? Kas nad suudaksid veebiasjad (millised on tänapäeval kohustuslikud) korralikult käima panna? paremini kui ERR on suutnud? kujutad sa üldse ette, milliseid tehnilisi vajadusi selleks tarvis on? Sisult arvad sa tõesti, et leiab Eestis paremaid spetsialiste ja kommentaatoreid kui ERR kasutab? Vbla max 1-2. Sellest piisaks? Väidad sa tõesti, et 2-4 aasta jooksul edasiminekut ei ole olnud, on sul eelmised korrad ikka nii sulaselgelt meeles? Ah, ma parem oma tiraadi ei jätkaks... Lõpetuseks, kindlasti on ERRil nõrku kohti, ent äärmiselt vale oleks arvata, et inimesed seal üldse ei mõtle, ega asjadega ei tegele. Üldiselt nõrku kohti teatakse ja nende parandamise kallal ka iga päev töötatakse. Üldiselt võib hakata ka sealt otsast pihta, et ERR on protsentuaalselt riigi eelarve suhtes vähim rahastatud avalik-õiguslik tele-raadio organisatsioon terves Euroopa Liidus.
                            err.ee urmar on kapist välja tulnud!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              err.ee urmar on kapist välja tulnud!
                              Tere

                              Aga PraS, sa tead, et kui midagi on pahasti olnud, siis olen ka seda tunnistanud ja siis vajalikud muudatused tehtud Võib olla sai sõnavõtt tiba emotsionaalne, ent point jääb samaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                Tere

                                Aga PraS, sa tead, et kui midagi on pahasti olnud, siis olen ka seda tunnistanud ja siis vajalikud muudatused tehtud Võib olla sai sõnavõtt tiba emotsionaalne, ent point jääb samaks.
                                Ei usu nad seda, et sa mingit erri viga oled tunnistanud. Välistatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X