320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Minul pole Kuuse vastu suur midagi, lihtsalt tahaks teada, kas tema ongi siis paremuselt kolmas jalgpallkommentaator (Kalkun, Tiisler, Kuuse), kelle ETV leidis? Pole just pikk pink, kui arvestada, et juba teine neist hakkas alles mõne kuu eest alaga tutvuma. Isegi veidi masendav, kui sellele pikemalt mõelda.
    Kusjuures mitte ükski sellest kolmikust pole varem jalka MM-i kommenteerinud. Ning ainult Kalkun on Eesti valikmänge teinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Ma esimene kord, kui sa sellist jama siia kirjutasin, jätsin vastamata, kuid teine kord on üks kord liiga palju. Ütlen siis välja, et see on idiootne arvamus, et sa pead ise meeletult hea kommenteerija olema, et ETV tegelasi või sind kritiseerida.

      Sama loogikaga võiks Savisaar sulle öelda, et sa ei tohi teda kritiseerida, sest sa pole poliitik, kuid tule ja astu Keskerakond, kui nii palju sõna võtad.

      Asjad ikka päris nii ei käi.

      Ehk mine perse, Dannar!

      ETV puhul on natuke kurb, et see kommenteerimise tase on läbi viie-kuue aasta, mida ma mäletan, võrdlemisi sarnasel tasemel olnud ja see tase pole just märkimisväärselt kõrge. Natuke naljakas on nüüd näha Tiisleri esile tõstmist, nagu oleks mingi uus anne avastatud, kuigi ta on neis koridorides sisuliselt aastaid liikunud.

      Minul pole Kuuse vastu suur midagi, lihtsalt tahaks teada, kas tema ongi siis paremuselt kolmas jalgpallkommentaator (Kalkun, Tiisler, Kuuse), kelle ETV leidis? Pole just pikk pink, kui arvestada, et juba teine neist hakkas alles mõne kuu eest alaga tutvuma. Isegi veidi masendav, kui sellele pikemalt mõelda. Tahaks küll arvata, et VSB või ükskõik milline erakanal suudaks viie aastaga korralikuma koosseisu kokku panna.

      Üldiselt on veidi pettunud selles ETV asjas. Ja mina pole küll näinud, et kommenteerimise asjas keegi aastatega mingit erilist tööd oleks teinud.
      See õnnetusehunnikuteks ja milleks veel kutsumine on ka natuke imelik. Kas ETV uldse maksab oma stuudiokulalistele ja kommijatele?

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Ning ainult Kalkun on Eesti valikmänge teinud.
        EM'i ka.
        Sinu poolt on isegi youtube pandud video millised emotsioonid Kalkunil oli finaalis löödud Hispaania väravale.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          EM'i ka.
          Sinu poolt on isegi youtube pandud video millised emotsioonid Kalkunil oli finaalis löödud Hispaania väravale.
          Ma tean, aga EM pole MM. Vastupidavus peab ikka kõvasti suurem olema.

          Kommentaar


            dannar ja epic võiksid sinna stuudiosse minna külalisteks vms Kaljuveeriga
            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

            Kommentaar


              sorri kutid, aga ma ei saa üldse aru, millest selline möll igasuguste (mitte ainult etv) kommentaatorite liinil.
              asi võib olla mus eneses, sest kipun olevat selline nahhui-sööda-äärele-...-türiiii jne ehk siis isekarjuv vutivaataja. sellegi poolest - vaikides ma paratamatult kuulen mehikeste juttu. tõsi, nad ajavad vahel asjasse mittepuutuvat möla või ajavad nimed sassi või kumab läbi mõndade meeste väga pinnapealne suhtumine käesolevasse spordialasse või mis iganes. aga what u gonna do?

              milline üldse on proffesionaalne vutikommenteerimine? mul personaalselt ei ole väga aimugi; kui ütleme kuuse lemps peaks tänaval vastu tulema ja ütlema, et kuule, räägi mis ma valesti teen. (kui keegi oskab vastust anda, palun väga.) näiteks minu jaoks on esmatähtis hääl.

              ehk siis vähem kobiseda, sest oleme viimaste päevade jooksul näinud küll igasuguseid suumunnitäis mehi seal stuudios kokutamas, mida ei saa pahakski panna, sest tegu ei ole ju teleinimestega, aga seda enam, sest foorumi teoreetikud ei ole isegi hääleliseltki nii võimekad, et mehemoodi kommentaare jagada. nautige huumorit.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Vale teema, aga ma olen nii närvis. Täitsa perses küll. 2-2 peaks seis olema, kuradi pilu kohtunik rsk.
                Näeme Santiago Bernabeul.

                Kommentaar


                  Ühes panid täna mööda nii Tiisler, kui ka järgneva AK uudistesaate toimetaja, kes mõlemad ütlesid, et Müller lõi oma kaks esimest koondiseväravat. Unustati, et ka Austraalia, mitte Kanada, nagu valesti pakkusin, vastu oli ta korra täpne. Ka Indrek Zelinski ei üritanud täpsustada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ühes panid täna mööda nii Tiisler, kui ka järgneva AK uudistesaate toimetaja, kes mõlemad ütlesid, et Müller lõi oma kaks esimest koondiseväravat. Unustati, et ka Kanada vastu oli ta korra täpne. Ka Indrek Zelinski ei üritanud täpsustada.
                    Vahetuse ajal öeldi küll, et kolm kolli on löönud.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Vahetuse ajal öeldi küll, et kolm kolli on löönud.
                      Nojah, ju siis saadi selgus tuppa, aga majasisesesse uudistesaatesse jäi ikka vale info.

                      http://www.epl.ee/artikkel/579135 leidsin juhuslikult ka pika intervjuu Lembituga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Nojah, ju siis saadi selgus tuppa, aga majasisesesse uudistesaatesse jäi ikka vale info.
                        või ma panin pange ... vaatasin ju teist poolaega juba YLE pealt
                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        http://www.epl.ee/artikkel/579135 leidsin juhuslikult ka pika intervjuu Lembituga.
                        tule juhuslikult kapist välja. sa loed epli.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          või ma panin pange ... vaatasin ju teist poolaega juba YLE pealt


                          tule juhuslikult kapist välja. sa loed epli.
                          Kui aus olla, siis tegelikult ei loe. Lihtsalt paari päeva järel vaatan nende arhiivist ilmunud lood üle. Nendega on lihtne, kuna päevas on neil vaid paarkümmend uudist. Hoopis keerulisem on postimehe "lugemine". Võtab oma 10 minutit, kuni kõik uudised alates reedest üle vaadatud sain.

                          Kommentaar


                            Minu arust oli vähe piinlikum see kuidas Kaljuveer viimase mängu ajal stuudios sakslaste rünnaku ajal pikalt targutas, et nüüd näeme seda kurioosset olukorda, kuidas inglastele värav lugemata jäeti... Kurat, kas ta särgivärvidel ka vahet ei tee?!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ühes panid täna mööda nii Tiisler, kui ka järgneva AK uudistesaate toimetaja, kes mõlemad ütlesid, et Müller lõi oma kaks esimest koondiseväravat. Unustati, et ka Kanada vastu oli ta korra täpne. Ka Indrek Zelinski ei üritanud täpsustada.
                              Isegi sellel MMil oli juba varem löönud - sakslaste 3. värav kängurude vastu.

                              Kommentaar


                                Müller Kanada vastu küll skoorinud pole.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X