320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina teen oma tööd korralikult ja väga suure hoolega, aga ma ei saa aru, mis see üldse siia puutub? Iga vend arvab millegipärast, et kui midagi öelda ei oska, siis paneme aga vana plaadi peale.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Mina teen oma tööd korralikult ja väga suure hoolega, aga ma ei saa aru, mis see üldse siia puutub? Iga vend arvab millegipärast, et kui midagi öelda ei oska, siis paneme aga vana plaadi peale.
      Sest su suhtumine on selline igas asjas, nagu nende ülekannetegagi, üsna selgelt on su jutus märgata seda, et sa ei soovi põhjalikke ülekandeid.
      FC Flora

      Kommentaar


        Mängud ju kantakse üle, järgnev jutt on ka olemas, milleks veel mingi süvitsi uurimine, kas endal pead ei ole? Ja need skeemid, neist ei saa nagunii enamus aru, lisaks pole jalgpall ikka päris male, et kõik käigud läbi võetakse.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Mängud ju kantakse üle, järgnev jutt on ka olemas, milleks veel mingi süvitsi uurimine, kas endal pead ei ole? Ja need skeemid, neist ei saa nagunii enamus aru, lisaks pole jalgpall ikka päris male, et kõik käigud läbi võetakse.
          Muidugi on pea aga asja peaks võimalikult huvitavaks tegema, meelsasti vaataksin läbi eksperdi silmade olukordi jne, need tehakse ju selgeks jeebus küll, seletatakse juurde ja nii saab ka budulojus aru. Rääkimata sinust.
          FC Flora

          Kommentaar


            Stuudiokülaliste hulgas võiks aeg-ajalt ka mõni kohtunik olla, eriti viimaste päevade taustal. Huvitav oleks nendegi nägemust kuulata.
            Üleüldse võiks stuudiokülaliste valikut laiendada ja neid topviitesid vähe harvem lasta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Stuudiokülaliste hulgas võiks aeg-ajalt ka mõni kohtunik olla, eriti viimaste päevade taustal. Huvitav oleks nendegi nägemust kuulata.
              Üleüldse võiks stuudiokülaliste valikut laiendada ja neid topviitesid vähe harvem lasta.
              Päris aus küsimus: miks te ETV-d vaatate? Soomlastel on oma ekspertkohtunik ja eile kommenteeris neil seal toimunut ka Howard Webb. Väga diplomaatiliselt, aga no püüdes öelda, et praegune olukord talle ikka ei meeldi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Minu arust saaks Eesti ka neid skeeme näidata kui nad tahaks, sest vaheajal on olnud näha, kuidas seal taga ekraanil mingeid skeeme näidatakse

                Olge õnnelikud, meil on veel isegi hea olukord, Lätis on vapsje ainult 1 kommentaator ja neil pole oma stuudiotki :P
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Päris aus küsimus: miks te ETV-d vaatate?
                  mulle meeldib eesti keelset kommentaari kuulata, pealegi, lõunaosariiklased pole soome tv'ga siiski kunagi nii sinapeal olnud kui põhja-eesti rahvas.

                  ahjaa, vaheaja analüüsidest jne, mulle endale meeldiks rohkem see alagrupiturniil kasutusel olnud variant, et stuudiokülaliseks olid erinevate elualade esindajad. tore kuulata siiraid emotsioone, mitte pingutatud analüüsi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                    Olge õnnelikud, meil on veel isegi hea olukord, Lätis on vapsje ainult 1 kommentaator ja neil pole oma stuudiotki :P
                    Ja Leedus stuudios oma Tohlak:

                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                      mulle meeldib eesti keelset kommentaari kuulata, pealegi, lõunaosariiklased pole soome tv'ga siiski kunagi nii sinapeal olnud kui põhja-eesti rahvas.

                      ahjaa, vaheaja analüüsidest jne, mulle endale meeldiks rohkem see alagrupiturniil kasutusel olnud variant, et stuudiokülaliseks olid erinevate elualade esindajad. tore kuulata siiraid emotsioone, mitte pingutatud analüüsi.
                      Ma olen sinuga väga nõus, palju toredam on kuulata erinevate inimeste juttu oma lemmikutest jne.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        inimesi on erinevaid ja kõigile on eraldi kanalit vaja -
                        üks tahab stuudiosse erinevaid inimesi, teine pigem spetsialiste ja Viikmäe vanaema ja Lauri Leesi meenuvad siiski kui midagi üliveidrat,

                        soomlaste kommentaare kuulama harjunule on taktikalaud midagi täiesti loomulikku, eesti kossufännid peavad isegi tahvliga treenerit idioodiks (mis siis, et nt Anieri elu Itaalias põhil. taktika ümber keerlebki
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Kalkun oli eile üle ootuste normaalne. Paar korda komistas küll Lembitu Kuuselikult statistikarägastiku, aga üldiselt oli kõrvale hää kuulata!

                          Kommentaar


                            Kas on teada, kes finaali kommenteerib ?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vaevalt küll.
                              Õhtulehes muidu mingi hääletus. 6690 inimest on hääle andnud ja 63% tahab Zelinskit ja Tiislerit, 19% Lembitut ja Sarapit, 18% Kalkun ja Lemsalu
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Mängud ju kantakse üle, järgnev jutt on ka olemas, milleks veel mingi süvitsi uurimine, kas endal pead ei ole? Ja need skeemid, neist ei saa nagunii enamus aru, lisaks pole jalgpall ikka päris male, et kõik käigud läbi võetakse.
                                Nii, et sina oled siis A. Pohlak jah? Ütle seda täna ETV stuudios ka, et keskmine televaataja nagunii aru ei saa skeemidest ja ärgu virisegu. Mulle ka väga meeldivad sommide mänguanalüüsid. Inimesed on viisakalt riides ja räägivad olukorrad lihtsalt lahti nii, et naine ka aru saab. Ja võiks endale aru anda, et siin foorumis käib enamus kohalikke jalgpalli asjatundjaid sh. treenereid ja mängijaid kes kindlasti neist skeemidest aru saavad.

                                Ja Kuuse võiks jalgpalli kommenteerimist enne harjutada. Debüüti MM-i ajal ei tasuks teha. Selleks on ka muid vähemtähtsaid mänge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X