320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No Gräsinist on ju teada, et talle meeldib alati vastu vaielda, oponeerida. Ei saa tõsiselt pahaks panna, kui rumalusi räägib.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      seda ei saa muudmoodi kui huumoriga võtta ja Gräzin sai taas edevust rahuldada. tasub meeles pidada, et ta endagi poeg käib jalkatrennis.

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        seda ei saa muudmoodi kui huumoriga võtta ja Gräzin sai taas edevust rahuldada. tasub meeles pidada, et ta endagi poeg käib jalkatrennis.
        Tõsi,isegi ühes Jalkas oli temast juttu.Ei oska muud öelda kui peresisesed tülid.
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Kujutage nüüd ette tema naeratavat nägu, kui ta sillamäe vanast staadionist rääkis.

          Kommentaar


            Siit on loetav Igori hea kamraadi veelgi rumalam nali, või siis tõsine plaan?
            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

            Kommentaar


              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Kergejõustiku kommentaatorid on päris head.

                Osila pani just mõni hetk tagasi hästi, Pahapill hüppas 7.67 ja Osila ütles: "Jessss"
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Kergejõustiku kommentaatorid on päris head.

                  Osila pani just mõni hetk tagasi hästi, Pahapill hüppas 7.67 ja Osila ütles: "Jessss"
                  Loe nüüd uuesti läbi,mis kirjutasid ja siis proovi uuesti,mis öelda tahtsid...
                  ...mis ta oleks siis pidanud ütlema?

                  Kommentaar


                    Osila sõnade järgi jookseb meil 400m

                    Kommentaar


                      Aarne Nirk ja vaheta foto ja kõik peaks ok olema

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marconius Vaata postitust
                        Loe nüüd uuesti läbi,mis kirjutasid ja siis proovi uuesti,mis öelda tahtsid...
                        ...mis ta oleks siis pidanud ütlema?
                        Seda pidi kuulma... Niimoodi kilkab 7-aastane, nagu see kõlas.
                        Postita seega uuesti, kui oled kuulnud, millest jutt...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                          Seda pidi kuulma... Niimoodi kilkab 7-aastane, nagu see kõlas.
                          Postita seega uuesti, kui oled kuulnud, millest jutt...
                          ja siis? mina kuulsin väga hästi, kuidas ta häälitses. tubli mees, laseb emotsioonid valla vähemalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                            ja siis? mina kuulsin väga hästi, kuidas ta häälitses. tubli mees, laseb emotsioonid valla vähemalt.
                            No ega ma paha pärast siis, mullegi meeldis selline asi.

                            Ja see minu eelmine post, see ei olnud sarkasmiga öeldud, vaid tõesti mulle meeldivad need kommentaatorid.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                              ja siis? mina kuulsin väga hästi, kuidas ta häälitses. tubli mees, laseb emotsioonid valla vähemalt.
                              Siis pole midagi, kilge oli nagu 7-aastasel ja tõepoolest, ka selles vanuses on emotsioone, mida välja lasta... Mulle tundus naljakas ja kommentaatorite kohta pole samuti midagi halba öelda.

                              Kommentaar


                                Säärits ETV-s Aarne Nirgilt: "või oli sinu jaoks liiga erutav nende suuremate meestega siin joosta?"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X