320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sain siis nüüd neid väravalööke videost vaadatud ja Kalkuni ja Jorhi kommentaare kuulatud . No mda kuradi hahahha seal peale igat väravat nagu mingid kaks klouni seal itsitavad .Mõelge midagi originaalset ja tõeliselt väravat tähistava välja.Jorh juba nagu üritas aga noh arglikult ikka. Tuleb panna üks korralik 30 sekine Goooooooooooool,gooooooooool
    FCF Forever

    Kommentaar


      No see gooooooooooooooooooooooooooool mõjub minu arust meie kontekstis ja Jorhi suust kuidagi kunstlikuna. Maitseasi muidugi. Ehkki see hahahhaa ja itsitamine ka muidugi iga värava puhul oli vähe imelik. Tegelt oleks lahe kui Zelinski unustaks end ja hüüaks "türa, värav!" näiteks aga siis teda vist rohkem ei kutsutaks.

      Kommentaar


        minu arust ka, ei gooooooool ega hahaha ei sobi, ning kui paar korda väravaklippi vaadata, siis sellest juba kõrini.

        Kommentaar


          "Väraaaaaav" või "lööb väravaaaaaaaaa" oleks minu arvates parajalt eestlaslik ning sobiv. Ei ole mingit goooooooli või tobedat naermist vaja.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Vaatasin ka hommikul err'ist mängu üle telepildis, ning ennastki ikka väga häirib see, et kommentaatorid pidevalt üksteisele sisse ja üksteisest üle räägivad/karjuvad. Mujal maailma telekanalites on see väga suur no-no. Ning loomulikult see "hahahahaaaaa väraaaaaaav" karjumine kõlas pigem nagu fännid stadkal või pubis, mitte kommentaator riigitelevisioonis.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Riigitelevisioonis tohib öelda "Allah on suur!" või muud viisakat? Minu arust peabki jalkat elavalt kommenteerima, mitte nagu Anu Säärik iluuisutamist. Kahju, et Järvelat sinna ei kutsuta.
                Sorry, aga miks täielikku jura suust välja ajada ja kalduda äärmustesse? Kas ma olen öelnud, et elavalt ei peaks või ei tohiks kommenteerida? Näiteid kust õppida ei ole vaja kaugelt otsida - meie oma naabrite, Soome ja Venemaa, kommentaatorid on vägagi professionaalsed. Ning ma ei nõua ju midagi enneolematut, vaid tavapärast "üksteisele sisse ja üle ei räägita eetris" ja "ärge röökige nagu tavafännid pubis" iga momendi ja värava puhul. Või on see mingi enneolematu ja ennekuulmatu asi, et ETV sporditoimetuselt natukenegi mingit elementaarset taset loota ja nõuda?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  No sorri ise, Eesti rahvustelevisioonis Eesti rahvuskoondise värava peale elevile minemist on päris narr kritiseerida. Täiesti savi ju, keskmine vaataja röögib sel hetkel ise poole valjemini ja viskab laes hundirattaid ega pane tähelegi. Häirida saab see ainult järgmise päeva hommikul pohmas peaga hailaite üle vaadates.

                  Ja vähemalt oli see itsitamine siiras, erinevalt enamikest Järvela pröökamistest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Minu arust peabki jalkat elavalt kommenteerima, mitte nagu Anu Säärik iluuisutamist. Kahju, et Järvelat sinna ei kutsuta.
                    Millal sa viimati Anu Sääritsa poolt kommenteeritavat iluuisutamist vaatasid muidu? Anu Säärits on iluuisutamise fanatt ja poolte esituste puhul kukub suurest erutusest tooli pealt maha, elavamalt enam ei saaks.

                    Ja vutikommentaatorite puhul pole mötet viriseda. Vaata mängu Lillekal ja sul pole aimugi, mis teles toimub. Emotsioon muide on palju vahetum. Mis puudutab ETV komentaatoreid, siis eilse (ja ka reedese) mängu ETV kommentaatorid olid kordades (ja ma mötlen kordades) paremad kui Järvela. Järvela tahab esineda, mitte kommenteerida ja see on haige kuulata. Ah-jaa, Kaljuveeri ühtede-ja-samade faktide kordamine mängu ajal on peaaegu sama haiglane, kui Järvela karjumine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Sorry, aga miks täielikku jura suust välja ajada ja kalduda äärmustesse? Kas ma olen öelnud, et elavalt ei peaks või ei tohiks kommenteerida? Näiteid kust õppida ei ole vaja kaugelt otsida - meie oma naabrite, Soome ja Venemaa, kommentaatorid on vägagi professionaalsed. Ning ma ei nõua ju midagi enneolematut, vaid tavapärast "üksteisele sisse ja üle ei räägita eetris" ja "ärge röökige nagu tavafännid pubis" iga momendi ja värava puhul. Või on see mingi enneolematu ja ennekuulmatu asi, et ETV sporditoimetuselt natukenegi mingit elementaarset taset loota ja nõuda?

                      Räägib iseenda eest...eriti hea on see "kurat seda Givenit võtku" seal lõpus. I Like!
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Vaatasin ka hommikul err'ist mängu üle telepildis, ning ennastki ikka väga häirib see, et kommentaatorid pidevalt üksteisele sisse ja üksteisest üle räägivad/karjuvad. Mujal maailma telekanalites on see väga suur no-no. Ning loomulikult see "hahahahaaaaa väraaaaaaav" karjumine kõlas pigem nagu fännid stadkal või pubis, mitte kommentaator riigitelevisioonis.
                        Ideaalis peaksid rollid olema selgelt paigas. Nagu soomlaste kergejõustikukommentaar, kus asjatundja seletab iga jooksja võimalusi ja võidutõenäosust, seejärel Mertaranta kommenteerib jooksu ajal ja pärast seda nii emotsionaalselt ja kaua nagu just parajasti õige tundub. Ja alles siis tuleb uuesti mängu asjatundja, kes korduse ajal toob välja olulisemad detailid ja paneb toimunu laiemasse perspektiivi.
                        Viimaseid ETV jalkakommentaare ei kritiseeri, asjad paistsid olema enam-vähem paigas.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Mina jäin ka kommentaaridega üldiselt rahule.Zelinski on mulle alati meeldinud , kuna ta omab jalgpalli väljakult kogemusi ja teab millest räägib.See goaaaaaaaaaaal , nagu Ladina-Ameerikas kõlab ka suht hästi ta suust.Kalkuni HAHA võiks saada ta firmamärgiks väravate puhul , lisab päris hea annuse huumorit mängu .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ei tea, muu sport ei huvita üldse.
                            Hahahaha... Tuua näiteid teiste alade kommentaatorite kohta, kui sa neid isegi kommenteerimas kuulnud pole, on kaunis naeruväärne, kas sa ei leia?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Äkki võtad kätte ja lähed õige perse oma täieliku juraga, ah? Mida on sellest halba, kui telekommentaatorid elavad mängule kaasa ja lasevad emotsioonid valla? Üksteisele sisse rääkimine tõesti häirib, aga röökimine sündmuste ajel - kindlasti mitte.




                              Ei tea, muu sport ei huvita üldse. Mängu vaata(si)n Lillekal ja pole üle vaadanud, sest ETV ei korda ja meesmuiste toodangut mu brauser ei mängi.

                              See on vist kategooriasse kellele ema, kellele tütar.
                              Millal ma olen väitnud, et emotsioonid on halvad? Professionaalne kommentaator suudab emotsioonide keerises säilitada mingisugusegi kontrolli selle üle mida, kui selgelt ja millisel hääletämbril suust välja kilkab. Kalkuni kilked ning "Hahahaaad" ja Kaljuveeri variantsioonid "Aiaiaaa-Oioioooodest" küll miskitmoodi nauditavamaks ei tee ülekannet. Võib olla sulle meeldib, kui kommentaator taandub samale tasemel fänniga pubis või kodus, mulle ei meeldi. Ning ülerääkimine üksteisest muudab ülekande sama mõtekaks kui ma lihtsalt mute panen - vahet pole ju, informatsiooni lisaks silmaga nähtavale ei tule kuna arusaadavus jutust on 0.

                              Ning Sääritsa uisukommentaar on tõesti korralik, samamoodi nagu Osila kergejõustik või Kuuse suusk.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Minu arvates Kalkuni kommentaarid ühed kuulatavamad ETV-s. Eriti korvpalli puhul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X