320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Minu arvates Kalkuni kommentaarid ühed kuulatavamad ETV-s. Eriti korvpalli puhul.
    On küll jah, eelnevate suurturniiride ajal oli ta vaieldamatu lemmik mul ETV pundist.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Meireles Vaata postitust
      Ja vähemalt oli see itsitamine siiras, erinevalt enamikest Järvela pröökamistest.
      Mulle küll tundus vähemalt ühe värava puhul, kus see eriti hästi välja tuli (Zenjovi või Saagi oma, ei viitsi praegu üle vaadata), et ta üritab seda hahhaatamist enda firmamärgiks võtta ja kuna tal see kohe meelde ei tulnud, siis üritas ta veel tähistamise ajal oma psühhonaeru teha. Siiras see naer küll ei tundu.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Keegi võiks sheerida mingit videot, kus kõik väravad koos eesti kommentaariga peal oleks, täispikkuses mängu ei taha, aitäh.
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
          Millal sa viimati Anu Sääritsa poolt kommenteeritavat iluuisutamist vaatasid muidu? Anu Säärits on iluuisutamise fanatt ja poolte esituste puhul kukub suurest erutusest tooli pealt maha, elavamalt enam ei saaks.
          Ma kukkusin toolilt maha seda lugedes. Tõsiselt? Ma olümpia ajal kuulasin ja ausalt, ma küll kuskilt aru ei saanud, et ta seda fännaks või nagu aru saaks, mis seal toimub. Muidugi mingi eriline ekspert oli ka kõrval, et ehk seetõttu lasi tollel lobiseda. Kuid erutused ja elavus - nomaeitea.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            No Säärits on nõrk muidugi aga iluuisutamisega saab siiski suht okeilt hakkama. Ka ala spetsiifika on selline, et eriliseks lärmiks pole põhjust.
            Aga mis Kalkunisse puutub, siis sellest nooremast sellist, kes Sloveenia mängu kommenteeris on ta kindlasti parem. Muidugi ka kreissaehäälega Kaljuveerist. Ma ise pooldaks praegustest valikutest, et kommenteerib Kalkun või siis Tiisler.

            Kommentaar


              Sääritsa ja iluuisutamise puhul tekitab positiivsust just areng, mida Anu läbi on elanud. Veel paar aastat tagasi oli piinlik teda kuulata, aga naine on ilmselgelt teinud tööd ja ennast nüanssidega kurssi viinud. Ühesõnaga jagab biiti, teab tausta ja saab aru, mis jääl toimub. No reaalselt võib Anu ja iluuisutamine panna samma patta Kuuse ja suusatamise ning Osila ja kergejõustikuga. On näha, et jälgitakse ala ka kommenteerimisvälisel ajal.

              Vastandiks on siis kõik ETV jalgpallikommentaatorid, kes vähemalt jätavad mulje, et kui tööpostile ei käsutata, siis ükski jalgpallimäng vabatahtlikult telekas või arvutis ei mängi. Kaljuveere teadmised lõppevad viimaste suurturniiridega (ma usun, et Kaljuveere meelest on Milan Baroš siiani läbi aegade üks awesomemimaid ründajaid), Kalkun on ilmselge kossupede ja Ojangust ei saa üldse aru. Vat Tiisler sestap tundubki äge, et mees isegi kui ei vaata vabal ajal jalgpalli, siis vähemalt on teinud reaalset eeltööd ja teadmised ei piirdu paberile kirjutatud "mängija nimi - mängija pikkus - mängija koduklubi" + "staadioni nimi - kohtunike nimi" komboga.

              Kõik muu "hahahahaa" ja "Gogogoooooooool" hüüded on juba selline maitseküsimus.

              Kommentaar


                Kettaheitekonkurss, hästi Anu!

                Kommentaar


                  Kalkuni Hahaahaa hakkab tal vast harjumuseks saama

                  Kommentaar


                    Tisler kommenteerimas spordisündmusi on lihtsalt paha paha...miks teda sinna lastakse
                    http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fakeplayer Vaata postitust
                      Tisler kommenteerimas spordisündmusi on lihtsalt paha paha...miks teda sinna lastakse
                      Ah, võta üks õlu parem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fakeplayer Vaata postitust
                        Tisler kommenteerimas spordisündmusi on lihtsalt paha paha...miks teda sinna lastakse
                        Keda Sa siis sooviksid kuulata?

                        Kommentaar


                          Tiisleri kommentaarid on tõesti saast! Isegi Dannar oleks vist talutavam...

                          Kommentaar


                            Ei tea, see kes täna sloveenia ja serbia mängu kommenteeris oli ju täitsa enam-vähem.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                              Ei tea, see kes täna sloveenia ja serbia mängu kommenteeris oli ju täitsa enam-vähem.
                              Tiisler ja Lemsalu kommenteerisid, kellest esimest ma oleks tahtnud alates 80ndast minutist kägistada, aga joppas

                              Kommentaar


                                Tiisler On hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X