320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Markko Vaata postitust
    Are Eller is back in da house

    Ehk siis just oli spordiuudistes tema reportaaž Rapla kardivõistlustelt. Õudne nostalgia
    Rein Karemäe oleks vaja tagasi liiklussaadet tegema tuua. Ja Kalle Mihkels krimiuudiseid. Nostalgiapauk oleks pimestav...

    Kommentaar


      Saage viskab kolmese ja Rock tuleb -2 peale
      Kalkun paneb oma "Eesti koondis lõi värava" HAHAHAHAHAHAHAHAAA naeru
      Arbet paneb 5 sekundit hiljem kahese vastu
      Kalkun matusehäälega "noh, jah, Arbet näitas, et pole papist poiss"

      kamoooon. võiks ju vähegi oma sümpaatiaid varjata.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Saage viskab kolmese ja Rock tuleb -2 peale
        Kalkun paneb oma "Eesti koondis lõi värava" HAHAHAHAHAHAHAHAAA naeru
        Arbet paneb 5 sekundit hiljem kahese vastu
        Kalkun matusehäälega "noh, jah, Arbet näitas, et pole papist poiss"

        kamoooon. võiks ju vähegi oma sümpaatiaid varjata.
        Ta on nõrgema poolt. Fair deal.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ta on nõrgema poolt. Fair deal.
          Õige ta on!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Kui kedagi huvitab siis vastus minu küsimusele, kes kommenteerivad jalgpalli EMi mänge:
            Tere!

            Tänud saadetud küsimuse eest.

            Jalgpalli EM ülekandeid kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Tarmo Tiisler.
            Stuudioanalüüsi juhib Marko Kaljuveer.


            Lugupidamisega,

            Ingrid Toomis
            _______________________

            Kommentaar


              Selle valikuga võib rahule jääda!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Selle valikuga võib rahule jääda!
                Ometigi võiks analüüse teha keegi kellel on ajud, näiteks Osila. Selleks, peab vist tõesti Kaljuveeriga kohtuma või kuulma otseseid alluvate hinnaguid, et antud tegelase väärtusest ERR'is aru saada. Siiani ei ole saanud, aga ehk saan ka mina valgustatud kunagi.

                Kommentaar


                  Osila? Jalgpalli kommenteerima? Vabandan eelarvamusliku suhtumise pärast, aga... Sääritsat ei tahtnud?

                  Kaljuveeri ümber käivast halast ma ei saa aru. Keda teil paremat sinna võtta on? Ojang, kes SRB-EST mängu ajal pulti magama pidi jääma ja Sarapi jutule vaid kaasa kiita oskas? Ei ole mina ka Kaljuveeriga kohtunud, aga üsna selge on, et suur osa selles, et ETV on suutnud ja tahtnud siiski olulised mängud ja täismahus EM-i ja MM-i üle kanda, on just Kaljuveeril.

                  Stuudiosse oleks võinud muidugi Kaljuveeri kõrvale stamm-saatejuhiks Jorhi palgata. Zelinski emotsionaalsus on tegelikult see, mis ülekannetesse pauku juurde annab. Ses mõttes oleks tandem Zelinski-Tiisler ikka KURADI raju. Ehk kunagi saame seda näha...

                  Kommentaar


                    no küllap kaaskommentaatorid ka olemas on ja erinevad stuudiokülalised. nii on ikka etv-s olnud. ja ojang vast ei töötagi enam etv-s. valida on seal pmst vist kalkun, tiisler, kaljuveer, kuuse, säärits, osila. seda nimekirja vaatad, siis mõte tekib muidugi, et mis siin valida on.

                    Kommentaar


                      Ma hoian kõvasti-kõvasti pöidlaid, et Kuuse-Lemparit ei lastaks EM-i ajal pulti. Tema debüüt sel alal MM-i ajal oli küll väga humoorikas, aga... No ei ole vaja noh

                      Kommentaar


                        Küsimus Balti Cupi kommentaatorite ja Läti-Leedu ning Soome-Läti\Leedu mängude ja EMi abikommentaatorite kohta

                        Abikommentaatorid veel nii kindlalt paigas ei ole. Ilmselt on abiks need mehed, kes ka varasemalt on meid aidanud Marek Lemsalu, Indrek Zelinski, Tarmo Lehiste, Martin Reim, Aavo Sarap jne Balti liigas kanname me üle ainult Eesti koondise mänge. Ülekandeid kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Norbert Hurt

                        Kommentaar


                          Stuudioanalüüsi võiks Priit Kuusk teha kuigi ta sporditoimetuses enam pole.

                          Kommentaar


                            On ju ka hästitöötav tiim Reikop-Välba

                            Kommentaar


                              eks neid tiime ole veel sepp ja avandi, juur ja kivirähk, tädi rutt ja hunt kriimsilm jne jnt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Kaljuveeri ümber käivast halast ma ei saa aru.
                                Ilmselgelt ei saagi aru, küllap on neid asju veel, millest sina aru ei saa ja ei saa mina ja ei saa keegi veel..

                                Osila suudab sõnu ritta panna vähemalt Eesti keeles, loogilises järjekorras ja mitte kommenteerimisest ei ole jutt vaid stuudioanalüüsist. Parem kui Kaljuveer on ka Vuvuzela sumin... Loomulikult ei saa sa sellest aru ja pole vajagi saada. Mina halan, kuni see vend ekraanil figureerib. Ülekandeid võib orgunnida ka ilma eetrisse trügimata. Oleks kõva orgunnija, orgunniks ka kõva kommentaatori, ilmselgelt jääb egopirakas ette, et seda lubada. Sellepärast maailmas on mänedžerid, asjaajajad, direktorid, juhatajad, kommentaatorid jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X