320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Stuudioanalüüsi osas päästab loodetavalt YLE. ML viimastes voorudes olid nende asjatundjad Kuusela ja Litmanen ekstraklassist. Loodetavasti EM-il kah.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas dwideng Vaata postitust
      Ilmselgelt ei saagi aru, küllap on neid asju veel, millest sina aru ei saa ja ei saa mina ja ei saa keegi veel..

      Osila suudab sõnu ritta panna vähemalt Eesti keeles, loogilises järjekorras ja mitte kommenteerimisest ei ole jutt vaid stuudioanalüüsist. Parem kui Kaljuveer on ka Vuvuzela sumin... Loomulikult ei saa sa sellest aru ja pole vajagi saada. Mina halan, kuni see vend ekraanil figureerib. Ülekandeid võib orgunnida ka ilma eetrisse trügimata. Oleks kõva orgunnija, orgunniks ka kõva kommentaatori, ilmselgelt jääb egopirakas ette, et seda lubada. Sellepärast maailmas on mänedžerid, asjaajajad, direktorid, juhatajad, kommentaatorid jne.
      Toida hunti, palju tahad, karu türa on ikka suurem. Ma ei oska muud selle sinu möga peale kosta. Lemps ja Osila stuudiosse ja viva la analüüs. FML.

      Kui sa viitsid ja suuteline oled, korja eelseisva EM-i ajal kokku mõni eriline pask, mida Kaljuveer suust välja ajab, et oma juttu vähegi toetada. Praegu sa laksid puhtalt mingi isikliku ebasümpaatia põhjal, tundub mulle. Stuudioanalüüsil on kaasatud nagunii spetsimad mehed, saadet juhtiva tüübi esmaeesmärk ei ole olla spetsiga samal pulgal ja samas ei saa Kaljuveerile küll ühestki otsast minu meelest ka paduvõhiklikkust ette heita. Osilat ja Lempsi sellel spordialal tema kõrvale panna on lihtsalt jabur.

      Samas on muidugi kommentaatorite teema alati subjektiivne, nii-et ega muud ei jäägi üle kui sõbralikult leppida kokku, et let's agree to disagree.

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Toida hunti, palju tahad, karu türa on ikka suurem. Ma ei oska muud selle sinu möga peale kosta. Lemps ja Osila stuudiosse ja viva la analüüs. FML.

        Kui sa viitsid ja suuteline oled, korja eelseisva EM-i ajal kokku mõni eriline pask, mida Kaljuveer suust välja ajab, et oma juttu vähegi toetada. Praegu sa laksid puhtalt mingi isikliku ebasümpaatia põhjal, tundub mulle. Stuudioanalüüsil on kaasatud nagunii spetsimad mehed, saadet juhtiva tüübi esmaeesmärk ei ole olla spetsiga samal pulgal ja samas ei saa Kaljuveerile küll ühestki otsast minu meelest ka paduvõhiklikkust ette heita. Osilat ja Lempsi sellel spordialal tema kõrvale panna on lihtsalt jabur.

        Samas on muidugi kommentaatorite teema alati subjektiivne, nii-et ega muud ei jäägi üle kui sõbralikult leppida kokku, et let's agree to disagree.
        Nii armas areng - postituse alguses lendab verd ja vatti rohkem kui naistevanglas kuupuhastuse aegu ja lõpus lepime rõõmsalt kokku, et oleme eriarvamustel. Mul iseenesest suht poogen. Ühtlasi märgin ära, et Kaljuveeri puhul on tõepoolest sitta ventikas vähem, kui varasematel aegadel. Areneks tema ka nii kiiresti kui markofkini-härra ühe postituse kestel, siis oleks seis juba päris hea. Jään lootma, et Kaljuveer on teinud kõrges eas arenguhüppe, sest isiklik ebasümpaatia ei ole tekkinud vallatute lokkide või kulpis lõua pärast, vaid just nimelt kehva kommenteerimiseoskuse, analüüsioskuse ja kõike seda üle trumpava intervjueerimise oskuse puudumise tõttu.

        Kommentaar


          Algselt postitas dwideng Vaata postitust
          Nii armas areng - postituse alguses lendab verd ja vatti rohkem kui naistevanglas kuupuhastuse aegu ja lõpus lepime rõõmsalt kokku, et oleme eriarvamustel.
          Tõmbame terava üles ja siis rebime püüdlikult kildu, kui sellele samamoodi vastatakse. Klass...
          Sorry, vennas - pole vaja nii. Käisid sarved kokku, hästi, arutlegem edasi. Kui ei taha lepituskätt võtta, sitta mul sellest.

          Kui nüüd kõik see kõrvale jätta, siis on kogu asja bottomlain paraku ikkagi see, et ei ole Rahvusringhäälingul hetkel stuudiosse ka kedagi paremat panna. Kalkun või Tiisler sinna pista oleks lihtsalt raiskamine (siinkohal võib suht rahulolevalt märkida, et Kalkun on Zelinskiga koos kommenteerides kirema õppinud elik emotsiooni näitama). Osila ja Lempa jutt ei kannata kriitikat, andke andeks. Mõlemad on mehed omal kohal, aga jalgpallistuudio või veel vähem jalka-kommi pult ei ole see koht, vaata kust otsast tahad. Kaljuveeril on omad vead, kindla peale, aga jalaga-munadesse-pauku saab ta küll kaugelt rohkem kui väärib.

          Võime ju unistada, et Kruus leiaks tee Gonsiori tänavale või et meil oma jalgpalli-Mertsi sarnane mees kusagilt välja ujuks. Aga kui see üldse juhtub, siis igatahes läheb selleks aega, paraku. Seniks ei saa kuidagi rumalaks pidada seda, kui oled rahul sellega, et rahvusringhääling kodukeeles EM-i koos jalkastuudioga (kus, ma ütlen veelkord, kõnealune lokkis sell on ennekõike saatejuhi, mitte süvaspetsi rollis) elutuppa tassitakse.

          Ja üldse, ükskord algab aega, mil Zelinski ja Lemsalu on piisavalt tegijad sägad, et kahekesi kommentaari vedada, Tiisler kolmandaks. Vot seda tahaks näha-kuulda

          Kommentaar


            Youtubes on üleval üks mäng, kus saab nautida Osila stiilinäidet jalgpallikommenteerimisest: Jube Mingeid emotsioone Eesti väravate puhul (väla arvatud 2.värav natuke)


            Mängu nalüüsimine võib tal suht hea olla, aga jalgpall ei ole tal vist üks meelis alasid

            Kommentaar


              Minu jaoks on Kaljuveer selline neutraalne vend jalgpalli koha pealt. Ses mõttes, et suurt midagi ta ei jaga, aga ta ei üritagi üle oma varju hüpata ja teeb rahuldava ära.
              Ent mulle isiklikult jätab küll halva mulje, kui "rahuldava ärategija" kaasatakse nii suurde projekti nagus eda on EM. LAs mees juhib vägesi ja tegeleb haldusasJadega - meil on vaja spetsialiste, kes ala armastaks ja kelle häälest ja toonist on seda ka aru saada.
              Aga üldiselt saan Markofkini viimast postitust lugedes sellest ETV kurvast hetkeseisust aru. Mis teha...raske aeg.

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Käisid sarved kokku, hästi, arutlegem edasi. Kui ei taha lepituskätt võtta, sitta mul sellest.
                Nagu ma ütlesin, mul suva, siin foorumis ei selgu midagi... Avaldasin oma arvamuse.
                Jään enda juurde, et Kaljuveer teeb intervjuu või analüüsi, kaaskommenteerija või intervjueeritava jaoks täiesti ajuvabaks segapudruks. Aspektid, mida tasuks jälgida - kas Kaljuveer kuulab kaasanalüütikut, kas küsib küsimusi, millel on juba vastatud, kas küsib lihtsalt lollakaid küsimusi, kas tekib dialoog või küsitakse skisofreeniliselt hüplikult aspektilt aspektile hüpates, küsib küsimusi andes neile vastused ette. Aga ma saan ka aru, et võtta pole eriti kedagi, samas kordan, et vuvuzela inin mind närvi ei aja Aga minu närvid on minu probleem.

                Kommentaar


                  Kaljuveeri kui kommentaatori vastu on ka minul allergia aga selle eest tuleb vana tunnustada, et ta on vist isegi sellest aru saanud ja otse-eetrisse enam eriti ei kipu. Millal ta üldse viimati koondise mängu kommenteeris - vist aasta-paar tagasi? Ma ise mäletan, et mingil mitte väga ammusel mängul sai teise poolaja avasekunditel keegi palliga munadesse ja kui ta seal maas oigas, siis Kaljuveer ütles pateetiliselt, et "jaa, teine poolaeg on alanud väga jõuliselt" - justkui oleks jõhker foul tehtud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Millal ta üldse viimati koondise mängu kommenteeris - vist aasta-paar tagasi?
                    L-Ameerika mängud ja Itaalia on näiteks eelmisest aastast

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Youtubes on üleval üks mäng, kus saab nautida Osila stiilinäidet jalgpallikommenteerimisest: Jube Mingeid emotsioone Eesti väravate puhul (väla arvatud 2.värav natuke)
                      Oi kui kuld ja mitte ainult kommentaari pärast.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Hetkel poisid on ikka natuke nürid. Tiisleri pakkumine, et Mandzukic mängib teisiti kui Eduardo ja talle mängitakse pikki palle, siis üldse see pole nii. Mees on just palliga maas mängija. Ja kui räägitakse tulevasest koondisetreerist Igor Stimacist, et ta on koos Bilici ja Sukeriga koondises olnud, siis palju olulisem oleks rääkida, et ta moodustas koos Mart Poomi ja argentiinlase Horacio Carbonariga Derby County kaitsetuumiku. Ja minu meelest oli ka seal kapten.

                        Kommentaar


                          Kalkun küll ei sobi jalgpalli kommenteerima. Kohutav ja humoorikas oli kuulata kuidas ta lõpus kritiseeris, et Eesti kaitse on kompaktsem, et peaks laiali olema Lisaks veel Nõukaaja meenutused.

                          Kommentaar


                            Oot-oot, miks ETV kannab üle ainult Eesti koondise mängud balti turniiril? Miks ei ole võimalust näha finaali? Peab jälle mingit striimi otsima..

                            Kommentaar


                              Mulle ei meeldi üldjuhul kommentaatoreid kritiseerida, aga Säärits on nii kohutav, et paha hakkab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Mulle ei meeldi üldjuhul kommentaatoreid kritiseerida, aga Säärits on nii kohutav, et paha hakkab.
                                Ma elasin täna lisaks Kanepile eriti kõvasti kaasa ka Murray'le, et ta Gasquet võimalikult kiiresti kotti paneks ja Eurospordist Kanepi mängu vaatama saaks hakata. Teise seti alguseks oli Sääritsast nii kopp ees, et pea hakkas valutama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X