320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See oli tõesti midagi kohutavat.
    Kanepi mäng + Säärits on närvidele liig mis liig.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Ei tea kuhu postitada aga kas keegi teab kas EM mänge näeb välismaalt ka? läbi otse.err.ee ?

      Kommentaar


        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
        Ei tea kuhu postitada aga kas keegi teab kas EM mänge näeb välismaalt ka? läbi otse.err.ee ?
        Eeldatavalt mitte. Tänase mängu kohta on märge: Eesti territooriumil on kohtumist võimalik vaadata ka ERR-i spordiportaalist. Ei usu, et see EM-i puhul teisiti on. Kui neid üldse kodukamara jaokski netti striimitakse...

        Kommentaar


          Kodukamara jaoks ikka. ETV kodukalt pildi vaatamisel peaks toimima selline nipp, et teed varem lahti kui selline saade mida väljamaalt ka näeb. Siis peaks vaadata saama. Kas ka reaalselt toimib, ei tea öelda.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Kodukamara jaoks ikka. ETV kodukalt pildi vaatamiel peaks toimima selline nipp, et teed varem lahti kui selline saade mida väljamaalt ka näeb. Siis peaks vaadata saama. Kas ka reaalselt toimib, ei tea öelda.
            Toimib kenasti. Enne vaatasin kuidas Chalice vabaduse laulul lõõritas ja nüüd jookseb ülekanne väga hästi, ent igaks juhuks striimileht ka käepärast kui nett kõikuma peaks hakkama vms.

            Kommentaar


              kas keegi teab õelda, et kas Kalkun on Kaljuveeri hea sõber, et tema saab kõik nö "head" mängud kommenteerimisek ning Tiisler, kes on kordades parem, peab leppima nendega, mis sellest idioodist Kalkunist üle jäävad?

              Kommentaar


                Kalkuni hooaeg on alanud!
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kalkun Kalkuniks, aga mina pole kunagi fännanud Zelinski kommentaare. Neid iseloomustab kõige paremini sõnapaar: tühi loba.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Mulle jällegi Zelinski kommentaar meeldib. Kuigi 55. minutil mängijate puhkusest rääkimine oli müstika.

                    Kommentaar


                      kalkun tagus lisaks sellele, et prantslaste nimesid ei teadnud nagu üldse, ka eesti nimedega ikka rämedalt pange, markantseim näide oli kui pidas rähni dmitrjeviks... võimas!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        markantseim näide oli kui pidas rähni dmitrjeviks... võimas!
                        Close enough!

                        Aga prantslastega oli see keeruline lugu, et need liikusid platsil nii kõvasti, et ka endal oli raske vahepeal aru saada, kes see nüüd täpselt seal oli.

                        Aga üldiselt, eks see kommenteerimine üks tänamatu töö ole.
                        Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                        Kommentaar


                          No nii ja naa... Antero Mertaranta inimesed kummardavad, kui ta tänava vastu tuleb - ma annaks ka au...Kui ikka õige inimene teeb seda asja, siis ei ole tegemist tänamatu tööga. Inimeste maitsed on muidugi erinevad ja päris kõigile ei saa meeldida.
                          Ntx Kohtuniku töö on palju tänamatum ja seda igal spordialal. Ja ikkagi, kui tegija oma ametit oskab pea perfektselt on ka konflikte palju vähem.
                          Tagasi tulles kommentaatorite juurde - mida me neilt siis õieti nõuame - mina tahaks kuulda samal ajal sujuvat juttu, ent seal sees peaks olema pikitud fakte ja võiks ka olla mõni selline huvitavam, mida ma ise ei tea. Ehk siis kodutöö peab olema tehtud. Ning mitte ainult ajaloos ei pea sobrama, vaid ka viimaseid kuulujutte võiks teada antud jutuks oleva sportlase või meeskonna kohta.
                          Ja teine asi on ikkagi emotsioon, kui on tegemist võistlusega, kus eestlane on ühel pool. Minu puhul on see oluline,, nagu Antero hokis, aga eriti hea näide oli omal ajal soomlaste MTV3 F1 kommentaar - mina Schumi fännina tundsin külmavärinaid üle selja jooksmas, kui sealne kommentaator soomlasele rajal kaasa elas - väga võimas ja nii peaks iga eestlase võistlust toetama.

                          Kommentaar


                            võib-olla see on mu isiklik kiiks, aga närvi ajab see, kuidas Kalkunil õnnestub Eesti koondise matšides vastasmeeskonna värava puhul kuidagi perversselt reipalt kõlada. tahaks tema hääletoonis kuulda rohkem sellist tsiviliseeritud keelde tõlgitud "PUTSI KÜLL" reaktsiooni.

                            tuleb meelde Eesti-Serbia mängus Serbia kommentaatori reaktsioon Eesti viigiväravale (http://www.youtube.com/watch?v=g66b_t-2Ruw) - see võiks olla etaloniks ja õppematerjaliks Kalkunile.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas moya Vaata postitust
                              võib-olla see on mu isiklik kiiks, aga närvi ajab see, kuidas Kalkunil õnnestub Eesti koondise matšides vastasmeeskonna värava puhul kuidagi perversselt reipalt kõlada. tahaks tema hääletoonis kuulda rohkem sellist tsiviliseeritud keelde tõlgitud "PUTSI KÜLL" reaktsiooni.

                              tuleb meelde Eesti-Serbia mängus Serbia kommentaatori reaktsioon Eesti viigiväravale (http://www.youtube.com/watch?v=g66b_t-2Ruw) - see võiks olla etaloniks ja õppematerjaliks Kalkunile.
                              Njaa, aga kui see ei tule südamest, siis mingisugust võltspunnitust on ka valus kuulata. a la Zelinski paremate päevade gololoolololood

                              Kommentaar


                                südametäiega sajatamist/verbaalset juustekatkumist ei ole jah vaja, kui see loomulikult ei kõla. ma mõtlesin pigem seda, et Kalkun võiks lihtsalt tuimemalt/emotsioonitumalt vastaste väravale reageerida, sest ei ole ju mingit neutraalsuskohustust Eesti kohtumiste puhul. tunnistan, et see on üsna pseudoteema, aga vahel lihtsalt tundub, et nii nagu meie jalgpallurid, näitavad ka kommentaatorid üles liiga suurt aupaklikkust vastaste suhtes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X