320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lelov.

    Kurb kuulata, kuidas Eesti U-21 treener absoluutselt matsu ei jaga.

    Kommentaar


      Loodetavasti antakse Aavole ka võimalus

      Kommentaar


        Mis te neid poisse piinate - neil vähemalt faktid üldjuhul selged ja kodutöö tehtud. Siin Yle tv s kommenteeris täna miski oinas, kes korrutas, et Bendtner on ilma lepinguta ja seega on EM talle hea võimalus uue lepingu teenimiseks ja Kuyt on siiani Liverpooli mängija tema meelest...

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Mis te neid poisse piinate - neil vähemalt faktid üldjuhul selged ja kodutöö tehtud. Siin Yle tv s kommenteeris täna miski oinas, kes korrutas, et Bendtner on ilma lepinguta ja seega on EM talle hea võimalus uue lepingu teenimiseks ja Kuyt on siiani Liverpooli mängija tema meelest...
          Need on sommid ja neil on üks hokireporter - seega nemad võivad.

          Kommentaar


            Mina ei ole kindlasti nii pädev kui Lelov, seega ma targu ei kommenteeri tema kommentaari sisulist poolt. Aga... Ühest küljest käib mulle sitaks närvidele see, kui lihtsalt targutatakse, sõna otseses mõttes targutatakse. Ja seda Lelov teeb oma muu jutu sisse ikka tõhusalt.

            "Nüüd ta lõi sealt sellise crossi läbi, mis tal seal ikka niiväga teha oli. Eks sellistes olukordades tulebki cross eest läbi anda."
            "Ja no nüüd võttis ruttu mehe maha, et mitte üks-ühele olukorda lasta. Särgist sikutamine on selleks hea tehnika"

            (Ei ole tsitaadid, piltilikult selline jutt. Pange Tiislerile Sarap kõrvale, tal on vähemalt huumorisoolikas olemas. Lelov kõlab nagu surnumatja. Ja mul on tunne, et ta teeb oma jutust ise konspekti endale. Nii tõsine on.)

            Kommentaar


              viimati Sarapi kommentaari kuulates häiris tema liigne heietamine, aga Säärits tuleb ka kommenteerima vä

              Kommentaar


                Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                Lelov.

                Kurb kuulata, kuidas Eesti U-21 treener absoluutselt matsu ei jaga.
                OK, natuke põhjendan oma haukumist.

                Lelovi kuulates on tunne, nagu (ta ja meie koos temaga) vaataks Roosna-Allikul põhikoolide vahelist jalgpalliturniiri. Mingi selline piiratud ja ossilik vaib nii näos kui ka jutus. Glamuurne suurturniir filtreeritud köieveoks küla jaanitulel.

                "Matsu jagamise" all pidasin eelkõige silmas olukordasid a'la – vilistatakse suluseis, Lelov küsib: "Penalti vä?". Tuli ette rohkem kui korra.

                Et ainult ei viriseks: Lemsalu eile meeldis.

                Kommentaar


                  ei ole midagi väga halba öelda - Kalkun ja Zelinski on väga head. Teavad ilusasti mängijaid, loevad mängu ning ei hoia emotsioone tagasi. Suisa lust on kuulata kuidas inimesed jalgpalli jagavad - see ei ole lihtne töö ma ütlen teile. Loodan, Kaljuveer neile boonuse välja räägib. Olge tublid Härrad Kommentaatorid!
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kalkuniga olen nõus, Kaljuveer sai taas hiilata oma faktiteadmistega stuudios

                    Kommentaar


                      Zelinski: Köömes (Gomez)
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        oijumal. ärge kutsuge enam Aet "ma tahaks näha Ronaldot säramas, lustimas ja väravaid löömas" Süvarit enam stuudiosse mänge "analüüsima". oh issand
                        Hehe, nõus. See oli tõesti tragikoomiline.

                        Edit: Eks nad püüavad stuudiosse tuua erinevaid jalgpallist huvituvaid ja sellega mingil moel seotud inimesi. Iga Eesti vutifänni folkloori läinud Viikmäe vanaemani on veel pikk maa minna.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          etv pidi ju kõik EMi mängud üle kandma, aga järgmine laupäev-pühapäev mõlemal päeval 1 mäng. kas nendel päevadel toimubki ainult 1 matš?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mikupoiss Vaata postitust
                            etv pidi ju kõik EMi mängud üle kandma, aga järgmine laupäev-pühapäev mõlemal päeval 1 mäng. kas nendel päevadel toimubki ainult 1 matš?
                            alagruppide viimased mängud on samal ajal ja ühte näitab etv2. kava
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              alagruppide viimased mängud on samal ajal ja ühte näitab etv2. kava
                              tänud

                              Kommentaar


                                Ma pole ühtegi korda kuulanud seda stuudio pläma. Selle asemel parem käin köögis söögivarusid täiendamas.
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X