320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra,mis küsimused Kaljuveerilt, kahju hakkab Rahulast

    Kommentaar


      Kaljuveeri hääl on jubedalt kähe, paar lutsukommi ei teeks paha.

      Kommentaar


        Rene Domenech, Tony Parker

        Kommentaar


          Ai-ai täna on tõesti natuke valulik see stuudio ... mingid naljakad muusikaküsimused.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Rene Domenech, Tony Parker
            siin maailmameistrivõistlustel
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Kommentaar


                Säärits siis spordiuudistes arvas, et Eesti meeskonna mängis play offis üle hoopis Põhja-Iirimaa.

                Kommentaar


                  Ma ei saa aru nendest, kes kritiseerivad Kaljuveeri stuudios. Stuudiosse pole kindlasti ERR-i spordil paremat rääkivat pead.
                  Teiseks ei saa aru nendest, kes kritiseerivad kommentaatoreid, et nad väga sügavaks mängu analüüsimisel ei lähe, kuna EM on siiski selline turniir, mille vaatajatest 90 protsenti (lampi pakun) on sellised, kes ei vaata jalksi igapäevaselt. Neile on vaja rääkida, et kes kuskil mängib, lihtsamad selgitused jne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma ei saa aru nendest, kes kritiseerivad Kaljuveeri stuudios. Stuudiosse pole kindlasti ERR-i spordil paremat rääkivat pead.
                    Teiseks ei saa aru nendest, kes kritiseerivad kommentaatoreid, et nad väga sügavaks mängu analüüsimisel ei lähe, kuna EM on siiski selline turniir, mille vaatajatest 90 protsenti (lampi pakun) on sellised, kes ei vaata jalksi igapäevaselt. Neile on vaja rääkida, et kes kuskil mängib, lihtsamad selgitused jne.
                    Duubeldan.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Pluss faktivead, mis on ilmselged keelevääratused, et need tulenevad siiski sellest, kui sa teed neid ülekandeid mitu päeva jutti. See on inimlikult väsitav.

                      Kommentaar


                        Kas ma olen ainus kes kuuleb, et Kalkun võtab staadioni hääle maha, et oma kommentaari öelda siin vahepeal Rootsi mängus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Panso Vaata postitust
                          Kas ma olen ainus kes kuuleb, et Kalkun võtab staadioni hääle maha, et oma kommentaari öelda siin vahepeal Rootsi mängus?
                          Ma ei usu, et ta nii tehnikakunn on. See nõuaks kätt puldil, milleks väga aega pole. Ja seal saad ka ainult enda häält juurde keerata.

                          Kommentaar


                            No ma kuulen, et vahepeal kaob heli ja siis Kalkun seletab seal, praegu just oli peale Zlatani posti, Kalkun räägib, ei kuule heli staadionil.

                            Kommentaar


                              Siis kuulen kuidas tõmbab klimpi kurku vms. Ei no nüüd on iga minut juba hääl maas ja stuudio jutt ainult...

                              Kommentaar


                                Ilmselt mingi tehniline probleem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X