320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martin Reim: TUMEPOISS Selassie

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      tsekka näiteks uefa pingerida
      holland 2.
      venemaa 6.

      Kommentaar


        kas mitte mingid teised mansad ei mängi?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          kas mitte mingid teised mansad ei mängi?
          Point oli selles, et kui tolle UEFA edetabeli 2. ja 6. meeskond alagrupiturniiri järel välja lendavad, siis on tegu täiesti mõttetu kritseldusega.

          Kommentaar


            no shit sherlock. point on tegelikult kusagil mujal ja eika paneb lihtsalt eite.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              marko kaljuveer sunnib köie järele haarama.

              Kommentaar


                Selle eest Tiisler tekitas hea tuju kui õlipead juba sisuliselt võitnud olid: "Coentrao näitab, et sai haiget ja Howard Webb näitab, et varesele valu ja harakale haigust."

                Kommentaar


                  Lemsalu: "no ma arvasin, et CR saab siin haiget, kuna ta kukkus kõvasti selili" (kordus järgnes: Cech hüppas palli puhastades oma mehele põlvega ribidesse ning CR kukkus KÕHULI
                  Lemsalu: "no siin nüüd küll mingit puudet ja viga polnud, lihtsalt Meireles libastus" (olukord kus mingi tšehh lendas Meirelesele "kenasti" jalga ning Meireles lebas maas.
                  + veel mitu samasugust olukorda.. Lihtsalt soovitaksin veidi tähelepanelikumalt jälgida seda mängu, mida parasjagu kommenteeritakse (vb suurem telekas ette vms)..
                  Ja veel küsimus, et kus sõnas "agressiivsus" asub rõhk? a-l? i-del?

                  Kommentaar


                    Kaljuveeri häda on selles, et ta on iseenda ülemus põhimõtteliselt. Ehk siis, sporditoimetuse juht määrab saatejuhid ja kelle Kaljuveer määras? Iseenda loomulikult. Mis tähendab ka seda, et ta võib elusitt olla, aga keegi teda sealt maha ka ei võta. Eile ajas JÄLLE riigid omavahel segamini. Seekord arvas, et üks meeskondadest on Poola. Lisaks see tohutult kiretu ja mannetu jutt mis suust välja tuleb. Ükskõik kui vinge mäng ka ei ole olnud, see mees suudab oma soigumisega ja nilbete kulmuliigutustega kogu elevuse sekunditega alla võtta. Mina haaran iga kord puldi järele kui poolaeg on.

                    Kuidagi suudab ta ka stuudiokülalised ära kustutada. Ilmselt kuulab mängu ajal mis Pohlakutel-Reimidel tarka öelda on ja siis presenteerib neid otse-eetris kui enda mõtteid ja meestel ei jäägi muud üle kui takka kiita ja mõttes imestada..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas myrgel Vaata postitust
                      kaljuveeri häda on selles, et ta on iseenda ülemus põhimõtteliselt. Ehk siis, sporditoimetuse juht määrab saatejuhid ja kelle kaljuveer määras? Iseenda loomulikult.
                      anu säärits stuudiosse!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        anu säärits stuudiosse!
                        LOL

                        aga tegelikult oli Priit-poiss eelmise MMi ja EMi ajal stuudios täitsa asjalik, olgugi et pole eriline vutispets.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Peelo Vaata postitust
                          LOL

                          aga tegelikult oli Priit-poiss eelmise MMi ja EMi ajal stuudios täitsa asjalik, olgugi et pole eriline vutispets.
                          Priidust saab uuest aastast uudisteankur AK-s. Mingit jalkastuudiot ja seda veel ilusal suveajal küll tegema ei viitsiks hakata. vist.

                          Kommentaar


                            Mis Margus Saarest siis saab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              Kaljuveeri häda on selles, et ta on iseenda ülemus põhimõtteliselt. Ehk siis, sporditoimetuse juht määrab saatejuhid ja kelle Kaljuveer määras? Iseenda loomulikult. Mis tähendab ka seda, et ta võib elusitt olla, aga keegi teda sealt maha ka ei võta. Eile ajas JÄLLE riigid omavahel segamini. Seekord arvas, et üks meeskondadest on Poola. Lisaks see tohutult kiretu ja mannetu jutt mis suust välja tuleb. Ükskõik kui vinge mäng ka ei ole olnud, see mees suudab oma soigumisega ja nilbete kulmuliigutustega kogu elevuse sekunditega alla võtta. Mina haaran iga kord puldi järele kui poolaeg on.

                              Kuidagi suudab ta ka stuudiokülalised ära kustutada. Ilmselt kuulab mängu ajal mis Pohlakutel-Reimidel tarka öelda on ja siis presenteerib neid otse-eetris kui enda mõtteid ja meestel ei jäägi muud üle kui takka kiita ja mõttes imestada..
                              Lohuta ennast sellega, et ta vähemalt ei kommenteeri otse mänge vaid poolajad stuudios, keegi ei keela poolajal minna näiteks kööki sul ja moosipurgi kallale minna vms. Ega ma üldiselt väga poolaja juttudele tähelepanu ei pööra, sest üldjuhul on need meie stuudioeksperdid alla arvestust,

                              Kommentaar


                                ma ma poiss, ei ole kursis pealinna moega. Kas nüüd on moodne koondise ja/või mängija nime kasutamise asemel nimetada neid rahvustpidi (ainsuses)? Kalkuni stiilis - sakslane surub kreeklast oma väljakupoolele - sakslane on viimases 19 mängus värava löönud jne. Meenutab mu 60 aastast endist ajaloo õpetajat, kes kasutas NSVL liidu asemel "venelane".

                                Mida see Kalkun koguaeg ohib ja lätsutab koguaeg?

                                Ei tohiks nagu häirida, aga häirib noh.

                                Edit: "oleks pallil sang oleks kätte saanud" - Kalkun, einoh mida?

                                EDIT2: nüüd võitleb Kreeka jalgpalliväljakul iseseisvuse eest. Kalkun sa oled idioot!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X