320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jaa tuhvfff!!!1

    Kommentaar


      Okei Kaljuveeri kommentaarid Kostja väravale kuuluvad Eesti telespordi ajaloo top 5 momentide sekka. Ei see oli positiivne muidugi

      Kommentaar


        Virin maha, sitaks lõbus oli.

        Kommentaar


          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
          Jaa tuhvfff!!!1
          +1

          See oli tänase kommentaari parim hetk.

          Kommentaar


            Algselt postitas Meireles Vaata postitust
            Virin maha, sitaks lõbus oli.
            +99999
            ei päriselt ka viimased minutid olid muidu klassikalised

            Kommentaar


              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
              +99999
              ei päriselt ka viimased minutid olid muidu klassikalised
              Pärast lõpuvilet kuulsin telekas mingeid imelike hääli ja kui ära tajusin, et Kaljuveer ja Pohlak naerda rebivad, siis sai naerda ikka südamest. Aitäh Kaljuveer, aitäh Pohlak!
              "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

              Kommentaar


                Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                Jooma ajab
                ajas jah...........

                Kommentaar


                  Väga hea kommentaar oli, Kaljuveeri ja Pohlakut võiks koos tulevikuski olla. Absoluutselt ei saa kriitikast aru, tundub pigem reputatsioonil kui konkreetsel mängul põhinev.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Väga hea kommentaar oli, Kaljuveeri ja Pohlakut võiks koos tulevikuski olla. Absoluutselt ei saa kriitikast aru, tundub pigem reputatsioonil kui konkreetsel mängul põhinev.
                    Duubeldan!
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Kommentaatorid ei häirinud min jah üldse erinevalt režissöörist, kelle töö oli kohati nulli lähedane

                      Kommentaar


                        Ühes olukorras näidati kordust vist igavõimaliku nurga alt ning mingi 6-7 korda

                        Kommentaar


                          Neid kohti oli palju.Nii kehva režissööri tööd Eesti koondise mängudel ei mäletagi.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            Neid kohti oli palju.Nii kehva režissööri tööd Eesti koondise mängudel ei mäletagi.
                            Marko: "Anu, soccerneti foorumisse tuli palju kriitikat sinu intervjueerimisoskuse suhtes..."
                            Anu: nutab
                            Marko: "Anu, ära nuta, me ei viska sind tänavale, vaid pakume sulle uut võimalust. Sind on alati tehniline pool huvitanud ning nüüd on sinu võimalus - režiipult on siin. See oli ju sinu unistus?
                            Anu: "Oi, Marko.. Oli!"
                            Marko: "Noh, teeme nüüd nii, et meil siin tuleb Poolaga sõpruskohtumine, kus mina kommenteerin koos Pohlakuga. Ei taha sulle küll pingeid panna, aga pilt peab olema ideaalne ja meie kommenteerimisele vastav."
                            Anu: "Oi, Marko... Ära muretse. Ma olen alati sellest unistanud."
                            Päev hiljem.
                            Anu telefonis: "Marko, oli ju tore?"
                            Marko: "Tead, Anu, ma siin praegu foorumis vaatan, et... Tead, tule korraks minu kabinetist läbi..."

                            Kommentaar


                              pervert
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Marko ja Anu
                                Hahaha, väga hea! Ma räägin, ainest kui palju ju :d

                                Kommentaar

                                Working...
                                X