320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes see Martin Sindi on?
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Tule nüüd norima/trollima, et olen Anatoli Ledenjov või kes iganes
      Ei Meintz! Ma austan foorumlasi,igal ühel meist on õigus oma arvamusele! ja mis see minu arvamus ikka loeb,nii kui nii,need foorumi päevad saavad...
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Sindi Martin -Sindi poiss ketrusvabriku lähistelt,Tubekate algkoosseisust,aga peale inetut intsidenti kus noriti Joel de Lunaga ,lahkus bändist. Norijate hulgas oli ka Sulliwan. Hiljem purusta Mihkel Raud raadioeetris Tubekate plaadi!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          ...Hiljem purusta Mihkel Raud raadioeetris Tubekate plaadi!
          Koit Raudsepp siiski.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Meesmuiste võiks natukene tasa olla v kuhugi mujale minna...kommentaatorite taustal kenasti tema häält kuulda ja irvitamist.

            tundus vähemalt meesmuiste häälemoodi, aga võin ka eksida.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Ma ei saa sellest põhimõttest aru, et pruukis vaid Reimil öelda, et see on kollase koht ja kohe kadus ekraanilt ka kellaeg? Alati on see jama, et kui on mingi sündmus, mis vaja ajaliselt kirja panna, siis ETV korjab kella ära. Näiteks vahetuste puhul on see peaaegu alati nii. Haiglane värk, kas meesmuiste oskab põhjendada, miks nii tehakse.Valikmängude puhul polegi see nii oluline, kuna ametlik info tuleb lõpuks UEFA lehelt, aga sõprusmängude puhul on see lihtsalt suur sigadus.

              Kommentaar


                Räige naer tuli tagaplaanil jah, kui eestlase kerget kukkumist nähti (Kostja karistuslöök).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Meesmuiste võiks natukene tasa olla v kuhugi mujale minna...kommentaatorite taustal kenasti tema häält kuulda ja irvitamist.

                  tundus vähemalt meesmuiste häälemoodi, aga võin ka eksida.
                  vabandan, püüan edaspidi rahulikum olla

                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Ma ei saa sellest põhimõttest aru, et pruukis vaid Reimil öelda, et see on kollase koht ja kohe kadus ekraanilt ka kellaeg? Alati on see jama, et kui on mingi sündmus, mis vaja ajaliselt kirja panna, siis ETV korjab kella ära. Näiteks vahetuste puhul on see peaaegu alati nii. Haiglane värk, kas meesmuiste oskab põhjendada, miks nii tehakse.Valikmängude puhul polegi see nii oluline, kuna ametlik info tuleb lõpuks UEFA lehelt, aga sõprusmängude puhul on see lihtsalt suur sigadus.
                  reegline korjatakse kellaaeg ära korduste näitamise aeg. see ei tohiks ka sul ju ajataju ju nii palju muuta...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                    reegline korjatakse kellaaeg ära korduste näitamise aeg. see ei tohiks ka sul ju ajataju ju nii palju muuta...
                    Ei ole nii, vaatasin veidi mängu uuesti ja teise värava eel võtsite ikka õite varakult kella ära, tänu sellele panite ka ise vale väravaminuti korraks ekraanile. Vahelduseks võiksite vahel ka etv logo ära kustutada, samaaegselt kellaga näiteks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      ... aga sõprusmängude puhul on see lihtsalt suur sigadus.
                      väike ülereageering ... ei?

                      Kui ikka eesmärgiks on statistika pidamine, siis leiab kindlasti aja arvestamiseks ka muid mooduseid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kympa10 Vaata postitust
                        väike ülereageering ... ei?

                        Kui ikka eesmärgiks on statistika pidamine, siis leiab kindlasti aja arvestamiseks ka muid mooduseid
                        Ei arva, et see ülereageerimine on, no sigadus ta vist tõesti ei ole, aga ma ei saa aru selle mõttekusest. Et kohe korralikku statistikat teha, selleks teist võimalust ei ole, kui ekranilt aega jälgida. Aga eks tuleb lihtsalt paralleelselt endal ka mingi kell käima panna, kui kellegi on niii vaja vahepeal oma kella kustutamisega mängida.

                        Kommentaar


                          sry. ma ei saa sellest hädaldamisest ära. usu või ära usu, aga režissöörid ei mõtle selle sinu statistika peale. meeldib see sulle või mitte. tavaliselt kui kell ära võetakse, on selleks mingi kindel põhjus.

                          kui oled aga tugev statistikahuviline ja mängu ametlikku raportit ei viitsi ära oodata, siis sel puhul teevad asjahuvilised nii, et kui ühe allikaga midagi juhtub, siis kasutatakse teist. antud juhul pandaks siis stopper koos avavilega käima. lihtsam variant on veel ka kodus seinale piiluda lihtsalt kellaosutite peale.

                          sry. sellest vingumisest ma tõesti aru ei saa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            sry. ma ei saa sellest hädaldamisest ära. usu või ära usu, aga režissöörid ei mõtle selle sinu statistika peale. meeldib see sulle või mitte. tavaliselt kui kell ära võetakse, on selleks mingi kindel põhjus.

                            kui oled aga tugev statistikahuviline ja mängu ametlikku raportit ei viitsi ära oodata, siis sel puhul teevad asjahuvilised nii, et kui ühe allikaga midagi juhtub, siis kasutatakse teist. antud juhul pandaks siis stopper koos avavilega käima. lihtsam variant on veel ka kodus seinale piiluda lihtsalt kellaosutite peale.

                            sry. sellest vingumisest ma tõesti aru ei saa.
                            Aga olegi siis nii kena ja küsi siis režissööride käest, et mis on see imeline põhjus, mis sunnib neid näiteks viimase mängu 54. minuti täitumisel, kui reporter Kalkun vaid jõudis mainida, et tulevad vahetused, koheselt ka kella ära võtma? Välkkiire reageering oli igatahes.

                            Kui põhjuseks on see, et samaegselt ei saa kuvada vahetuste infot ja mänguaega, siis võiks kella ju vahetult enne vahetuste graafikat maha võtta.

                            Kommentaar


                              Väga hea,et neti vahendusel saab kodusele Õlleliigale kaasa elada. Natukene nokiks korduste üle. Miks on vaja nurgalöökide ajal kordusi hakata näitama?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Järjekordne foorumlane on eduka postitamisega teeninud call up'i üleriigilisse meediakanalisse jalgpalli kommenteerima.

                                Kui ma just väga võssa ei pane, siis kasutaja "sunnik" teeb tänaõhtuse koondisemänguga eetridebüüdi Vikerraadio jalgpallistuudios.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X