320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    toimetuse põhitöötajad on üks asi ja nn vabakutselised kommentaatorid, kes teevad päevatööd üldse mujal, hoopis teine. te ei ole ju profijalgpallurid, kes end kõigi saba ja karvadega mitmeks aastaks miljonite eest mingile kindlale šeigile maha müüvad. neid elualasid on ju teisigi, kus vabakutselised turul tegutsevad ja erinevaid tellimusi täidavad.

    ETV põhihäda minu jaoks ei ole kommentaatorite tasemes, vaid selles, et see toimetus mõjub väga stagneerununa. põhimehed on seal enamikus 90ndate algusest ja areng saadete / ülekannete tasemes on ikka väga vaevaline. ma arvan, et vähemalt suurvõistluste ajaks võiks nad lisajõudu ja uusi ideid hankida.

    vuti MMi ajal ei ole ETV ju Viasatile mingi konkurent. ma saaks aru, kui nad ka Inglise liigat näitaksid.

    Kommentaar


      Noh. Ma pean ausalt ütlema, et mina ei saaks MM-i kommenteerida. Lihtsalt muid kohustusi on nii palju, et igapäevane jalgpall sinna ei mahuks. Ma kardan, et ka Vintsul on sama häda ja Kruusil. Epic ilmselt saaks, aga tema on ka ainus... Ehk ETV-s saab sel ajal tööst leebemalt lahti, kui võõrast kohast, kus on vaja teist tööd ka teha. Näiteks mina võin ausalt tunnistada, et Ekspressi ilmumise eelne päev on minu jaoks kommenteerimisel maruraske. Oled maruväsinud ja pea tossab ja siis tulevad igasugu eksimused sisse. Kui ma peaks minema sellelt seisult MM-i kommenteerima, siis oleks puhta pekkis.

      Kommentaar


        ma kardan, et asi on lõppkokkuvõttes taaskord rahas, mitte selles, et err-is töötavad ainult eesti kõige lollimad inimesed spordi kohapealt, kes ei taha üldse asju edasi arendada, ei ennast, ülekandeid ega muud. ma usun pigem vastupidist, et sealsed inimesed saavad suurturniiride aegu sihukest vatti, et enamik meist lööks avalduse lauale ja läheks parema meelega lihtsama töö peale ntks betoonpõrandaid valama. ma ütlen ka, et ma ei pea neid kommentaatoreid mingiks eriliselt headeks vendadeks ja mind nad ka häirivad ja teinekord kohe kõvast. aga rääkida suht lampi, et tegemist on eriliste oinastega või mugavuses siputavate stagnantidega on natuke liig. nii palju, kui ma aru olen saanud on tegemist ikkagi spordi-toimetusega ja spordifanaatikud nad seal ka kõik on. mitte jalgpalli, vaid spordi. lääne kanalitest näeme me ikkagi konkreetselt jalgpalli inimesi, sealt ka suur vahe ilmselt. usun et err-i spordi toimetuses poleks ka kellegil selle vastu midagi, kui oleksid spetsialiseerunud tüübid alade kaupa. aga lihtsalt raha pole.

        Kommentaar


          Britney on ära eksinud !

          Kommentaar


            Ma ei tea mis hädaldamine siin käib ?

            Mind nt ei häiri Kaljuveer, muhe ja siiras kuju.

            Põhijutud saab aetud ja hoitakse lõbusat joont ja see on vale väide, et esitatud küsimustele vastuseid ei otsita, kaljuveer on mitu korda uurinud vaheajal teatud küsimuste kohta.

            Muidu on kõik vastu sellele, et eestlased copy-vad kõike teiste pealt, nüüd peame kõik sättima bbc ja soomlaste ja kelle iganes järgi.

            Statistikat võib igaüks ka peale mängu jälgida.

            See vaheaja 15 mintsa on üsna lühike aeg, ma ei tea kas on vaja sinna seda kuiva analüüsi, paljusid see reaalselt huvitaks ?

            Raudselt oleks ka siis siin neid kirujaid kui tehtaks teistmoodi, raudselt oleks ütlemist analüüsijate, analüüsitavate ja analüüsitava materjali kvaliteedi kohta.

            Sarap muidugi oli see, kes vist kunagi eesti koondise mängu ajal midagi taktikalist kusagil tahvlil selgitas, huvitav kuhu ta kadunud on ?
            Tundus üsna selline vend, kes sobis igasse rolli, ka nö. "teiepoolt" ehitatud raamistikku.
            sigpic

            Kommentaar


              Sarap on Soomes.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Sarap on Soomes.
                "Kalevipoeg" ?
                sigpic

                Kommentaar


                  lol, Kaljuveer ei saa midagi aru ikka.(see olukord nt. kus Pohlak seda nurgalöögi olukorda rääki)

                  Kommentaar


                    A.Tiisleril on täna kõik "vinge"

                    Kommentaar


                      Tiisleril on väljakul Diego Suarez...wtf...

                      Kommentaar


                        Diego Suarez

                        Kommentaar


                          Ja Phil Johnson

                          Kommentaar


                            No bljääd küll - ma saan aru, et kõik neegrid on ühesugused, aga kamoon, pärast kolme või nelja suurt plaani võiks juba aru saada, kumb on Welbeck ja kumb Sturridge

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                              No bljääd küll - ma saan aru, et kõik neegrid on ühesugused, aga kamoon, pärast kolme või nelja suurt plaani võiks juba aru saada, kumb on Welbeck ja kumb Sturridge
                              YLE peal on paar korda segamini aetud atm.

                              Kommentaar


                                Kui ma õigesti aru sain, siis Tiisleri arust on Muslera maailma parim vv ka...üldiselt Tiisler paneb väga segast see mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X