320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

    Algselt postitas vincent


    jaa, bõvajet, aga uudise võiks enne ülesriputamist ju ikkagi korra läbi lugeda. Siis jääks ehk silma puuduolevad sõnad, äraspidine lauseehitus jms. Huvitav, kuidas kõik teised online-portaalid hakkama saavad?
    Teoorias on jah lihtne - loe ja muudkui paranda. Praktikas aga keeruline.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

      Masendav.

      Aastast aastasse sama jama. Huvitav kaua inimesed seda kannatama peavad, kas tõesti on keskmisel eesti jalgpallihuvilisel võime oma kõrvad teleülekannete ajal lukku keerata????

      Absoluutselt igas arvestatava vutikultuuriga Euroopa riigis on levinud süsteem, kus kahe inimese kommenteermise korral on 1 inimene nn kommentaator ja teine teeb siis jooksvalt play-by-play-d, Mis aga meil on - 2 idiooti karjuvad võidu ööööö-äää--üüü--vära--ei---ääää- Zelinski püüab üle (ei veia oma eksperdi rolli välja, räägib palju aega mängida jne ning Jurtsenko vana pugejas üritab sõpsi panna)
      Tra kaua võib



      Olen suurvõistlusi ikka YLE pealt jälginud, alates sellest aastast aga neil väikese huvigrupi survel pilt kokku surutud, tava-telekaga vaata nigu vana jaapani kung-fu filmi.
      sommide kommentaatori-selostaja süsteemi on lust kuulata, vaatamata kes seal parasjagu puldis on.

      Vaheaja ning lõppkokkuvõtetest ei hakka üldse rääkima. Asjatundja üritab viisakalt Kaljuveeri rumalustele vastata. Luigest kahju.

      Homme ilmselt eetris Tiit Räägu koer ja Kristen Viikmäe vanaema (aeg oleks comebackiks).

      Kommentaar


        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

        Pange siis kõrvad kinni, mind tapvalt esimese mängu kommentaar ei häirinud. Kui ei taha, vaata mujalt maailmast. Moepärast on alati tore karjuda oma esimeses postituses.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

          Ei aga pulli sai küll kui Zelinski eksperti tegi. Väga tappev ei olnudki, hirnuma ajas küll.

          A la
          Zelinski: \"Costa Rica mängib ju ka Lõuna-Ameerika tsoonis Brasiilia ning Argentiinaga...\"
          Jurtšenko: \"Ää, Costa Rica mängib hoopis Kesk-Ameerika tsoonis.\"
          Zelinski: \"Jaa, muidugi\"

          Või siis tegid niisama klounaadi, kui see sõbra värk oli.
          Zelinski: \"Wanchope läks ise, kuigi oleks võinud sööta \"sõbrale\" Gomezele.\"
          Jurtšenko: No iseasi see, kas ta on Wanchope sõber...\"
          Mõlemad: \"Haahaahaa\"

          Oleks Zelinskil kommenteerimisoskus ka sama, mis mänguoskus poleks midagi viga. Aga keegi peab ju klouni ka mängima. Loodan, et ka järgmises mängus sama palju pulli tuleks

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

            Algselt postitas gamer


            Kui ei taha, vaata mujalt maailmast.
            Usun, et paljud jalgpallisõbrad seda teevadki. ETV-l muidugi kama-kaks - leib on laual niiehknaa.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

              No kuulge, Zelja ei ole põhikohaga kommentaator ju. Kui sisse elab, hakkab see jutt ka paremini jooksma, vähemalt varasematel tiitlivõistlustel on küll nii olnud. Esimene mäng tuleb kuidagi üle kivide-kändude, teine juba paremini ja edasi on täitsa okei. Andke aega atra seada inimesele natuke.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                Kannik&Kuusk tandemit oli lausa lust kuulata! Jätkuks kogu turniiriks nii häid partiisid

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                  Huvitav kas Sarap hoiabki seda Kalevi särki endal ainult ülekannete ajaks. Mu arust on see tal igalkoondise mängule ka.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                    Algselt postitas 17


                    Kannik&Kuusk tandemit oli lausa lust kuulata! Jätkuks kogu turniiriks nii häid partiisid
                    mulle meeldis tegelikult Zelinski&jurtshenko rohkem. Mis sest, et vahel keel vääratas ja nimed läksid sassi, kuid oli kuidagi hm. vahetum. Kannik ja Kuusk kippusid pidevalt koos karjuma mingit teemat ning seejärel rääkima üsna igavat ja teoreetilist mula. aga muidu on tore. ja tõesti, kes vinguvad, võiks vaadata, et kuda nad ise oma tööga hakkama saavad

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                      Algselt postitas dannar


                      Algselt postitas 17


                      Kannik&Kuusk tandemit oli lausa lust kuulata! Jätkuks kogu turniiriks nii häid partiisid
                      mulle meeldis tegelikult Zelinski&jurtshenko rohkem. Mis sest, et vahel keel vääratas ja nimed läksid sassi, kuid oli kuidagi hm. vahetum. Kannik ja Kuusk kippusid pidevalt koos karjuma mingit teemat ning seejärel rääkima üsna igavat ja teoreetilist mula. aga muidu on tore. ja tõesti, kes vinguvad, võiks vaadata, et kuda nad ise oma tööga hakkama saavad
                      Ütleme nii, et ma saan neist kommentaatoritest päris ary. Ise olen üksi internetis teatud asja netiraadios kommenteerinud ja kuradima raske on ikka pidevalt, soravalt ja huvitavalt rääkida.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                        Minu hääl esialgu Jurtšenkole-Zelinskile, kelle kommentaar mulle suht meeldis isegi. Kuusk kippus end üsna tihti kordama, kuid eks oli mängki vähe teisest puust.

                        Aga muidu olen täitsa rahul ja vaatan niipalju kui võimalik ehk siis vähemalt veerandfinaalideni mänge etv-st. Kui nüüd veel Luik mänge kommenteerima hakkab, siis on väga viis...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                          olen seda juba ammu öelnud ja ei väsi kordamast, Ivar-poisil on jumet!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                            täitsa normid kommentaatorid aga Marko ja Luige häälitsused peale inglaste väravat olid küll nõmedad

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                              Marko Kaljuveer palun ära kommenteeri enam ühtegi mängu. Aitäh. Kõik teised on *head*. Zelinski on natuke loll ka, aga seda ei saa pahaks panna.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                                Lemsalu on hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X