320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

    Lemsalu on hea, kuid tema jaoks ei ole mitte ühtegi mängijat, kõik on vennad.

    \"No see teine Argentiina vend segas seda Elevandi Luuranniku venda.\"
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

      Praktiliselt mitte ühtegi mängijat nad ei tunne (no vaatavad vahel CL\'i, ongi ilmselt kõik), ühegi situatsiooni kirjeldamist mängutempoga ei kohanda ning mis kõige hullem - MA JU NÄEN ISEGI, ET PALL ON VASAKUS ÄÄRES, SA ..... ......!

      Kui vähegi võimalust on, ei vaata enam ETV pealt jalgpalli (muud sporti nagunii ei vaata) kuni see kaader kommenteerima endiselt pannakse. Ainus asjaliku kommentaariga jalgpalli tundev inimene on Aivar Pohlak (olgu ta muus tegevuses mis ta on), kuid küllap tal muudki teha.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

        Algselt postitas ethan


        Praktiliselt mitte ühtegi mängijat nad ei tunne (no vaatavad vahel CL\'i, ongi ilmselt kõik), ühegi situatsiooni kirjeldamist mängutempoga ei kohanda ning mis kõige hullem - MA JU NÄEN ISEGI, ET PALL ON VASAKUS ÄÄRES, SA ..... ......!

        Kui vähegi võimalust on, ei vaata enam ETV pealt jalgpalli (muud sporti nagunii ei vaata) kuni see kaader kommenteerima endiselt pannakse. Ainus asjaliku kommentaariga jalgpalli tundev inimene on Aivar Pohlak (olgu ta muus tegevuses mis ta on), kuid küllap tal muudki teha.
        Pane siis heli kinni või võta heli mõnelt inglisekeelselt raadiojaamalt (täitsa mõnus nii). Mehed teevad, mis suudavad. Kuis a ise paremini kommenteerid, siis mine ETV-sse ja esita tööavaldus.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

          NO ma ka ei saa nüüd aru. Te teate kõik ise ka ju jalgpallist NIIIII palju, et mida te siis Kaljuveer & Co käest kuulda tahate? Mehed teevad, mis suudavad ning vahel juhtub tõesti, et mõned faktid on valesti. Aga kui sa ise tead, mis õige on, siis ole õnnelik ja ära karju. Mind häirib just rohkem selline kuiv ja maru analüüsiv kommentaar (nagu kunagi oli Kannik&Mõttus koos), ma saan ju ise ka aru, et kaotusseisus peaks tooma ründejõudu juurde jne ning peab rohkem riskima hakkama, onju. Elagu Mart Mardisalu, kes tegi iga mängu tõeliseks huumorisüdnmuseks.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

            Ivar poisi lemmik ütlus : \"Pall on mängus\"
            pall on ümmargune

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

              Kannik käis selle koha pealt pinda et kogu aeg kui tehti valesid söötu vms et siis ta hakkas kohe hullult kritiseerima, et see oli mõttetu ja oleks võinud nii teha jne, aga kõrvalt on ju ikka parem öelda ja vaadata, mingu siis ise palliplatsile ja tehku siis paremini.
              Koondise põhimängija

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                Ah, nagunii olen ma ainult üht mängu ETV-lt vaadanud, seega võib-olla on nad paari mänguga imelise edasihüppe teinud.

                Ehk ei ole see raske üllatus aga põhjus, miks tummfilmina vutti ei vaadata on see, et taust on kõige parem \"kommentaar\", ning et tausta kätte saada, on vaja ka kommentaari kuulda. Keegi läheb vist imestusest lõhki?

                Gamer, keegi Sinu töökohta ära ei võta, niisiis ole rahulikult edasi.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                  Algselt postitas ethan


                  Ah, nagunii olen ma ainult üht mängu ETV-lt vaadanud, seega võib-olla on nad paari mänguga imelise edasihüppe teinud.

                  Ehk ei ole see raske üllatus aga põhjus, miks tummfilmina vutti ei vaadata on see, et taust on kõige parem \"kommentaar\", ning et tausta kätte saada, on vaja ka kommentaari kuulda. Keegi läheb vist imestusest lõhki?

                  Gamer, keegi Sinu töökohta ära ei võta, niisiis ole rahulikult edasi.
                  EI olegi vaja võtta. Kuna olen liigahooaja jooksul n+1 keelsete kommentaaridega mänge vaadanud, siis lihtsalt olen õnnelik, et vahepeal kuuleb emakeelseid asju kah. Samas võiks ETV ju ka mitte MM-st ülekandeid teha, hoiaks raha kotti ja niikuinii siin keegi neid nende kommentaaride tõttu ei vaata

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                    Tahtsin lisada, et sama jama on ju ka mujal. Näiteks ITV & BBC.

                    Ja seda, et ETV on riiklik telekanal. Kui ka riikliku telekanali spordikommentaatoreid, kelle vutiülekannete ajal tulevad välja alati ühed ja samad jamad, kuid kelle koosseis on pidevalt sama, kui ka neid ei tohi natuke kritiseerida, siis kelle kohta üldse võib paha sõna ütelda?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                      Algselt postitas ethan


                      Tahtsin lisada, et sama jama on ju ka mujal. Näiteks ITV & BBC.

                      Ja seda, et ETV on riiklik telekanal. Kui ka riikliku telekanali spordikommentaatoreid, kelle vutiülekannete ajal tulevad välja alati ühed ja samad jamad, kuid kelle koosseis on pidevalt sama, kui ka neid ei tohi natuke kritiseerida, siis kelle kohta üldse võib paha sõna ütelda?
                      Savisaare

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                        Algselt postitas ethan


                        kui ka neid ei tohi natuke kritiseerida, siis kelle kohta üldse võib paha sõna ütelda?
                        Kohtunikke, ikka kohtunikke
                        Aga eks neile kommentaatoritele tuleb ka vähe andeks anda-ega kõik nad tea, kes CM2 ja FM-i(või-ma-ei-tea-mis-mängu) ajal tegija oli
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                          Tuletaks seda ka veelkord meelde, et riigitelevisiooni rahvas kommenteerib vutti iga kahe aasta tagant umbes ühe kuu jagu. Natuke ebaõiglane on võrrelda neid meestega, kellel on olnud aastatepikkune võimalus igal nädalal vähemalt kahe-kolme mängu peal kätt ja häält harjutada. Puhast vutikommentaatorit kui sellist meie riigis ju tegelikult polegi, samas asja tõesti profilt jagamiseks tuleb enam-vähem 24h selle sees olla. Seega ma ütleks, et olukorda arvestades on ETV sepad isegi üle keskmise hästi hakkama saanud.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                            \"Tänapäeva jalgpallis pole 1-0 enam mingi kindel skoor\" heietamine käib alati seal ETV\'s.
                            Kuidas siis vanasti lood olid? Kui 1-0 ära tuli siis oli korras eks?
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                              Natuke norimist ei tee ikka paha Täna läks küll Jurtšenkol keel sõlme. Serblaste ridades mängis Gavranovic (Gavrancic) ning peatreener kutsus koondisesse kellegi Petškovitš (Petkovici). Aga tegelikult oli täitsa nauditav ning eriti lõpus elas Sarap väga hästi sisse. Ei pange aga samamoodi edasi!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                                see on... alanud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X