320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Meediaeksperti mängima ei hakka ning hindeid ei jaga, kuid see oleks täiesti uskumatu otsus, kui spordistuudiosse pannakse põhikohaga keegi väljaspool sporditoimetust.
    Ütled, et Aet Süvari on praegu seal parem kui nt oleks mõni, kes oleks väljaspool sporditoimetust? Või ütled, et praegusel hetkel on kvaliteedi ja kulu suhe parim, mis saada on?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Ütled, et Aet Süvari on praegu seal parem kui nt oleks mõni, kes oleks väljaspool sporditoimetust? Või ütled, et praegusel hetkel on kvaliteedi ja kulu suhe parim, mis saada on?
      Kuule, ma võidan möödaminnes parimate spordilugude auhindu kaks aastat jutti ja järgmine aasta ka. Ma kirjutan umbes mõned spordilood aastas. Ja ERRi jaoks pole sport nii suur prioriteet, et päris ajakirjanikke sinna tuua. Eks ma saan aru, et Eeva Esse hääl ajab kõik kõvaks, aga suures plaanis ei muudaks ta ka stuudios midagi.

      Kommentaar


        Tra, ostke elu. Küsin kolmas kord juba. Keda, faking huvitab jalgpallistuudio ja seal toimuv?!?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kuule, ma võidan möödaminnes parimate spordilugude auhindu kaks aastat jutti ja järgmine aasta ka. Ma kirjutan umbes mõned spordilood aastas. Ja ERRi jaoks pole sport nii suur prioriteet, et päris ajakirjanikke sinna tuua. Eks ma saan aru, et Eeva Esse hääl ajab kõik kõvaks, aga suures plaanis ei muudaks ta ka stuudios midagi.
          Tunnen Eevat isiklikult aastaid-kümme-pluss, seega oskan juba vereringet tema kontekstis talitseda (muidu oleks maru keeruline). Lihtsalt tema ja Anna olid esimeseks näiteks, kes klassifitseeruvad: 1) oleks majast seest saadaval ning 2) oleksid noored (tähtis selles kontekstis mida mainisin eelnevalt - on ju võimalik võtta tööle inimesi, kellel oleks nii hea suuline eneseväljendusoskus ning ka kaamerasobivus. Millegipärast sporditoimkonnas see siis raskendatud).

          Ja kui ei ole prioriteet, siis ei ole prioriteet. Ega midagi valesti ei ole. Aga see ei saa olla argumendiks sellele, kas pealtvaataja kritiseerida võib või ei või. Seega tänan sind selgituse eest ning nüüd on teada, mistõttu kriitikanooled tihti lendavad.

          Kommentaar


            Vaata, kui sul on anne, ala Järvela või Vince, siis sa oled sporti jäädes räme fanatt. Spordis pole rahad eriti kõrged. Fakkhell, ma pole mingi maailma parim ajakirjanik, aga ükski sporditoimetus ei suudaks mind üle osta. Täpselt sama keiss on ka ERRs. Spordis on fanatid, nad teevad seda üsna piiratud eelarvega. Ja muus kohas töötavad inimesed on piisavalt väsinud, et mitte teha suvalise summa eest stuudiot. Ma pakun, et stuudios tehtud saate eest oleks ERRs mingi 20 eurot. Kui nad pakkusid mulle Esse saadet, siis oli see summa 50 eurot brutos saate eest. Kaks tundi, neli külalist, kaks saadet nädalas. Nahh, ma isegi ei liigutaks selle raha eest...

            Kommentaar


              mõnu, sa räägid praegu inhouse service vs outsourcing. Loomulikult on antud kontekstis võimalik majasisest tööaega ära kasutada ning väljast tellides oleks kallim. Aga kui sa ütled, et sporditoimkonna ajakirjanik a la Sääritsa palk ei ole ligilähedanegi näiteks Anna Gavronski omaga pealtnägijas, siis Sul on õigus jah.

              50 EUR 2 h saate eest on jah selline, et ma oleks nõus peale maksma, et mitte sellise asjaga tegeleda. Aga ilmselt on seal juures mingi baaspalk + siis aktiivne eetriaeg. Ei?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                mõnu, sa räägid praegu inhouse service vs outsourcing. Loomulikult on antud kontekstis võimalik majasisest tööaega ära kasutada ning väljast tellides oleks kallim. Aga kui sa ütled, et sporditoimkonna ajakirjanik a la Sääritsa palk ei ole ligilähedanegi näiteks Anna Gavronski omaga pealtnägijas, siis Sul on õigus jah.

                50 EUR 2 h saate eest on jah selline, et ma oleks nõus peale maksma, et mitte sellise asjaga tegeleda. Aga ilmselt on seal juures mingi baaspalk + siis aktiivne eetriaeg. Ei?
                Majasiseselt tõsteti koormust. Aga ERRs pole ka eriline laamendamispalk. Eriti spordis, mille eelarve on niigi higi, kusi ja tatiga kokku keeratud.

                Kommentaar


                  Ja ma pakun, et Gavronski palk pealtnägijas on 1800. Spordis on Aeda oma umbes 1400. See pole eriline summa, et selle arvelt tõmmelda suvel. Kui Gavronskil on näiteks konkreetselt ainult suvel puhkuseperiood. Ma ise näiteks olen praegu Copat tegemas ja ma teen ka seda mingist fanatismist, kuna üldiselt peaksinvõiksin ka praegu puhata. Aga ilm on sitt, ma ei oska niiehknaa puhata jne. Et siis sa teed. Kui mul sporti poleks veres, siis ma seda selle raha eest ei teeks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Tunnen Eevat isiklikult aastaid-kümme-pluss, seega oskan juba vereringet tema kontekstis talitseda (muidu oleks maru keeruline). Lihtsalt tema ja Anna olid esimeseks näiteks, kes klassifitseeruvad: 1) oleks majast seest saadaval ning 2) oleksid noored (tähtis selles kontekstis mida mainisin eelnevalt - on ju võimalik võtta tööle inimesi, kellel oleks nii hea suuline eneseväljendusoskus ning ka kaamerasobivus. Millegipärast sporditoimkonnas see siis raskendatud).

                    Ja kui ei ole prioriteet, siis ei ole prioriteet. Ega midagi valesti ei ole. Aga see ei saa olla argumendiks sellele, kas pealtvaataja kritiseerida võib või ei või. Seega tänan sind selgituse eest ning nüüd on teada, mistõttu kriitikanooled tihti lendavad.
                    Eeva Esset ja Anna Gavronskit ei saaks sellepärast kasutada, et suur(em) osa vaatajaskonnast poleks võimelised kuulama, mida nad räägivad.
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      suht keeruline ette kujutada kommentaatoritööd ilma et sulle see meeldiks.

                      aga kurvad numbrid tegelt. võrdluseks näiteks Brasiilia kuulsamaid jalkakommentaatoreid teenib umbes miljon eurot kuus. Aga noh seal on suured rahad ka ringlemas, turg ja auditoorium meeletu ning kõik telenäod megapalkadega.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Praegu oli Tarmo Tiisler stuudios-täitsa tore oli võrreldes eelnevate Aeti stuudiotega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Ütled, et Aet Süvari on praegu seal parem kui nt oleks mõni, kes oleks väljaspool sporditoimetust? Või ütled, et praegusel hetkel on kvaliteedi ja kulu suhe parim, mis saada on?
                          Loe veel.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Loe veel.
                            Tead, ära mölise ja räägi asjast. Miks oleks uskumatu? Mina omalt poolt põhjendasin.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Tead, ära mölise ja räägi asjast. Miks oleks uskumatu? Mina omalt poolt põhjendasin.
                              Mõtle natuke juhtimise vaatenurgast. Ma küll ei tea, mis värki sa teed, kuid tõenäoliselt ei juhtu isegi selles sektoris teab kui palju seda, et ühe osakonna inimene läheks teisse osakonda näitama, kuidas tuleb asju (paremini) teha, isegi, kui ta oskused seda lubaks. Või veelgi enam, et osakonna juhataja kutsuks, jättes enda töötajad kõrvale.

                              Nüüd tuleb muidugi jutt, et tarbijat ei huvita taustsüsteemid ja muu selline. Õnneks ei pea ETV eest maksma.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Teab keegi, miks Zelinski enam ei kommenteeri?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X