320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Anna Gavornski veel tema kõrvale ja stuudiokülalisi polekski vaja!

    Kommentaar


      Eeval on seksikam hääl. Gavronski on pigem silmale.

      Kommentaar


        Mulle meeldib (vähemalt teleekraanil) Gavronski hääl või tämber räigelt. Kui oleks minu teha, siis ta oleks kõikide ETV saadete saatejuht!

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Mulle meeldib (vähemalt teleekraanil) Gavronski hääl või tämber räigelt. Kui oleks minu teha, siis ta oleks kõikide ETV saadete saatejuht!
          No ma olen pigem ikka Esse leeris. Tema võiks kõigi saadete juht olla!

          Kommentaar


            Kunagi juhtus selline asi, et sõitisin neist ühe poisssõbraga Viljandisse ja seal juhtus meil kerge liiklusõnnetus, kui tüüp tagurdas autoga vastu kultuurikolledži seina. Tegu oli siis selle naissaatejuhi autoga. Ma hakkasin robustselt naerma, aga noormees oli totaalpaanikas ja karjatas: "Kurat, kui sa seda kusagil ütled, siis ma tean sinu kohta ka saladusi!"

            Nuvot, nüüd on persses...

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Ohoh. Kui Kristal ja Reim isegi "kõrvalekspertidena" matsu ei jaga, siis keda üldse kutsuda?
              Teever on üks viimase aja suurimaid täkkessepanekuid! Samuti oleks ilmselt Hurt all-day-long nendest eespool.

              Paluks mitte segi ajada nende panust väikese Eesti jalgpalliajalukku, vaid räägime siinkohal siiski kommenteerimisoskusest.
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Mul on mingist stuudiost sügavalt savi, aga vahel tundub, et kommentaatorid ikka väga ei jaga mängijate tausta. Hetkel Slovakkia-Venemaa mängu ajal nt räägiti Neustädterist kui puhtast keskkaitsjast, kes ootamatult pandi kaitsvaks keskpoolikuks.

                Kommentaar


                  ETV+ näitab vaheajal avapoolaja tipphetki, mida analüüsitakse läbi. Meil näidatakse mingit tinistamist, suvalist jalkavideot ja Mart Müüriseppa etenduse reklaami. #absurd

                  Kommentaar


                    viktoriiniküsimus - kes on vanema Tiisleri lemmik jalgpallur?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas risto Vaata postitust
                      viktoriiniküsimus - kes on vanema Tiisleri lemmik jalgpallur?
                      Iniesta?
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        "Mälestatakse politseiniku kelle naine hukkus"
                        Ja te virisete Aet'i kallal?
                        Pärnpuu oleks võinud küsimusele "noh, Marko, kukk või kotkas?" vastata, et "ükspuha kumb, parem ikka kui kalkun!"
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          kogu jama saab alguse ETV jalgpallistuudio formaadist - see on ju nii ajast ja arust kui olla saab. ei mingit värskust, lihtsalt saatejuht küsib ja teine inimene vastab. tuimalt. nagu jalgpalli "Aktuaalne kaamera" (keskkond ka vastav). ilmselgelt pikaaegse professionaalse intsesti tagajärg. igasugused luuletused jms (ma ei saanudki aru, mis siin vahepeal käis) vaheklipid võiks jalgpallistuudiost välja jätta ning keskenduda mänguolukordadele.

                          Kommentaar


                            Täiesti nõus. Alustada võiks näiteks ekraanigraafikast - ilusate pilttabelite vastu pole mul kunagi mitte kunagi olnud. Lasku poolajal kas või midagigi, mõelgu mingi ühine formaat välja ja laske näiteks palli võitja nimi(seda vist ei näita?) ilusa pildikesega ekraanile vms, nagu Euroopa tänapäevane variant või nii...

                            Midagi sellise lahenduse poole oleks igal juhul vahva, aga ma tean küll, et SKY-l on rahalisi vahendeid ka nagu ratsahobuse s*tta.
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Iniesta?
                              Eilse põhjal tegelt Hamšík. a'la "peale maradonat napoli legend" oli vaid üks ülistus.
                              aga eilsest prantsuse mängust jäi veel üks asi häirima. kes iganes seal seda mängu koos kalkuniga kommenteeris, ajas tegelt täiesti ok juttu - lahkas mingit mänguolukorda, kui järsku kalkun vahele kisas "pogba kaadris" ja kõik. sellega oli mänguolukorra jutule vahele segatud mingi täiesti mõttetu hõikega ning sinna tagasi ei tuldudki.
                              aga noh, vinguda ju ei tohi, see on täiesti ok, et kalkun loeb paberitl lihtsalt number-nimi-klubi-statistika maha. hea et üldse em'i näeme maksumaksja raha eest

                              Kommentaar


                                Mina kiidaks Marko Pärnpuu kommenteerimist. Huvitavalt ja väga ladusalt räägib. Tämber ka väga sobilik telesse. Hea leid!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X