320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koduperenaiste turniir oleks olemata, kui MTG oleks õigustele käpa peale saanud. Juhtusin eelmine nädal majanaabritega rääkima, oma 3-4 pensionäärist prouat olid nii andunud turniiri vaatajad. Eks neile on mõeldud ka poolajapausi juhuslikud esinejad ja Aet ja veel heitždiii!!

    Kommentaar


      ETV+ jaoks on see esimene turniir nagu ma aru saan. Ise pole kordagi sealt vaadanud, aga rahva seas viidi delfis läbi küsitlus, kes on kõige ägedam kommentaator:

      Чемпионат Европы по футболу широко освещает новый русскоязычный телеканал ЭТВ+, собравший под свои знамена внушительную бригаду комментаторов.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Btw, mille järgi ETV+ valib mängu, mida topeltvoorudes näidata?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Btw, mille järgi ETV+ valib mängu, mida topeltvoorudes näidata?
          Eile polnud valik ehk kõige raskem.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Huvitav, mis need vaatajanumbrid võiksid ETV+ puhul olla?

            Kommentaar


              Kalkun: "Insigne natukene meenutab Giaccherinit."
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Kalkun: "Insigne natukene meenutab Giaccherinit."
                Ehk pidas kasvu silmas?
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Kas ainult mina virisen selle üle, et topeltmängude ajal teise mängu skoore ette öeldi? Miks ma maksan Starmanile järelevaatamise eest, kui tulemus ette teada on, rsk!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Kas ainult mina virisen selle üle, et topeltmängude ajal teise mängu skoore ette öeldi? Miks ma maksan Starmanile järelevaatamise eest, kui tulemus ette teada on, rsk!
                    Jah, ilmselt küll. Kuna teise mängu skoor võib mõjutada otseselt platsil toimuvat, siis selle info kinni hoidmine oleks natuke imelik. Ma ei tea ka ühtegi välismaist telekanalit kus nii tehtaks.

                    Kommentaar


                      See oleks ebanormaalne kui seda kinni hoitaks. Pole kunagi kuskil näinud, et nii tehtaks.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Yle stuudios näidatakse ka mängujärgseid intervjuusid otse väljakult ja stuudioseltskond (Litmanen ,Pasanen ,Lehtola jne ) mõnusalt ironiseerib neid intervjuusid ,et nii küsimused kui ka vastused on tegelikult kõik ühesugused ja ette teada. Ainus kord kui kiideti oli Subasici oma,kes lobises välja ,et varupingil istunud Modric ütles Srnale ,kes omakorda sosistas Subasicile kõrva (mäletate seda kaadrit ),et Modrici klubikaaslane Ramos lööb penaltit keskelt natuke paremale ja sealt see ka ära tõrjuti.

                        Kommentaar


                          Kus võttis ikka kokutama Kalkuni see teise poolaja alguskaader...keegi teadjam äkki,et kelle milf see oli?

                          Kommentaar


                            Küll tahaks teada, mis lambapea seda väravate TOP 5 ETVs koostab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Küll tahaks teada, mis lambapea seda väravate TOP 5 ETVs koostab.
                              lihtsalt huvitab, milline sinu top5 oleks?

                              Kommentaar


                                No Ronaldo koll oleks kindlasti madalamal ja Modrici oma kõrgemal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X