320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No näete, alati teed midagi ses töös valesti.

    Kommentaar


      Kommentaar


        michelini mehe ees pean kaabut kergitama jah. täitsa sümpaatne on seal stuudios ning jutt ja küsimused tunduvad kenasti balansseeritud just selles osas, et igapäevaselt ja korra aastas jalgpalli jälgivad inimesed saavad oma.

        Kommentaar


          Rüütli näeb välja nagu ta tahaks selle mikri nooremale Tiislerile näkku visata ja koju patja nutma minna.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            michelini mehe ees pean kaabut kergitama jah. täitsa sümpaatne on seal stuudios ning jutt ja küsimused tunduvad kenasti balansseeritud just selles osas, et igapäevaselt ja korra aastas jalgpalli jälgivad inimesed saavad oma.
            Miks ta nüüd siis Michelini mees on, kämoon.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Miks ta nüüd siis Michelini mees on, kämoon.
              sa ise ka ikka samasugune vingats Aga nimetame siis ümber ex-micheliniks.

              Kommentaar


                Islandi kommentaator on positiivne hulluke

                Kommentaar


                  Kuigi tänane Islandi- Inglismaa mäng oli dramaatiline, oli vana Tiisleri suust natuke liiga palju rõkatusi a la "mida kõike võib pakkuda jalgpall" ja "mida kõike me oleme täna näinud". See muutub natuke imalaks kui sellega liiale minna. Muidu tubli töö.

                  Kommentaar


                    Ma eeldan et kõikidel tänapäeva pultidel on selline nupuke?



                    Mulle üldiselt meeldivad kõik kommentaatorid, vähemalt proovivad midagi ja on asjas sees. Aga ega muidu väga tähele ei panekski, aga tänane Itaalia mäng(ei tea kes kommenteerisid) aga üks ajas peale 1:0 väravat juba et keda Itaalia võitma peab et finaali jõuda ja mis edasi saab ja seda oma 5 korda kuni lõpuni välja erinevates kontekstides. Andke aega atra seada.

                    Muidu kurat, vb ainult Tursk kommenteeriks paremini Stuudios. Katsu ise 90+ minutit järjest lõugu laksutada nii et ühtegi viga või midagi mis tervele eestile ei meeldi sisse ei tuleks.

                    E: JanK suudaks ka vabalt 900+ minutit seda teha. ETV hea idee teile. Ootan signing bonust.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      See häiris jah. Ma ei ütle, et kommentaator peaks neutraalne olema, aga võiks isiklikke emotsioone natuke ikkagi vaka all hoida. Mul oli raske Islandi võidu üle rõõmu tunda, kui seda selliselt peale suruti. Las ma ise valin, kelle poolt olla ja ma arvan, et nii mõnigi võis koguni Inglise poolt olla ja neile võis see vapsee parastamisena tunduda siis.
                      No kui mòni on Inglismaa poolt, siis on see tema enda probleem ja valik. Kui ùbervàike vòidab nò suurt, siis need suurte fànnid vòiksid vàhem halada.

                      P.S. ja seda ei ütle ma lihtsalt Inglismaa fännide kohta, vaid lihtsalt 300 000 inimesega riik saaks iga muu suurriigi vastu propsi. Kui kommentaator oleks näiteks Hispaania-Saksamaa masti matšis rängalt ühe poolt, siis oleks vähe imelik, aga nii suure spordihetke võimaluse puhul on kaalud veidi paigast ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        See häiris jah. Ma ei ütle, et kommentaator peaks neutraalne olema, aga võiks isiklikke emotsioone natuke ikkagi vaka all hoida. Mul oli raske Islandi võidu üle rõõmu tunda, kui seda selliselt peale suruti. Las ma ise valin, kelle poolt olla ja ma arvan, et nii mõnigi võis koguni Inglise poolt olla ja neile võis see vapsee parastamisena tunduda siis.
                        tead ei ole häda. Ma mäletan elu lõpuni kui käisin Tartus Krooksus ühte Arsenali ja Manchester Unitedi mängu vaatamas ja siis kui Mardisalu karjus telekas : Giggs saab palli. Giggs jookseb palliga. Jookse giggsi jookse giggsi jookse. Giggsi lööb värava!!!!! Täielik enesekontrolli puudumine vanal. samas sellised ehedad emotsioonid jalgpalli lahe osa kasvõi kommentaatorite poolt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          tead ei ole häda. Ma mäletan elu lõpuni kui käisin Tartus Krooksus ühte Arsenali ja Manchester Unitedi mängu vaatamas ja siis kui Mardisalu karjus telekas : Giggs saab palli. Giggs jookseb palliga. Jookse giggsi jookse giggsi jookse. Giggsi lööb värava!!!!! Täielik enesekontrolli puudumine vanal. samas sellised ehedad emotsioonid jalgpalli lahe osa kasvõi kommentaatorite poolt
                          Kas see "jookse giggsi" polnud ManU-Wimbledon mängus, mis lõppes vist 2:2?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kas see "jookse giggsi" polnud ManU-Wimbledon mängus, mis lõppes vist 2:2?
                            Mardisalu jobistas iga Manu mäng ennast täis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Mardisalu jobistas iga Manu mäng ennast täis.
                              Ma lihtsalt mäletan seda "jookse giggsi jookse"-sketši üsna elavalt.

                              http://news.bbc.co.uk/2/hi/sport/foo...hip/658016.stm Oli vist see mäng.

                              The striker returned on 81 minutes to make it 2-2. Giggs made the goal by breaking from his own half following a Wimbledon corner and sprinting the length of the pitch.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Muidu kurat, vb ainult Tursk kommenteeriks paremini Stuudios.
                                Mõtlesin pikalt, et miks Madis Aesmad lampi pakutakse, kuigi oleks täitsa vahva pakkumine. Siis sain aru, et mingi foorumitursk hoopis.

                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X