320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

    Algselt postitas mart44
    Ivar lasi jälle mõned apsud sisse endal jäid meelde:
    1.) GIANLUCA Buffon
    Sellega eksivad ka parimad, mh. FFT MM-i eri.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

      Siinkohal tahaks tegelikult kiita meie vutikommentaatoreid(neid ETV omi). Vahepial tuleb küll apse sisse kuid mehed on vähemalt hingega asja küljes ja soovivat parimat. Arvan, et ETV-sse olekski nagu lõbusust vaja mida eile Zelja ka natuke tõi. Endale on alati meeldinud TV3 vormeli kommentaatorite sõbralik lõõpimine ja naljatamine. Aga kas seda pole vaja ülearu. Ainult üks suur viga on eestlastel. Kommentaatorid katkestavad pidevalt teineteise juttu ja kui värav on kümne sentimeetri kaugusel loed keegi veel koosseise.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

        Zelinski & Jurtsenko paari loen praegu kõige paremaks mänge kommenteerima, sest selline emotsionaalne ja rõõmus kommenteerimise still ning kaasaelamine teeb mängu jälgimise särtsakamaks. Loomulikult igasuguseid apse ei armasta me eriti kuulda, aga neid on kõigil ette tulnud. Kaljuveeri tase on minuarust iga aastaga ainult langemas. Mees võtab liiga tihti näiteks mingist ühest heast ründeolukorrast kinni ja hakkab kohe üldistusi tegema stiilis: \"See meekond on nüüd mitmeid häid rünnakuid teinud ja on olnud väga ohtlik kogu mängu ajal jne\", kuigi tegelikult oli pildis alles esimene üritus. Sama pinnapealselt lahkab ta ka mängijaid. Igatahes stuudios elan ta veel üle, kuid kui ta mängu ajal on mikri taha lastud, kisub minu käsi kanalit vahetama soomlaste ülekandele.
        Sarap on stuudios teistest tublisti parem mänge analüüsima ning ka kommentaatoriboksis saab suht suurepäraselt hakkama.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

          Kusjuures eile oli tõesti tore kuulata, eriti Zeljat. Aga Jurtsenko ja co (ehk siis ülejäänud ETV kommentaatorid) võiksid lõpetada selle jutule sisse sõitmise, kui need nö jalgpalli spetsid räägivad, sest pidevalt on nii, et nt Zelja räägib: \"Pimpong on Urmas Rooba praegune klubikaa...\", Jurtsenko karjub: \"Ja pall on mängus!\". No milleks selline lollus? Las räägib oma jutu lõpuni ja siis ütleb midagi vajaliku.

          (Jube palju kirjavigu tuli, aga ma ei viitsi neid parandama hakata ja tegelikult ma ei oska ka, nii et üritage aru saada)

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

            Võrreldes selle jamaga, mida Kruus jt UFC-is suust välja ajasid on ETV kommentaatorid lausa 5+.. Siiamaani parim kommentaar on olnud Margus Luige oma mängule POR vs ANG. Kahjuks viib Luige keskmist natuke alla herr Kaljuveeriga kahasse kommitud ENG vs PAR. Inglismaa antifännina paraku ei rõõmustanud mind eriti nende inglaste ülistamine.
            Kanniku ja Sarapi jutt on ka siiamaani hea olnud. Kuusk peab veel kõvasti harjutama. Kaljuveer käib täiega närvidele, kahju et ta finaali kommib-pommib. Osila võib küll igav olla, aga vähemalt ta räägib seda, mida teab. Jurtshenko on korvpallis rohkem asjatundja. sääritsat ja kuuset pole õnneks veel stuudiosse lastud.
            HINNe:4




            mis wärk selle Viikmäe vanaemaga on???

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

              ma ei teadnudki,et Togo eest mängib Kameruni keskkaitsja

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                Jurtšenko Togo kaptenist:
                Tegu on kameruni kapteniga kes mängib kreeka liigas vms.
                Koondise põhimängija

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                  Kui nimesid maha lugeda ei oska siis ei ole vaja üldse nimepidi kutsuda.

                  Lee Won Jae on Ze Won Lee ja mingi ründaja on zin zin ho millise nimega inimest koondiseski pole.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                    Praegu tuli jah suht ilus partii Jurtši poolt. \"Väga ergas\" Reim oli ka teda täiega toetamas.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                      Jurtsenko ja co. räägivad üsna palju statistikast ja ega see oli ka tore kui Jaapan- Austraalia mängus Jurtsenko karjub ja Nakahatsa lööb ja siis Luik ütleb väga hea löök Nakamuralt, kuid napilt üle.
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                        Mulle isiklikult väga meeldis Reim kommentaatoritöö. Ikka ise igapäevaselt jalkaga seotud persoon oskab väga hästi mängu kommida. France-Schweiz mängus oli ka Luige soolo super.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                          Luik on hea, Aga Kannik ja Lemsalu on parimad
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                            Kannik Luigega kyll ei anna võrrelda. Luik on ikka parim.
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                              Algselt postitas eriklt


                              Kannik Luigega kyll ei anna võrrelda. Luik on ikka parim.
                              Ups sorry tahtsingi öelda,et Luik on parim ja Lemsalu ja Kannik norm.
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                                kahjuks ei mäleta kes kommenteerisid saksa ja costa rica mängu aga sealt on praegu tulnud paremik kommentaare minu arust -
                                *(3 minutit on mängitud)\"võid vist päris julgelt väite et enamus mängust on veel ees tegelikult\"
                                *peab ära mainima et saksa äärekaitsjad on suhteliselt normaalset mõõtu mehed
                                etc.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X