320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kunagi olid selles nõukaaegses paksus Miki Hiire raamatus hiired Villi ja Volli,Süvari meenutab täna ühte neist!
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Vähe sellest, et Liis on jube maitsev tüdruk on tema jalgpalliteadmised ilmselt vähemalt samal tasemel kui Aedal.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Vähe sellest, et Liis on jube maitsev tüdruk on tema jalgpalliteadmised ilmselt vähemalt samal tasemel kui Aedal.
        Liis võiks püssreporteriks hakata küll

        Kommentaar


          Kas ma olen ainus, kes mõtleb, kuidas nii koledal mehel nii kena tütar? Või ma ei hinda mees-ilu?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Matemaatika pole Zelinski kõige tugevam külg
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kas ma olen ainus, kes mõtleb, kuidas nii koledal mehel nii kena tütar? Või ma ei hinda mees-ilu?
              Aga milline see Lemsalu abikaasa välja näeb?

              Kommentaar


                Zelinski: "Saksamaa maailma ja ka euroopa meistritiitli hoidja veel kui ma ei eksi"

                Kommentaar


                  Öelge Lemsalule (isale siis) et Gomez ja Hummels on eemal poolfinaalist.

                  Kommentaar


                    Islandi kiitmine on igati mõistetav, aga see kiidulaul oli ikka liiga ambitsioonikas. Ei olnud sugugi nii, et islandlased poleks pettunud olnud või rahvas "pidutses", või et nad lahkusid sellelt mängult püstipäi. Igati imeline turniir jne, arusaadav, aga see mäng ilmselgelt ebaõnnestus ja pole vaja seda ilustada.
                    Suht pinda käis, kuidas kommentaatorid kulutasid 90 minutit sellele, et selgitada, kui tubli ikka island on ja kuidas 5:1 kaotusseis pole üldse hullu, sest nad on juba võitjad jne jne jne.
                    Iga normaalne inimene saab sellest aru ja pole vaja jahuda sellest terve mäng. Nagu Island oleks mingi hälvik, kes alati võidab, isegi kui kaotab.

                    Kommentaar


                      Mingi Eiduri fetish oli ka Tiisleril, kohe tõsine fetish. Nii jubedalt ootas teda ikka platsile, et isegi Zelinskil, kellel endalgi on nii mõnigi fetish, ei osanud kohati midagi tema sõnavõttude peale vastata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                        Aga milline see Lemsalu abikaasa välja näeb?
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Aga ilma poolemeetrise meigikihita?

                          Kommentaar




                            Kiiremad v6ivad pedokaro ka postitada
                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust


                              Kiiremad v6ivad pedokaro ka postitada
                              $$$ kas teil oli mingi perekondlik kohting ?

                              Kommentaar


                                For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X