320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga kõige veidram on see igasuguste fakti või mis iganes ilmselgete kommentaatorite poolt tehtud vigade juures, et teine kommentaator ei julge parandada, vaid tekib piinlik paus ja edasi..

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kui Kinglsey Coman sisse tuli, siis faktimees tulistas, et talle kuulub senise turniiri kiireim spurt, 32.8 km/h. Ja siis ma hästi ei kuulnud, aga Zelinski arutas midagi teemal taganttuul ja 3.2 m/s. Kas mul jäi midagi olulist kuulmata või vastupidi, kuulsin head nalja?
      Nalja, sest kergejõustikus ei loeta neid rekordeid kus on lubatust suurem tuule faktor mängus

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Nalja, sest kergejõustikus ei loeta neid rekordeid kus on lubatust suurem tuule faktor mängus
        Mis nalja. Minu arust Zelinski ütles midagi sellist "32km/h ehk siis 3,2m/s". Ja sonis seejärel midagi taganttuulest.
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Algselt postitas Redman Vaata postitust
          Mis nalja. Minu arust Zelinski ütles midagi sellist "32km/h ehk siis 3,2m/s". Ja sonis seejärel midagi taganttuulest.
          No ongi ju. 32 meetrit 10 sekiga jne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            Mis nalja. Minu arust Zelinski ütles midagi sellist "32km/h ehk siis 3,2m/s". Ja sonis seejärel midagi taganttuulest.
            Tegi nalja. Tiisler ütles, et Comani kiiruseks mõõdeti mingis mängus 32km/h. Sellepeale ütles Zelinski, et ala ideaalsetes tingimustes ja 3,2m/s taganttuulega. Kogu point oli aga selles, et eilsed tingimused olid nii rasked, et ei soosinud suurema kiiruse arendamist.

            Kommentaar


              Nädalavahetusel tuli mul läbi ajada ETV jalgpalliülekanneteta ja vaadata selle asemel lõunanaabrite – laupäeval leedukate ja pühapäeval lätlaste – televisioonis pakutavat.
              Jalgpalli EM-i veerandfinaale kandsid üle muidugi mõlemad, aga nii uhket sissejuhatust, vaheaega ja väljajuhatust kui ETV-s neil polnud. Ja veel: jalkaülekannete kommentaari järgi otsustades küll „kuumade eesti poiste” naljadel alust ei ole. Nii Lätis kui ka Leedus oli ülekannet poole silmaga jälgides ja kommentaatorite jutust aru saamata lihtne väravate löömised maha magada, sest häält nad väravate peale eriti ei tõstnud. Aga mis see kõik loeb, kui päris mängus, Balti jalgpalliturniiril saab Eesti koondis tavaliselt viimase koha…
              http://epl.delfi.ee/news/arvamus/rep...ed?id=74977137http://epl.delfi.ee/news/arvamus/rep...ed?id=74977137

              Minagi olen mõelnud, et eestlane on küll põhjamaiselt rahulik aga jalka puhul on meie kommentaatorid lähinaabritest kõige emotsionaalsemad. Ja alati on järgmine mõte, et see on üheltpoolt küll lahe aga ei mõju kuidagi siirana või usutavana. Eeskätt mõlema Tiisleri puhul.

              Kommentaar


                Homses Ekspressis on nädala persooniks Aet Süvari, vupivuu.

                Kommentaar


                  Helar Osila on tõsiselt hea kommentaator. Peale Kristjan "Tegelikult" Kalkuni kuupikkust talumist kohe eriti meeldiv.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Helar Osila on tõsiselt hea kommentaator. Peale Kristjan "Tegelikult" Kalkuni kuupikkust talumist kohe eriti meeldiv.
                    Jah, kõrv puhkab lausa.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                      Helar Osila on tõsiselt hea kommentaator. Peale Kristjan "Tegelikult" Kalkuni kuupikkust talumist kohe eriti meeldiv.
                      Veidi erinevad spordialad ka mida kommenteerida, ei?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Homses Ekspressis on nädala persooniks Aet Süvari, vupivuu.
                        Panid mõned rämedamad soccerneti kommentaarid ka sinna sisse või?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                          Panid mõned rämedamad soccerneti kommentaarid ka sinna sisse või?
                          Ma ei kirjutand.

                          Kommentaar


                            Kes on delfis Flora mängu teine kommentaator? Väga hea on.
                            www.playmaker.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allarn Vaata postitust
                              Veidi erinevad spordialad ka mida kommenteerida, ei?
                              mis vahet seal on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                                Kes on delfis Flora mängu teine kommentaator? Väga hea on.
                                Flora U21 võistkonna peatreener Joel Indermitte.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X