320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gd77 Vaata postitust
    3 aastat koondise treener olnud. Tegelikult võiks juba natuke osata keelt rääkida. Eriti jalgpalliteemal. Au ta nii endale ei too.
    Mõned prouad elavad 20a. eestis ja kokkupuudet eesti kogukonnaga rohkem kui peatreeneril eesti keelega, kuid ei räägi sõnagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Kas te saate aru, et Aeti te enam nii tihti ei näe?
      After extra time?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kui vajalik see Pehrssoni jutu tõlkimine oli üldse...I mean, kas vaatajate hulgas on inimesi, kes inglise keelest üldse aru ei saa?

        Kommentaar


          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
          OM jalgpalliturniir läheb TV3/Viasatile?
          Mõlemal on õigused, aga VSB näitab pigem rohkem.

          Kommentaar


            Ära muretse. Kõik said aru. ETV proovis lihtsalt rohkem huumorit stuudiosse tuua.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              I mean, kas vaatajate hulgas on inimesi, kes inglise keelest üldse aru ei saa?
              mingi 100k peaks selliseid ikka olema finaali ajal + ERR'il on reglemendi kohaselt kohustus tõlkida.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                OM jalgpalliturniir läheb TV3/Viasatile?
                TV3 kannab üle kergejõustiku. ETVl on õigus näidata kõike peale kergejõustiku (nad on muidugi mingil määral limiteeritud 2 kanaliga), Viasat kannab kõik üle mis üldse toodetakse (ja ka Telia kliendid kellel on Viasati spordipakett).
                Ehk siis jalgpalliturniir kaasaarvatud. See mis on VSBs (ehk siis eestikeelsete kommentaaridega) on veel lahtine ja eks see sõltu programmi koostajatest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Kui vajalik see Pehrssoni jutu tõlkimine oli üldse...I mean, kas vaatajate hulgas on inimesi, kes inglise keelest üldse aru ei saa?
                  Mina sain aru, aga just seal tekkiski paar korda selline situatsioon kus Aetil põhimõtteliselt läks meelest ära juba mida Pehrsson rääkis poole tõlkimise peal ja nagu öeldi juba on kohustus tõlkida. Samuti sa ei usu kui palju tegelt on inimesi kes ei oska inglise keelt. Kindlasti on ka vanema generatsiooni inimesi kes vaatavad jalgpalli ja olen kokku puutunud ka nooremate inimestega kes võõrkeelena hakkasid õppima hoopis mingit muud keelt.

                  Kommentaar


                    Ei näe midagi sealt enam. Äkki teed kokkuvõtte?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Ei näe midagi sealt enam. Äkki teed kokkuvõtte?
                      Täiesti tavaline kolleegide omavaheline lõõpimine.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Täiesti tavaline kolleegide omavaheline lõõpimine.
                        Ma ei tea, meil küll sellist pole!

                        Kommentaar


                          Mingi ülevaate võiks ikka teha. Kes kellele ja mida?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Mingi ülevaate võiks ikka teha. Kes kellele ja mida?
                            Ah, tõesti väga leebe shit.

                            Tarmo Tiisler Tore, et oled motiveerunud.
                            Like · Reply · July 23 at 6:20pm
                            Aet Süvari
                            Aet Süvari Kohe näha, et puhkus on sind pehmoks muutnud - tavaline sarkasm on asendunud lääge kaasa kiitmisega. Nõrk.
                            Like · Reply · 1 · July 23 at 6:22pm
                            Tarmo Tiisler
                            Tarmo Tiisler Vastupidi, olles eemal kibestunud kolleegidest, avan oma hingelaekaid ja tšakraid ilma igasuguse mentaalse blokita.
                            Like · Reply · 3 · July 23 at 6:24pm
                            Veiko Soo
                            Veiko Soo Tarmo, sa jäid ühest väga vingest mängust ilma, andmist oli ikka korralikult!
                            Like · Reply · 1 · July 23 at 6:26pm
                            Tarmo Tiisler
                            Tarmo Tiisler Ma andsin kodus ka, jalaga muruniidukile.
                            Like · Reply · 2 · July 23 at 6:29pm
                            Steiv Silm
                            Steiv Silm Ja Magoliast :P
                            Like · Reply · July 23 at 6:35pm
                            Margus Tamm
                            Margus Tamm Selles, Steiv, võid mind süüdistada :P
                            Like · Reply · 1 · July 23 at 8:15pm
                            Gert Kark
                            Gert Kark Ma kujutan ette jah, Aet, Narva-sõidud olid alati üliägedad
                            Like · Reply · 1 · July 23 at 9:33pm
                            Tiina-Mari Koljak
                            Tiina-Mari Koljak Kui ma tohikisin teie lugupeetud korüfeede vestlusesse ennast hetkeks sisse sokutada ja öelda, et - herr Kark, kas väikest nostalgiapirsara Narva poole poetamise asemel ei oleks ehk trendikam ise see tripp uuesti läbi teha? Mis sa Tõnn, va mugavuspagulane maurad seal eemal, kapitalistlikus ühiskonnas niisama...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Montag Vaata postitust
                              Nagu juba teemast läbi käinud, siis toogu Eeva stuudiosse ära ja siis pole kellelgi enam piisavalt tähelepanu midagi küsimuste/vastuste kvaliteedi kohta kobiseda.

                              See tehti ära!!!

                              ERR vahendab Rio olümpiat teles, raadios, internetis ja mobiilis
                              Suurvõistlusi vahendab eestlastele kaks ERRi olümpiastuudiot. Neist üks asub Rio de Janeiro olümpiapargi telekeskuses ja teine Tallinnas, mida juhivad ajakirjanikud Aet Süvari, Margit Kilumets ja Eeva Esse. Olümpiastuudio on eetris kolmel korral päevas - varahommikul, et võtta kokku öised sündmused, pärastlõunal enne uue võistluspäeva algust ning hilisõhtul, võistluspäeva viimase kolmandiku eel.

                              ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.

                              Kommentaar


                                Päris äge kommenteerimisstiil vehklemisspetsialistilt. Päeva alguses oli mees kindel, et Embrich ja Kirpu saavad probleemideta veerandfinaali.

                                Enne igat kohtumist olid eestlannad selged favoriidid ja mängus said vastased punkte vaid tänu kobinale. Jinx-master indeed.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X