320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jeerum see Aedi see Pehrssoni kommentaari tõlkimine oli ikka komöödia hetkel Jumal tänatud,et enne sai need küsimused läbi mängitud

    Kommentaar


      Miks see Pehrsson üldse peab seal olema? Mis siis et Eesti koondise treener. Keelt üldse ei oska, mõned kõvemate satside treenerid õpivad ka keele ära. Arvata oli, et see tõlkimine läheb jamaks seal. Oleks oodanud täna stuudios pigem Pohlakut ja äkki siis mingeid huvitavaid Prantsuse ja Portugali fänne nagu siin varem on olnud oma riikide inimesi kes Eestis elavad, aga on ka keele ära õppinud, meenusid mingid Itaalia poisid kes Eestis elavad ja Eesti keelt ka rääkisid ja oli ka igasugu teisi turniiri jooksul.

      Kommentaar


        Telesildtreener Pehrsson...

        Kommentaar


          Fonte tegi debüüdi 30lt, kuid hetkel 26. Kalkun teab paremini.

          Kommentaar


            Teabki
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Mustang Vaata postitust
              Miks see Pehrsson üldse peab seal olema? Mis siis et Eesti koondise treener. Keelt üldse ei oska, mõned kõvemate satside treenerid õpivad ka keele ära. Arvata oli, et see tõlkimine läheb jamaks seal. Oleks oodanud täna stuudios pigem Pohlakut ja äkki siis mingeid huvitavaid Prantsuse ja Portugali fänne nagu siin varem on olnud oma riikide inimesi kes Eestis elavad, aga on ka keele ära õppinud, meenusid mingid Itaalia poisid kes Eestis elavad ja Eesti keelt ka rääkisid ja oli ka igasugu teisi turniiri jooksul.
              3 aastat koondise treener olnud. Tegelikult võiks juba natuke osata keelt rääkida. Eriti jalgpalliteemal. Au ta nii endale ei too.
              www.playmaker.ee

              Kommentaar


                Olen Kalkuni teemal pea aasta-kaks vait olnud aga...

                Kalkun tõesti võrdles EM finaalis kaotusseisu jäämist Pariisi rünnakutega? Miks on vaja seda igas Prantsusmaa mängus mitmel korral teemaks võtta? Lisaks, mis kuradi gladiaatorite iba sa ajad?

                Ei, anname au sinna, kus seda vääritakse. Hämmasta stabiilsus Kristjan "Tegelikult tõesti" Kalkun, igas sinu poolt kommenteeritud mängus saan vähemalt korra omaette "mine persse, Kalkun" hüüda.

                /rant

                OM jalgpalliturniir läheb TV3/Viasatile?

                Kommentaar


                  Väga naljakas oli kui peale lõpuvile mindi stuudiosse, et Aet saaks Lemsalult küsida, mis tunne tal on.
                  www.playmaker.ee

                  Kommentaar


                    Kas te saate aru, et Aeti te enam nii tihti ei näe?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                      3 aastat koondise treener olnud. Tegelikult võiks juba natuke osata keelt rääkida. Eriti jalgpalliteemal. Au ta nii endale ei too.
                      Mõned prouad elavad 20a. eestis ja kokkupuudet eesti kogukonnaga rohkem kui peatreeneril eesti keelega, kuid ei räägi sõnagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Kas te saate aru, et Aeti te enam nii tihti ei näe?
                        After extra time?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kui vajalik see Pehrssoni jutu tõlkimine oli üldse...I mean, kas vaatajate hulgas on inimesi, kes inglise keelest üldse aru ei saa?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                            OM jalgpalliturniir läheb TV3/Viasatile?
                            Mõlemal on õigused, aga VSB näitab pigem rohkem.

                            Kommentaar


                              Ära muretse. Kõik said aru. ETV proovis lihtsalt rohkem huumorit stuudiosse tuua.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                I mean, kas vaatajate hulgas on inimesi, kes inglise keelest üldse aru ei saa?
                                mingi 100k peaks selliseid ikka olema finaali ajal + ERR'il on reglemendi kohaselt kohustus tõlkida.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X