320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

    Algselt postitas vanRooney
    mis kuradi pärast peavad kommentaatorid kogu aeg kordama, et \"mäng on igav\"?
    see on minu jaoks täielik mystika. ma saan aru kyll, et nad on eestlased, kes parem meelega veerpalut vaataks, aga võtku ennast natukenegi kokku.
    ecu-crc käib praegu. löödi värav, pluss mõlemal meeskonnal olid häid võimalusi, ekuador hoidis kohati väga tehniliselt palli. ja selle asja kõrvale peab taluma juttu, kui igav mäng on ja seda, et mõlemad meeskonnad nagu ei viitsikski mängida.

    edit: teine poolaeg asi paranes huvitaval kombel

    Novot. Tahtsin just sama kirjutada. Arvasin, et kommentaatori töö on oma entusiasmiga ka ilmetust mängust tõsine cracker \'välja rääkida\', aga ilmneb, et võib ka niisama stuudios haigutada ja vinguda. Kahjuks ei tea, mis teisel poolajal sai, sest loobusin selle MMi vältel esmakordselt ETV teenetest. Ja vaevalt, et vaatan veel mõnd Kuuse kommenteeritud mängu.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

      Ma ei tea...Kuidagi imelik oli kuulata seda juttu, kus kommentaatorid unustasid ära, et Inglismaa vastu mängib Trinidad&Tobago nimeline riik ning pidasid seda Eestiks...
      Tuleb tunnistada, et häbi- ja vastikustunne tuli peale, kui tuli kuulata kommentaari, kus üks faktidejada ei tahtnud ära lõppeda....45.mäng koondises, 6 värav, 2m pikk ja meeter lai...ja et London on pealinn. Tubli Marko!
      Kahju, et mul ETVle hetkel alternatiivi pole....

      Kommentaar


        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

        Inglismaa mängu ajal tundus, et läheks ise sinna eetrisse.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

          Seniste mängude põhjal on kõige normaalsemalt kommenteerinud Priit Kuusk ja Ivar Jurtšenko, kõrvalkommentaatoritest Zelinski ja Lemsalu. Margus Luige kommentaar on enam-vähem normaalne. Osila ja Kaljuveer ei kõlba mitte kuhugi. Esimene ei jaga jalgpallist üldse midagi ning Kaljuveer paistab silma faktivigadega.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'


            Ivar ja Ints on parimad - emotsinaalsed ja naljakad..supper poisid

            Luik omal hea tasemel aga tema jutt on igavamkui Ivari ja Intsu väga emotsionaalne jutt

            Marko Kaljuveer - ajab pasa suust välja, ema ka küsis kes see totakas seal TV räägib, ikka nii mõtteu, parem laseks meie foorumi Jyrka sinna komenteerima

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

              Algselt postitas eestimees

              parem laseks meie foorumi Jyrka sinna komenteerima
              Kusjuures ma mõtlesin, et miks mitte lasta üks mäng kellelgi naljakal kommenteerida. Näiteks Kivirähk ja Juur.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                Algselt postitas Tembu
                Tuleb tunnistada, et häbi- ja vastikustunne tuli peale, kui tuli kuulata kommentaari, kus üks faktidejada ei tahtnud ära lõppeda....45.mäng koondises, 6 värav, 2m pikk ja meeter lai...ja et London on pealinn. Tubli Marko!
                Kahju, et mul ETVle hetkel alternatiivi pole....
                Tõmba arvutis PPLive käima ja vaata Hiina parimat kanalit, CCTV5:P :P . Kui aru ei saa, siis üsna kama mis faktijoru seal suust välja tuleb
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                  Algselt postitas Nalja Raamat


                  Algselt postitas eestimees

                  parem laseks meie foorumi Jyrka sinna komenteerima
                  Kusjuures ma mõtlesin, et miks mitte lasta üks mäng kellelgi naljakal kommenteerida. Näiteks Kivirähk ja Juur.
                  Peeter Oja ja Mart Juur komenteerivad MM finaali

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                    Okei ma annan ka alla, kas kellegil on raadio linki mida kuulata?

                    Eriti pirn oli see et drogba on aus mängija.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                      Jurtsenko jätkab edasi-Tropka saab palli.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                        Imelik - keegi vingujatest pole siia veel kirjutanud, et Zelinski hääldas Rooben.
                        Imelik.
                        Valvsamad peate olema!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                          Mina olen siinpool alati valmis

                          Raporteerin Zelinskit täna, Jurtšenkolt ei kuulnud midagi erilist:

                          1) Zelinski ütles korra mängu algul, et pall läks üle otsa joone, kuid läks keskjoone lähedalt üle küljejoone-nojah.
                          2)Korra tegi elevantide mänija vea, Zelja ütles, et viga tehti nende VASTU
                          3)Kuulsin Intsu suust riiki nimega Vandiluurannik.
                          4)Jälle Indrek- van rooben

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                            KUUSE ON JOBU!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                              Algselt postitas 17


                              KUUSE ON JOBU!
                              Miks ta siis on???
                              Mu arust küll mega tegija.:P

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                                Algselt postitas Karla


                                Algselt postitas 17


                                KUUSE ON JOBU!
                                Miks ta siis on???
                                Mu arust küll mega tegija.:P
                                Tra ta raiub et Rootsi on kindlalt edasi. Persse küll noh. Rootsi ei ole kindlalt edasi türa noh. Trinidadil on võimalus ja nad kasutavad selle ära!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X