320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
    Bale, Ramsey, Kieffermoore...
    ära unusta Danjamesi!

    Kommentaar


      Muidu Elo Ellermaad oli vahesaates vägagi rahulik vaadata.

      Kommentaar


        Ongi inimesed otsas Eestimaal ja hakkavad need vennikesed seal korduma..

        Kommentaar


          Joel Indermitte poolaja taktikajutt oli minu meelest lihtne, loogiline ja adekvaatne.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Joel Indermitte poolaja taktikajutt oli minu meelest lihtne, loogiline ja adekvaatne.
            +1 Eks ta igapäev tegeleb sellega Floras + eks see Futboliidis ju samamoodi lahkab erinevate meeskondade taktikaid jne seega ta oskabki ennast väljendada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Millal meil siin foorumis viimane naisterahvas käis?
              Manu ju neid täis.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Etv stuudio on vahva arengu läbi teinud. Tublid! Ainus asi, mis häirib on Zelinski stuudios 🤮. Jubedat kelbast ajab suust välja ikka.

                Kommentaar


                  Kalkunil on komme, et kui kaaskommentaator parasjagu midagi seletab, siis ta korraga erutub mingi mängusituatsiooni peale ja kukub karjuma. Vahel on see õigustatud, aga päris tihti ka mitte.

                  Kommentaar


                    Suur respekt Reimile, kes praegusel raskel ajal stuudios viibib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Suur respekt Reimile, kes praegusel raskel ajal stuudios viibib.
                      Just nägin teda stuudios ja mõtlesin sama. WTF et ta seal täna.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Zelinski on selle puuteekraaniga päris osav vähemalt. Nagu meie oma Carragher.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                          Zelinski on selle puuteekraaniga päris osav vähemalt. Nagu meie oma Carragher.
                          Huvitav paradoks, et Carrad ja muud väljamaa vanad räägivad, kuidas standardite ajal ei tohi kaitseliin sügavale laskuda, mida kõrgemal seda parem ning siis tuleb Lemsalu ja ütleb, et kõik on valesti, kui liin kõrgel.

                          Kommentaar


                            Zelinski on tõesti väga hea stuudioekspert. Ei karda seda taktikalauda ja alati kiire mõtlemisega. No ja Aeta minu pere armastab lihtsalt see naiselik "touch" stuudios on hea.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                              Zelinski on tõesti väga hea stuudioekspert. Ei karda seda taktikalauda ja alati kiire mõtlemisega. No ja Aeta minu pere armastab lihtsalt see naiselik "touch" stuudios on hea.
                              Nüüd sa trollid siin ka juba?
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Tänased vahelõigu mehed on nagu Die Hardi kurjamid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X