320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis komme see on käimasolevaid mänge maha teha... Mu arust Itaalia Austria mäng väga pingeline ja põnev olnud ja isegi üsna okei tempoga playoffi kohta. Aga nii kommentaatorid kui stuudio väidavad, et "tuim" ja igav mäng... Tuim on olnud seepärast, et Austria on väga hästi Itaalia mängust välja lülitanud ja see on üllatav ja taktikaliselt põnev... aga vb see minu kiiks, et ma seda põnevaks pean. Aga vb ei meeldi teile jalgpall lihtsalt nii palju?

    Kommentaar


      Ausalt öeldes ma ei kujuta ette, et mõnes muus riigis hakkaks (põhi)kommentaator alates kümnendast minutist halama, et "mäng on igav", "tribüünid on tuimad", "platsil midagi ei toimu", "tempot pole" jne jne. Miskipärast on see Eestis üsna tavapärane. Kamoon, puldis oleva inimese asi on mäng huvitavaks teha, mitte halada, et võiks põnevam olla. Eriti suurturniiri sõelmängudes.

      -e- näedsa, žurnalist jõudis ette.

      Kommentaar


        Kohtunikuna häirib mind tohutult, kuidas ei suudeta lihtsaid kohtuniku signaale ära õppida - no et kas abikohtunikul on lipp või väljakukohtunikul käsi püsti või külje peale.

        Selle asemel üritatakse kahekesi jalgratast leiutada, et mis see otsus siis nüüd ikkagi on ja kui pilt pärast kolme kordust nelja erineva nurga alt taas laivi jõuab, tõdetakse, et ahah, seekord otsustati sedapsi või tulistatakse puusalt päris mööda (kohtunik näitab edu signaali, aga tehakse järeldus, et kohtunik siin olukorras viga ei näinud).

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Ausalt öeldes ma ei kujuta ette, et mõnes muus riigis hakkaks (põhi)kommentaator alates kümnendast minutist halama, et "mäng on igav", "tribüünid on tuimad", "platsil midagi ei toimu", "tempot pole" jne jne. Miskipärast on see Eestis üsna tavapärane. Kamoon, puldis oleva inimese asi on mäng huvitavaks teha, mitte halada, et võiks põnevam olla. Eriti suurturniiri sõelmängudes.

          -e- näedsa, žurnalist jõudis ette.
          Mis kuradi uus värdsõna see sõelmäng on? Ma mõtlesin et see mingi järjekordne Järvela üritus võimalikult suur snoob olla, aga tundub set see levib.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Mis kuradi uus värdsõna see sõelmäng on? Ma mõtlesin et see mingi järjekordne Järvela üritus võimalikult suur snoob olla, aga tundub set see levib.
            no vaata see on nagu see "kambapaugutamine" või kuidas see oligi.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              T. Tiisler pmst tunnistas, et ta ei saa aru mida kohtuniku kätemärgid tähendavad. Alles publiku reaktsioonist sai aru, et värav loeti ära.

              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Kohtunikuna häirib mind tohutult, kuidas ei suudeta lihtsaid kohtuniku signaale ära õppida - no et kas abikohtunikul on lipp või väljakukohtunikul käsi püsti või külje peale.

              Selle asemel üritatakse kahekesi jalgratast leiutada, et mis see otsus siis nüüd ikkagi on ja kui pilt pärast kolme kordust nelja erineva nurga alt taas laivi jõuab, tõdetakse, et ahah, seekord otsustati sedapsi või tulistatakse puusalt päris mööda (kohtunik näitab edu signaali, aga tehakse järeldus, et kohtunik siin olukorras viga ei näinud).
              Nüüd võib ka noorema Tiisleri siia punti lisada. Küll arvab, et mäng läheb edasi kui kohtunik on arsti väljakule kutsunud ja siis ei saa üldse aru mida kohtuniku otse üles tõstetud käsi küll tähendab....

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                no vaata see on nagu see "kambapaugutamine" või kuidas see oligi.
                Mina pole sõelmänguga seotud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mina pole sõelmänguga seotud.
                  kahju, kambapauk võrrelduna sõelmänguga on päris okei mugandus.

                  Kommentaar


                    " Ronaldo pole enam selles eas ,et mänge otsustada " .Ütleb kes ? Arte jalgpalliklassi juht ja noorte eest vastutaja . Tra ,me ei jõua elus ees kuhugi ,kui mingid voolaiud treenereid koolitavad ja huieelovid noori treenivad .Masendav ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                      " Ronaldo pole enam selles eas ,et mänge otsustada " .Ütleb kes ? Arte jalgpalliklassi juht ja noorte eest vastutaja . Tra ,me ei jõua elus ees kuhugi ,kui mingid voolaiud treenerid koolitavad ja huieelovid noori treenivad .Masendav ..
                      Hahaha. Krt peale mängu ütles või?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Mis kuradi uus värdsõna see sõelmäng on? Ma mõtlesin et see mingi järjekordne Järvela üritus võimalikult suur snoob olla, aga tundub set see levib.
                        On värdsõna, aga samas play-off on mu meelest veel hullem. Mulle sõelmängud meeldivad selle loogikaga, et paremad sõelutakse välja vms. Kui on paremat pakkumist play-off'ile, siis jumala eest, andke tuld. Kohamängud? Samas nagu kõiki kohti ei selgitada välja? Väljalangemismängud? Kuidagi jube pikk vaste. Aga see kursiivi ja ülakomaga jantimine pole ka päris okei ning tegelikult võiks ju emakeelt kuidagi rikastada küll. Umbes sama mure muidugi wingbacki'ga. Vaadates praegust vuti suudumust, kus seda rolli on aina enam, siis näib vaid aja küsimus, millal sellegi kohta mingi kohalik vaste tekib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          On värdsõna, aga samas play-off on mu meelest veel hullem. Mulle sõelmängud meeldivad selle loogikaga, et paremad sõelutakse välja vms. Kui on paremat pakkumist play-off'ile, siis jumala eest, andke tuld. Kohamängud? Samas nagu kõiki kohti ei selgitada välja? Väljalangemismängud? Kuidagi jube pikk vaste. Aga see kursiivi ja ülakomaga jantimine pole ka päris okei ning tegelikult võiks ju emakeelt kuidagi rikastada küll. Umbes sama mure muidugi wingbacki'ga. Vaadates praegust vuti suudumust, kus seda rolli on aina enam, siis näib vaid aja küsimus, millal sellegi kohta mingi kohalik vaste tekib.
                          Tagatiib!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            On värdsõna, aga samas play-off on mu meelest veel hullem. Mulle sõelmängud meeldivad selle loogikaga, et paremad sõelutakse välja vms. Kui on paremat pakkumist play-off'ile, siis jumala eest, andke tuld. Kohamängud? Samas nagu kõiki kohti ei selgitada välja? Väljalangemismängud? Kuidagi jube pikk vaste. Aga see kursiivi ja ülakomaga jantimine pole ka päris okei ning tegelikult võiks ju emakeelt kuidagi rikastada küll. Umbes sama mure muidugi wingbacki'ga. Vaadates praegust vuti suudumust, kus seda rolli on aina enam, siis näib vaid aja küsimus, millal sellegi kohta mingi kohalik vaste tekib.
                            Isiklikult arvan, et koguaeg lennukit leiutada ei ole vaja. Kui on kõik senised EMid play-offidega hakkama saadud, siis nüüd mingeid uusi väljendeid sellele leiutama hakata kuidagi veider ja punnitatud.

                            Krt, kui ma nüüd ennast loen siis vb hakkan ise lihtsalt vanaks jääma.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Ok.
                              Playoff - sõelmäng
                              Wingback - tagatiib

                              Mis sõnad veel? Taklamine?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                                Isiklikult arvan, et koguaeg lennukit leiutada ei ole vaja. Kui on kõik senised EMid play-offidega hakkama saadud, siis nüüd mingeid uusi väljendeid sellele leiutama hakata kuidagi veider ja punnitatud.
                                Pigem sünonüüm, mitte täielik asendus. Üldiselt meie emakeel ju punnitatud ja leiutatud sõnu täis ehk lennukite leiutamine käib pidevalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X