320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ootaks järgmise Viaplay suurvõistluse ära ennem kui ERRi nii maha teeksin. Seal võib veel nalja saada.

    Kommentaar


      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
      Kas sa mõne muu riigi ülekandeid oled vaadanud, kasvõi Soome . ETV on sellest kõigest sajandi kaugusel. Tädi Maali ja onu Heino jaoks vb tõesti sobib.. Sporditoimetuse juht on amatöör, stuudioemand on lihtsalt nali . Kas mäletad MM alagruppide loosimist? See mida Kalkun & Hunt seal tegid, see oli ülipiinlik . Kui ekspert räägib seda, mida sa niikuinii tead, siis mis selle mõte on ? " Äää,eee, ma arvan, et Saksa on tugev " Tra küll jää koju, kui muud ei oska öelda
      Ei vaata. Esiteks ei kõnele ma neid põhjamaa keeli ja teiseks peaksin olema erakordne fanaatik, et vaadata neid ülekandeid keelt mõistmata. Aga vahest olen lihtsalt liiga laisk? Eesti keeles selle kõige kätte saamine kaalub mulle siiski välismaised eksperdid üles. Kahju muidugi kuulda, kui me tõesti tasemes nii mitu miljonit valgusaastat tagapool neist oleme. On lootust Euro 2024 ajaks selles valdkonnas tiigrihüppele?
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Kas te saate aru, et Aedal ei ole häält ega sisu. Kas te päriselt arvate, et ta on riigi või ERR parim valik juhtima seda stuudiot? Tegelt ka?

        Te ikka julmalt leplikud ja head inimesed olete ikka.

        Kommentaar


          Nii räige omavärav. Teever: ma eeldan, et see pannakse söötja nimele..

          Kommentaar


            stuudionaine voiks ka olla strippar marco isiklikult. kui sa oled stuudionaine kes otsustab, kes juhib showd ja kellele ma sona annan, siis selle eelduseks on ka, et sa oled ise enesekindel oma jutus, mitte ei sisusta lihtsalt oma jutuga asja ara, et saaks linnukese kirja. liiga palju pause tuleb ja seda ee, oo, evv, eee, ooo eee, ee ee. sama keiss on sellega ringvaate uue naisesaate juhiga, mis ta oligi? no ei sobi saatejuhiks, no ei sobi. sama seis hetkelise naisega. ja olgem nuud realistlikult, hetkelises stuudio naisega on aega olnud paar aastat, et asi saada naturaalsemaks, paari aastaga peaks iga tootaja oma oskuseid lihvima voi siis spordiosakonnajuht otsustab, et nii ikka ei saa. aet on tubli ja ta uritab, seda on naha. aga ta ei sobi saatejuhiks ja see on kuradima fakt. lets face it, wankers.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic Vaata postitust
              Kas te saate aru, et Aedal ei ole häält ega sisu. Kas te päriselt arvate, et ta on riigi või ERR parim valik juhtima seda stuudiot? Tegelt ka?

              Te ikka julmalt leplikud ja head inimesed olete ikka.
              Stuudiojuhi ülesannetes on ta roll piisavalt marginaalne, et minu jaoks ta eriti ülekannete üldpilti ei mõjuta. Sellega, et eksmängijatest ja treeneritest ekspertide asjatundlikkus on seotud pigem mängu tehniliste ja taktikaliste aspektidega ning taustateadmisi rahvusvahelise tippjalgpalli kohta on siinsetel süvafännidel rohkemgi, võis juba ette arvestada. On kõvasti olukordi turniiri jooksul, kus stuudio või kommentaatorite väljaütlemised võtavad muigama, kuid minna päriselt närvi mõne sellise apsaka pärast tundub küll üle pingutamisena.

              Oleksin üsnagi üllatanud, kui Viaplay järgmisel EM-il ja MM-il pakub samaväärset produkti ehk siis pooletunnine stuudio pluss iga mäng kahe kommentaatoriga eesti keeles ning boonusena veel midagi Kinoteatriga võrreldavat juurde.

              Kommentaar


                Algselt postitas diver Vaata postitust

                Oleksin üsnagi üllatanud, kui Viaplay järgmisel EM-il ja MM-il pakub samaväärset produkti ehk siis pooletunnine stuudio pluss iga mäng kahe kommentaatoriga eesti keeles ning boonusena veel midagi Kinoteatriga võrreldavat juurde.
                pole lugu – selle asemel saame Järvela ajaloominutid, seejärel stuudio Ott Järvela juhtimisel, mängu kommenteerib Järvela ja päeva võtab kokku Ott Järvela, misjärel ilmub Soccernetis Järvela kirjalik analüüs ja kahe päeva vahelised unenäod sisustab Ott Järvela.

                Kommentaar


                  järgmine suurvõistlus võib ott järvela enne igat mängu 30 minutit sittuda üksi eetris ja ma pakuks, et see oleks ikka parem kui etv stuudio.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    järgmine suurvõistlus võib ott järvela enne igat mängu 30 minutit sittuda üksi eetris ja ma pakuks, et see oleks ikka parem kui etv stuudio.
                    Tõsiselt räägid?
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      järgmine suurvõistlus võib ott järvela enne igat mängu 30 minutit sittuda üksi eetris ja ma pakuks, et see oleks ikka parem kui etv stuudio.
                      Sul on veidrad huvid.

                      Üldiselt muidugi olukorras, kus on kirutud viaplay pildikvaliteeti ja muud korraldusliku poolt, ETV suunal tulev kriitika tugevalt üle võlli.

                      Kommentaar


                        Need Viaplay stuudiod, mis on olnud enne kodumänge, muidugi võib ka kriitikat anda . See Jonas seal, kes räägib nagu Telia kõnerobot ja luitunud pruunis pintsakus Reim ümmargust juttu veeretamas Aga kommentaatorite puhul on tegemist siiski ühe spordiala ajakirjanikega, kes valdavalt ikka jagavad asja . Eks faktivigu tuleb ikka sisse, aga pole piinlik kuulata. Seal pole ETV taolisi laiatarbe kommentaatoreid, et hommikul teen laskesuuska, siis ühe mängu ja õhtul veel kokkuvõtte Kohila võrkpallinaiskonnast .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                          Sul on veidrad huvid.

                          Üldiselt muidugi olukorras, kus on kirutud viaplay pildikvaliteeti ja muud korraldusliku poolt, ETV suunal tulev kriitika tugevalt üle võlli.
                          ERRi veebist oli MMi esimese nädala jooksul õhtuseid mänge sisuliselt võimatu vaadata. See, et Viaplay paar korda aastas maas on, pole sellega võrreldes midagi. Pildikvaliteet ka mõlemal veebis sitt...

                          Kommentaar


                            NO SEE PALL ON JU ÜLE JOONE SEE ON ÜLE JOONE - aet enda kõige basicumate reeglite mitte oskamist hurraaga rahvale jagamas.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              kui Pohlak peab praamile jõudma, siis miks ta kommenteerib varasemat mängu ja stuudios analüüsib hilisemat? võiks ju vastupidi, kui teada värk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                NO SEE PALL ON JU ÜLE JOONE SEE ON ÜLE JOONE - aet enda kõige basicumate reeglite mitte oskamist hurraaga rahvale jagamas.
                                No Aet pole ju veel neid ülevalt tehtud pilte näinud,mis sa kiusad naisterahvast!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X