320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

    Seed, et Marko kõik hollandlased ära \"van-istab\", käib tõesti pinda. Kaks aastat rahu sellega nüüdTäna kuulsime ka mehe filmieelistustest: \"Ja see oli nagu Kung Fu löök PARIMATEST Hiina filmidest.\" Ning siis veel sai esimese poolaja alguses Pauleta löögile, peatas söödetud palli, virutas. Kuidas see ühe puutega löök siis on!:P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

      Võtke Kaljuveer maha sealt. Jankinta on röve!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

        kaljuveer on paras munn ikka, ainult lasen statistikat kg ja pikkused nii lahe on vend ikka

        austraalia kohta ütles nii kui võitisis 4:\" pennudega urugaid \"see näitab et austraalia oskabja armastab penalteid lüüa\"

        igas tema lauses on lollusi, fuck off you mother fucker

        Kommentaar


          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

          Kui 0-0 jääb siis esimene lisaaeg GO Kaljuveer.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

            Jah, Kaljuveer pani, et kui Itaalia oleks viiki mänginud normaalaja ja lisaajaga oleks mäng edasi läinud, oleks see MMi esimene lisaaeg

            tore. Haige vend noh.


            Kuuse imo parim minuarust. Sarap nämmutab.
            Võiks mingi lõunaameeriklase palgata.
            Vahepeal mõtlen, et läheks ise sinna.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

              Kaljuveer on jah, ka nõrk, aga Jurtsenko on ikka katastroof... Ta suudab mingi Korea filoloogi abil endale selgeks ja meile kõigile arusaamatuks teha Korea nimede häälduse, aga Shveitsi ja Ukraina mängijate ja treenerite nimede, asetuste ja kogu muu mänguarusaamisega jääb absoluutselt jänni ja paneb täiega puusse.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                Kuusk, mitte Kuuse.

                btw Kaljuveer suutis täna spordiuudistes ka Grosso asemel Grella öelda - see on ikka juba lagi. Okei, otseülekandes ma saan veel aru, et läheb valesti, aga uudist ei loe ju peast ette, vaid ehk paned ikka enne kirja ka. No ja kui ei pane, oled turvas niikuinii...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                  Algselt postitas MaRtin_12

                  Kuuse imo parim minuarust. Sarap nämmutab.

                  hahahahahaha, sa oled niiiiii RUMAL! RUMAL! ei oska nimesid õigesti kirjutada. HAHAHAHAHHAHAHA!

                  Nänänäääääää näitame nüüd kõik näpuga ja targutame.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                    Algselt postitas Martin


                    hahahahahaha, sa oled niiiiii RUMAL! RUMAL! ei oska nimesid õigesti kirjutada. HAHAHAHAHHAHAHA!

                    Nänänäääääää näitame nüüd kõik näpuga ja targutame.
                    oskab ju? kuigi see on hoopis teise inimese nimi
                    -jah, tegelikult v6iks lasta edasi arvata, et tegu on Lembitu Kuusega, kes ka talvel suusatamist kommenteerib (v6i siis vendade v6i isa ja pojaga)
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                      Kahju, et Tiit Rääk enam ei suurvõistlusi ei kommenteeri.Minu arvates oleks stuudiosse vaja ka vanema generatsiooni esindajaid, kes tasakaalustaks noorte liigset emotsionaalsus.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                        mul lihtsalt on inisemise tuju täna

                        \"siin näeme Franz Beckenbauerit istumas kõrvuti oma kaasmaalase Sepp Blatteriga\"
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                          Itaalia- Austraalia mängu ajal oli pidevalt jutt Marco Brescianost , mis siis, et mehe nimi ikka passi järgi Mark on
                          * seda viga pidavat ka teised tegema, mitte ainult eestlased. Mees on ise väitnud, et miskipärast Itaalias teavad kõik, et ta Mark on aga Austraalias kiputakse teda Marcoks nimetama

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                            Algselt postitas markus666


                            Kahju, et Tiit Rääk enam ei suurvõistlusi ei kommenteeri.Minu arvates oleks stuudiosse vaja ka vanema generatsiooni esindajaid, kes tasakaalustaks noorte liigset emotsionaalsus.
                            Rääk ajab end alpimajas praegalt tippvormi, et finaalpäeval koos Sääritsaga koha pealt tasakaalukas reportaaz üle kanda. Ja muidugi ei puudu ka Anu vaheajaintervjuud treenrite ja mängijatega.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                              Algselt postitas vaikiv mees

                              jah, tegelikult v6iks lasta edasi arvata, et tegu on Lembitu Kuusega, kes ka talvel suusatamist kommenteerib
                              Kusjuures, ma arvasingi, et Kuuse Lemps on kaa kommenteerima pandud ja just neid mänge, mis mul vahele on jäänud
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                                Algselt postitas markus666


                                Kahju, et Tiit Rääk enam ei suurvõistlusi ei kommenteeri.Minu arvates oleks stuudiosse vaja ka vanema generatsiooni esindajaid, kes tasakaalustaks noorte liigset emotsionaalsus.
                                Mäletan Räägu viimaseid kommentaare. Ta oli ikka omadega nii läbi, et ähkis ja matsutas iga natukese aja tagant. Jubedalt häris. Hea, et ta lõpetas.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X