320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

    Lembitut mõtlesin, krt, ikka Priitu vist.

    Anu võiks comebacki teha.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

      Algselt postitas Aquilotta


      Itaalia- Austraalia mängu ajal oli pidevalt jutt Marco Brescianost , mis siis, et mehe nimi ikka passi järgi Mark on
      * seda viga pidavat ka teised tegema, mitte ainult eestlased. Mees on ise väitnud, et miskipärast Itaalias teavad kõik, et ta Mark on aga Austraalias kiputakse teda Marcoks nimetama
      Kui sa viitsiksid FIFA kodulehelt meesondade koosseise vaadata, siis näeksid, et ta nimi on Marco Bresciano ning FIFA muide kasutab just passiandmeid...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

        Algselt postitas MaRtin_12
        Anu võiks comebacki teha.
        ta on kunagi jalgpalli kommenteerinud? ma arvasin, et ta eriala on iluuisuitamine ja naiste kergejõustik.

        Marko Kaljuveer: \"Holland ei suutnud kodus Kreekat võita, sest puudu oli Miguel\".
        Marko Kaljuveer: \"Kaotus Brasiilia vastu oli Guus Hiddinkil alles teine. 10 mängust on 8 võitu ja 2 viiki.\"
        Marko Kaljuveer: \"Aleksandro del Piero, Aleksandro Nesta, Gianluisi Buffon\" (vabandan, kui viga on mu kõrvades)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

          Ronaldo mängib Barcelonas, ei teadnudki kusjuures

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

            osila - zinedine zinedane

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

              Postimehe live-s ka väike jama

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                Ongi David Vilja või?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                  ll hääldatakse /llj/> palatalisatsioon on vb isegi veel j6hkram, L kaob peaaegu 2ra
                  (nagu eesti maffiapesa Marbella)
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                    Einoh, mina palun ainult konsultatsiooni: eksperdid ütlevad ETV-s juba oma 5-6 korda jutti ------------ hoida madalat profiili?
                    Minu ajal öeldi nii hoida madalat profiiti, kumb on õige, kumb on vale? Profiil seostub minul miskipärast terase ja Levada-nimelise isandaga, profiit on aga minu arust kasum.
                    Aga kui keegi tahab Levada madala profiiliga I või T terast peos hoida, lasku siis KÄIA.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                      Algselt postitas lennat


                      Einoh, mina palun ainult konsultatsiooni: eksperdid ütlevad ETV-s juba oma 5-6 korda jutti ------------ hoida madalat profiili?
                      Minu ajal öeldi nii hoida madalat profiiti, kumb on õige, kumb on vale? Profiil seostub minul miskipärast terase ja Levada-nimelise isandaga, profiit on aga minu arust kasum.
                      Aga kui keegi tahab Levada madala profiiliga I või T terast peos hoida, lasku siis KÄIA.
                      Kahjuks ei tea, mis see \"sinu aeg\" olla võis, aga profiili on ikka alati hoitud minu teada. Sellel mitu tähendust - külgvaade, ristlõige (millest ilmselt sul ka see terase-seos), aga ka ülekantud tähenduses läbilõige - mingite tüüpjoonte kogum. Ei oska väsind peaga paremini seletada, sry. Mängus seega saab madalat profiiti hoida näiteks siis, kui kõigutad rahulikult palli ega suru üleliia aktiivselt, vaid tegutsed tasa ja targu. Ehk siis ei käi kõiki oma oskusi kohe letti, vaid hoiad mingid trumbid varuks. Nt Hispaania oli eile üleliiagi aktiivne, samas kui prantslaste kohta võiks just seda mainit väljendit kasutada . Aga kui ütled, et keegi hoiab madalat profiiti ehk kasumit, siis tähendus on tegelt ju üsna äraspidine, nagu ei üritatakski eriti midagi saavutada.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                        Tänud, vincent, aga üheskoos sellega tuleb minul viiesajas postitus ka just ära! Cheers!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                          ETV kommentaaride telgitagustest

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                            Algselt postitas Saarlane


                            ETV kommentaaride telgitagustest
                            luik paneb hästi jurtsenkole kui ei tea siis ära räägi

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                              Algselt postitas eestimees


                              Algselt postitas Saarlane


                              ETV kommentaaride telgitagustest
                              luik paneb hästi jurtsenkole kui ei tea siis ära räägi
                              Loe enne artikkel korralikult läbi ka ja siis kilka, kes kellele \"paneb\", eksole.

                              Üldiselt väga tore lugu telgitagustest, jõudu meestele. Mis muidugi ei tähenda, et nende lõbusamaid apsakaid ei võiks endiselt siia teemasse postitada .
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                                Tahaks isegi vanemana ETV-s töötada (spordi komentaatorina).
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X