320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

    Nad kõik on ju

    Kommentaar


      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

      nad pole ainukesed

      Kommentaar


        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

        Kaljuveer: \"Ribery tunnistati eelmisel hooajal Prantsusmaa liiga parimaks väravaks!\"

        Kommentaar


          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

          Teate et Materazzi, Grosso ja Toni on pikakasvulised mangijad ja Barthez ei ole

          Kommentaar


            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

            Algselt postitas Saarlane


            Kaljuveer: \"Ribery tunnistati eelmisel hooajal Prantsusmaa liiga parimaks väravaks!\"
            Kusjuures seda ma kuulsin isegi õue kui puuriidale katteid peale panin

            Kommentaar


              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

              see käis jummala pinda et Kaljuveer kordas kogu aeg sama asja ntx: 2000 a em-il tõusis Trezeguet prantslaste päästjaingliks või ntx et Cannavarol on täna 100 mäng jne.
              Koondise põhimängija

              Kommentaar


                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                Luik:Tribüünidel näete niinimetatud \"mehhiko laineid\"
                Kaljuveer:Jah,õhusooja on siin üle 30 kraadi
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                  Tegelikult oli tore MM Etv esituses. Külalised stuudios olid asjalikud ja kommentaar just selline nagu ETV ikka teinud on. Nalja on ka saanud. Mitmed naljad on siia ka kirja pandud. Kaljuveer ikka oma numbritega (kaalud,pikkused,mängud,väravad,õhusoojus,publikua rv jne jne), Ivar üritas olla emotsionaalne ning kohati oli päris tore kuulata, Osila oli nagu tavaliselt väga põhjalikult valmistunud mänguks ent emotsioone see mees endas ei kanna.

                  Kokkuvõttes võib siiski olla tänulik, et TV3 selliseid üritusi ei kommenteeri. ETV on ikka täielik kuld Kalevi ja Kalkuniga võrreldes.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                    Üldiselt oli turniir ETV poole pealt rahuldav, aga ikkagi jäädakse valgusaastate kaugusele Soome YLE kommentaatoritest. Ainsad positiivsed elamused ETV`ga seoses olid Ivari kommentaarid Zelinskiga ning Priidu esinemised Sarapiga, kõik muu jäi minu silmis mõttetuks puiseks jahumiseks. Mina ootaks rohkem emotsionaalsust, rohkem oma arvamuse väljendamist, mitmekesisemat eesti keelt, rohkem lahedaid fraase (minu silmis oli Zelinski ütlus, et platsil on kitsas nagu Lasnamäe bussis esmaspäeva hommikul, lihtsalt geniaalne) jne

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                      Kaljuveri loogika:
                      No pole ime, et selle õhuvõitluse võitis X mitte Y, sest mängija X pikkus on ju 194cm ja mängija Y pikkus on 186cm.
                      Krt kui lammas saab olla. Üldse oli eile tal mingi eriline tuju paberilt kõikide mängijate pikkusi maha lugeda. A noh, mis teha kui asjalikumat juttu ei suuda välja ajada.

                      Nimedega pani ta ka puusse kogu aeg...Kahju, et finaali saadetakse kommenteerima ikka mingi boss mitte inimene, kes seda paremini teha oskab...Ivarit pean siis silmas just.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                        Mkm. Henry sõi 2 kiluvõileiba kell 17.45, aga Totti 2 kiluvõileiba kell 17.44. Järeldus on see, et Henryl oli kõht alles liiga täis ega jaksanud mängida.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                          Algselt postitas eika


                          Üldiselt oli turniir ETV poole pealt rahuldav, aga ikkagi jäädakse valgusaastate kaugusele Soome YLE kommentaatoritest. Ainsad positiivsed elamused ETV`ga seoses olid Ivari kommentaarid Zelinskiga ning Priidu esinemised Sarapiga, kõik muu jäi minu silmis mõttetuks puiseks jahumiseks. Mina ootaks rohkem emotsionaalsust, rohkem oma arvamuse väljendamist, mitmekesisemat eesti keelt, rohkem lahedaid fraase (minu silmis oli Zelinski ütlus, et platsil on kitsas nagu Lasnamäe bussis esmaspäeva hommikul, lihtsalt geniaalne) jne
                          siin pole sa ilmselt käinud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                            Kaljuveeri arvates mängis islandi klubi 4-4-3 süsteemis :P

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                              Nojah. Tundus küll, et islandalastel ikka väravavaht oli olemas, mitte üheteistkümnes väljakumängija.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'ETV kommentaatorid\'

                                Algselt postitas jorss

                                siin pole sa ilmselt käinud

                                cahill vetäisee vidukaa käteen.. :P

                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X