320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eilsed kommentaarid olid ka ikka päris asjalikud
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Kalkun: "pole ammu *makedoonlase nimi* pidanud suhu võtma. Mu jalgpalli kauge elukaaslane hakkas isegi sellise "killu" peale naerma.

      Kommentaar


        see oli kvaliteethuumor jah
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Jurtšenko Leedu-Vene kossus: "Isegi Tallinnas oli näha, et Madriidis tehti jooks"

          Kommentaar


            Jurtšenko - "Ja ei olnudki 10 sekundit lõpuni!"
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Jajah, see oli äge

              Aga Andres Sõber on äge
              Suhteliselt mõnusa ja vaba jutuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Jurtšenko - "Ja ei olnudki 10 sekundit lõpuni!"
                See oli liiga hea. Kuidas on võimalik selline ämber läbi lasta, on ikka uskumatu. Asja võimendas ka tunduvalt asjaolu, et kohe võeti aeg maha ja kell kadus teleekraanilt. Ja siis ta jahus ja jahus terve pausi vältel, kuidas 10 seki on kossus väga pikk aeg. Ja siis see paus peale seda, kui Gasol hädaviske tegi ning ülalmainitud konstateering. Ma pidin diivani pealt maha veerama, no ma ei või, noh.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  See kellavärk oli tõesti mingi tehnikamehe hull pläkk. Vaatasin venkude viimase rünnaku ajal kellalt, et Holden läks viskele siis kui mõni sekund oli veel lõpuni, aga pärast korvi oli kellal ootamatult 10 sekundit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    See kellavärk oli tõesti mingi tehnikamehe hull pläkk. Vaatasin venkude viimase rünnaku ajal kellalt, et neeger läks viskele siis kui mõni sekund oli veel lõpuni, aga pärast korvi oli kellal ootamatult 10 sekundit.
                    ETV kell pani bläki maha? Ma ei mäleta küll täpselt, kust mina kella nägin, aga kogu pausi ajal mõtlesin, mida see Jutršš seal ajab.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      hahaha, see 10 seki värk oli jah naerukoht
                      suht segadus oli tegelt, et wtf, miks nii kiire vise?
                      aa, okei, EM-i võitjaks tuli venemaa, normal

                      Kommentaar


                        savrashenko on 2 ja SEITSETEIST cm pikk
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Alguses oli tõesti kellal kaks sekundit, nii nagu pidigi, aga vahetult enne time-outi kerkis see number hetkeks kümne peale.

                          Kommentaar


                            Eesti-Inglismaa mäng oli kommetaatorite poolt hullem kui Taavi Rähn Miljonimängus.

                            "John Terry ja John Smith."
                            Mees teab, kui kõrge on Wembley kaar, aga ei tea, mitmes nurgalöök on Inglismaal. "Esimene vist."
                            "Viikmäe on väga kiire ja väle jooksja."
                            "Ma ei tea, kui pikk on Shawn-Wright Phillips."
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Mulle meeldis see, kui Wembley'd tembeldati KÕIGI maailma vutifännide pühamuks number üks.

                              Kommentaar


                                Kalkun:" Sander Post on jõudnud mängida ka vahepeal NORRA(!!!) klubis Vejle."

                                Vejle on vist ikka Taani klubi
                                Rien en ce monde ne peut arręter OM!



                                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X