320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    muidu sümpaatsed MMid laskmises ja suusatamises korraga, aga see Kaljuveeri vigin on lihtsalt vastik, lisaks ebameeldivale toonile on ka väga piiratud sõnavara, samu fraase tuleb järjest ja absoluutselt lisaväärtust ei lisa...

    Kommentaar


      Kas ETV on endale juba kellegi uue leidnud? Või koolitavad nad Ojangi välja? Olümpamängud, korvpalli meistriliiga finaalseeria, balti liiga final 4, jalka em ja om tulevad vähemalt minu jaoks tragikoomilised,

      Kommentaar


        Algselt postitas Loca Vaata postitust
        Kas ETV on endale juba kellegi uue leidnud? Või koolitavad nad Ojangi välja? Olümpamängud, korvpalli meistriliiga finaalseeria, balti liiga final 4, jalka em ja om tulevad vähemalt minu jaoks tragikoomilised,
        Kalkun, ikka Kalkun.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Kalkun, ikka Kalkun.
          Arvatavasti ta täna ka Kalev - Barons Balti liiga mängu kommenteerimas.
          Mulle ta jutt ei meeldi...
          Sõber võiks ka olla ,siis nats lõbusam-

          Kommentaar


            Algselt postitas Loca Vaata postitust
            Kas ETV on endale juba kellegi uue leidnud? Või koolitavad nad Ojangi välja? Olümpamängud, korvpalli meistriliiga finaalseeria, balti liiga final 4, jalka em ja om tulevad vähemalt minu jaoks tragikoomilised,
            Kaljuveer teeb ise ära asja! Ja lembitu, kui ta juuni kuus mingit suusatamist kuskilt ei leia, siis tuleb Markole appi!

            Kommentaar


              Kuusmaa: "Minu nägemus on see, et Jelic on aeglane."
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Kaljuveer: "Homme on tal silm sinine."
                Sarap: "...Silm?!?!?!...Sinine?!?!?!?!"

                Suurepärane väljendusoskus taaskord.

                Kommentaar


                  No tule taevas appi !
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Kaljuveer: "Homme on tal silm sinine."
                    Sarap: "...Silm?!?!?!...Sinine?!?!?!?!"

                    Suurepärane väljendusoskus taaskord.
                    No raisk,see oli põhiline,ma emaga naersin ikkka väga kõvasti
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      Kuulge poisid-plikad - saage üle!
                      Kui ETV ei näita mängu on nad lollid ja kui näitavad ning peale räägivad on jälle lollid. Otsustage ära juba

                      Vöi kui ikka see jutt üldse ei meeldi, siis tulge staadionile. Ma pole ühtki kodumängu otse telekast vaadanud ja jube hea on olla (vahel küll kordusest, aga see on pigem mängu vaatamise kui kommentaari pärast). Absoluutselt hindamatu.

                      Ja ma soovin siiralt, et KalevSport ei saaks mittekunagi koondise mängude ülekandeõigust. Kodanik Järvela läheks nii õhku täis, et pahahakkab.

                      Ah-jaa - eilne mäng oli super!

                      Kommentaar


                        "Kohe varsti algab rannahooaeg, viimane aeg võistkondlikult mängida"

                        Kommentaar


                          Minu arust pole Kristjan Kalkun eriti hea jalgpallikommentaator..
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                            Minu arust pole Kristjan Kalkun eriti hea jalgpallikommentaator..
                            ee, kus see Kalkun sul oli?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                              Minu arust pole Kristjan Kalkun eriti hea jalgpallikommentaator..
                              Võibolla tõesti ei ole, aga võiks proovida. Priit Kuusest ikka parem. Kohati hakkasin Kaljuveeri igatsema. Lemsalu on päris hea nö abikommentaator.

                              Kommentaar


                                Loll mina. Ma arvasin, et Kalkun kommenteeris Kas tõesti Priit Kuusk? Varem on ta päris hästi kommenteerinud minu mäletamist mööda.
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X