320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tv 6 kommentaariga võrreldes ikka väga mage oli see tänane kommentaar.

    Kommentaar


      Noo, EM-i ajaks võiks ikka raudvarad Luiged ja Kannikud ka välja ajada.
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        Kuusk on igal juhul etem kui multiuniversaalne Kalkun, kes on iga ala kommenteerides .. kalkun.

        üldiselt, savi, ETVs pole ammu ühtegi normaalset jalgpallikommentaatorit olnud. Kaljuveer, enne, kui ta võimule sai ja peast halliks läks ning millestki muust kui ilmast ja sambarütmidest oskas rääkida, oli igati emotsionaalne ja kuulatav kommentaator.

        Kommentaar


          nuh Priit Kuusk polnud liiga halb... esimese korra kohta suht okei ja kuna ta suht ikka jagab matsu ka siis saab minna ainult paremaks. EMil ehk omandab ka veel kogemusi kommenteerides ja siis ongi väärt kommentaator ka ETV-l täitsa olemas
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            nuh Priit Kuusk polnud liiga halb... esimese korra kohta suht okei ja kuna ta suht ikka jagab matsu ka siis saab minna ainult paremaks. EMil ehk omandab ka veel kogemusi kommenteerides ja siis ongi väärt kommentaator ka ETV-l täitsa olemas
            Kuusk on minu teada ennem ka EM/MM-i kommenteerinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Kuusk on minu teada ennem ka EM/MM-i kommenteerinud.
              Jah, Euro 2004 vist. Ja kas ta mitte eelmist MM-i kah ei kommenteerind. Kogemusi peaks jaguma.

              Kommentaar


                Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                Jah, Euro 2004 vist. Ja kas ta mitte eelmist MM-i kah ei kommenteerind. Kogemusi peaks jaguma.
                Minu mäletamis mööda kommenteeris 2002 MM-i ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Minu mäletamis mööda kommenteeris 2002 MM-i ka.
                  2002 tegi Priit Kuusk veel krimisaadet. Sporditoimetusse jõudis ta 2004. aastal.

                  Kommentaar


                    no EM 2004 oli ta veel 100% ainult stuudios ja niisama analüüsis seal poolajal ja peale mängu. MM 2006 ma nii väga ei mäleta, kuid ka seal oli ta minumeelest pigem stuudios kui puldi taga jauramas. Ta ise ka ju olla öelnud kusagil, et mängu kommenteerima ta veel ei sooviks vms...


                    edit: tuhnisin nati siin samas teemas veidi ajaloolisematel külgedel ja sealt nagu lugesin välja, et nagu midagi ta kommenteeris ka seal juba MMil, jea. ju siis nii ka on :P
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      2002 tegi Priit Kuusk veel krimisaadet. Sporditoimetusse jõudis ta 2004. aastal.
                      Ega ta praegu ka sporditoimetuse nimerkirjas ei ole.
                      Aga vaidlema ei hakka, kuna ei ole kindel.

                      Kommentaar


                        Eelmisel MMil ta kindlasti kommenteeris, aga ei mäleta kui palju.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Priit "Wend" Kuusk jah sporditoimetuse hingekirjas ei ole enam. Ent EMil on ta platsis nii stuudios ning nagu aru sain ka mõnda mängu kommenteerimas.

                          Viimasel MMil vist jah 1-2 mängu ta kommis asjaolude kokkulangemise tõttu. Üldjoontes on ta sellest end hoidnud. Võib olla nüüd tunneb ta, et on valmis Kuusk on väga sümpaatne kommentaator. Ükskord kommenteeris kah mingit jalkamängu asjaolude kokkulangemise tõttu ja siis viskas keset mängu oma nimedega protokolli minema, mis ta internetis sai, kuna see ei klappinud üldse! Neil oli pidev häda seal ja seda tegi ta lives mikri taga. Aga ta on kommenteerides aus ka enda vastu, et kui ta midagi ei tea, siis ta seda ka ütleb jne.

                          Kommentaar


                            See äravisatud paberiga kommentaar oli jumala hea, seda ma mäletan Oli vist mingi Eesti koondise mäng.

                            Kommentaar


                              Kuusk on väga hea jalgpalli stuudios, kuid mängude live kommentaar on sipa nõrk

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                                Kuusk on väga hea jalgpalli stuudios, kuid mängude live kommentaar on sipa nõrk
                                Arvan sama.
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X