320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kaljuveer ikka ajab oma ila
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Jube närvidele käis see VoskoPoinikov :/

      Kommentaar


        Kaljuveer oli minu arvates täna täitsa ok..
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Täna oli Kaljuveer minu arvates ka hea. Jorss oli ka tuntud headuses.

          Kommentaar


            Kaljuveeri hääletämberit on kõvasti mõnusam kuulata kui Kalkuni oma.

            Kommentaar


              Sarap: " mõlemale kollane "
              Kaljuveer: " mõlemad number kuued "
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Kink lõi Gruusia vastu oma esimese mängu ja Morozov esindas eile U81 koondist.

                Kommentaar


                  Kaljuveer: "Ja mängu tuleb Tarmo Kink, kes lõi oma esimese mängu koondise särgis kolmapäeval.
                  Sarap: "Tundub, et Morozov on väsinud, no jah, eile mängis ka U-81 koondise eest vist terve kohtumise.

                  Kommentaar


                    Ja VoskoPoinikov lööb
                    Ja VoskoPoinikov annab söödu paremale
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ^H!ghRoad. Vaata postitust
                      Kaljuveer: "Ja mängu tuleb Tarmo Kink, kes lõi oma esimese mängu koondise särgis kolmapäeval.
                      Sarap: "Tundub, et Morozov on väsinud, no jah, eile mängis ka U-81 koondise eest vist terve kohtumise.
                      Need on ilmselgelt eksimused, mille kallal norimine on lihtsalt tobe. Kes meist ei eksiks vahel sönadega... kah asi. Kui faktid valed on, siis on tsipa paha.

                      Aga üldiselt on mul nii hea meel, et vähemalt koondise kodumänge saan staadionil vaadata. Telekast on ikka illge agoonia, kui kommenteerima satub Kaljuveer. Numbrid on tema trump!

                      Kommentaar


                        Kalkun ei taba vahest asju ära
                        Aga Sarap on küll täitsa asjakohane seal Kaljuveer hakkab tavaliselt üle kordama eelmiste mängude ja turniiride tulemusi jne.

                        Kommentaar


                          Mina küll ei teadnud, et Purje mängib TPS'is

                          Kommentaar


                            Jee... Kink sai Gruusia vastu lõpuks ahvi seljast ära.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Mulle tuli üllatusena, et Slava lõi vasaku käega värava.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Eesti oli vahepeal 3-3 juhtimas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X