320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "aga ei, portugali mängija oli suluseisus kui ta peaga värvat lõi"
    >>

    Kommentaar


      Kalkuni kommentaatori oskused ei kannata kriitikat
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Kalkun kommenteeris hiljuti ka kossufinaale ja tundub, et sealt on päris palju külge jäänud.
        Korra pani mingi türklase kohta: "Ja nüüd põrgatab pikalt..."

        Kommentaar


          Mulle meeldis ikka jutt, et Portugali kogukond on Šveitsis umbes 200000 inimest ja kommentaator arvas, et ju neist enamus mängule ikka pileti hankinud
          30000 inimest mahutava staadioni viiekordset täitmist vist tänapäeval ei lubata
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Kalkuni juttu on lihtsalt jube kuulata...
            Kuusk on norm.

            Kommentaar


              soovin ise ka, et oleks rohkem emotsionaalsemad komentaatorid ja ei kordaks koguaeg fraasi" õnnega pooleks jäi pall temale" no cmon

              Kommentaar


                Algselt postitas ttaavi- Vaata postitust
                soovin ise ka, et oleks rohkem emotsionaalsemad komentaatorid ja ei kordaks koguaeg fraasi" õnnega pooleks jäi pall temale" no cmon
                Kossus sama moodi ütles Kalkul mängu jooksul mingi 50 korda: "Kahjuks tuleb vise rõngast välja"

                Kommentaar


                  no tra need jopskid võiksid vähemalt mingi kodutöö ennem ära teha, et oskaksid midagi rääkida, "Deco kaotas palli ja ei läinud seda kohe tagasi võitma, see näitab, et kas ta on väsinud või vigastatud või ta ei anna endast 100%" - sellist lollust on raske kommenteerida, samuti ei mainitud kordagi, et Ferreira pole loomulik vasakkaitse ja nimed läksid ka neil koguaeg sassi ja ei teadnud 90% ajast, täiesti masendav.
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Pinda käis et nad Deco kohta koguaeg Deku ütlesid.. Indrek on üldse omast klassist kommentaator

                    Kommentaar


                      Marko "kui ise ei löö lüükase sulle" Kaljuveer
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Kalkun oleks võinud puhkuse endale võtta enne EM-i

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Pinda käis et nad Deco kohta koguaeg Deku ütlesid.. Indrek on üldse omast klassist kommentaator
                          Aa kas Deco ei peakski hääldama Decu? Nagu Luis Figu? Väga palju olen kuulnud neid nimesi nõndamoodi hääldatavat.
                          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                          If you're good at something, never do it for free - See above.
                          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                          Kommentaar


                            jepp, peakski olema nii... Aga iga aasta ilmub mõni uus välja, kes ei tea ja vingub.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              vaene Kuusk -- Sarap ei nõustu mitte millegagi, mis ta ütleb.

                              Kommentaar


                                Poola - Saksamaa krt jälle Kalkun:S
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X