320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Rohkem nagu Sämüäl

    Leitgeb on ka ikka Leitgeb...
    v6i siis /laitgeb/
    (eks mcnamara seletab pikemalt, ise pole paraku saksa spetsialist)
    --igatahes mitte laitgab nagu M.K. m6lemad e-d sujuvalt a-ks transformeeris

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Jürgen Samuel Kaljuveere keeles
    Jürgen Säumel inimeste keeles
    pakun, et kumbki pole 6ige
    (saksa ä peaks e-ks häälduma, aga vb mitte alati)
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      v6i siis /laitgeb/
      (eks mcnamara seletab pikemalt, ise pole paraku saksa spetsialist)
      --igatahes mitte laitgab nagu M.K. m6lemad e-d sujuvalt a-ks transformeeris
      No mis spetsi siin ikka nüüd vaja, ei=ai ja Säumel on hääldades Schoimel.

      Kommentaar


        Võibolla jälle kuulsin valesti aga minuarust ütles kaljuveer, et stranzl tähistab täna 48 sünnipäeva. Sorry Marko kui eksin. Aga kui ei eksi, siis ta paneb ikka ülihästi

        Kommentaar


          Algselt postitas Mädavagla Vaata postitust
          Võibolla jälle kuulsin valesti aga minuarust ütles kaljuveer, et stranzl tähistab täna 48 sünnipäeva. Sorry Marko kui eksin. Aga kui ei eksi, siis ta paneb ikka ülihästi
          Mina kuulsin 28 .
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Mina kuulsin 28 .
            No siis ma olen juba lolliks läinud, aga nojah peab ikka eriti saabas ka olema kui sellist vanust mängijale pakuks

            Kommentaar


              Algselt postitas Mädavagla Vaata postitust
              No siis ma olen juba lolliks läinud, aga nojah peab ikka eriti saabas ka olema kui sellist vanust mängijale pakuks
              Aga mina võisin ka valesti kuulda Kaljuveer paneb palju kärna täna, ei oska Pohlaku küsimustele kiiresti vastata.

              Pohlak: "Kas see on Neuville esimene mäng sellel turniiril?"
              Kaljuveer: "................................"
              Kaljuveer: "................................"
              Kaljuveer: "................................"
              Kaljuveer: "Jah, on küll"
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                kommentaatorid ajavad igal pool paska ning selle kallal ilkumine midagi ei muuda, kuid see jama, mida kaljuveer täna välja ajas, seadis uue standardi.

                Kommentaar


                  Mulle meeldib Osila stuudios.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Kaljuveer teeb mu kõrvadele haiget. Alati kui võimalik siis jälgin mängud ZDF/ARD'i pealt.

                    Kui Pohlak midagi tarka ütleb, siis Kaljuveer jääb vait ja vahetab ruttu teemat. Tavaliselt hakkab mingit paberil seisvat statistikat peksma, mis on täiesti ebaoluline.

                    Kommentaar


                      Kohutav pealelugemine viletsale mängule. Üks ajas terve mängu taktikalist mulli ja teine suutis ainult statistikat paberilt maha veerida. See mis platsil toimus oli täiesti ebaoluline. Jumal tänatud, et seda Alo või Arvo või mis iganes Mõt(tet)ust ei olnud. Mul aias lilepeenras roomav tigu on ka kordades emotsionaalsem kui too tüüp. Jube.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        ja siis veel see:

                        Kaljuveer: "Haydn kirjutas Saksa hümni SÕNAD"

                        kirjutas ta jee, ütleks selle peale

                        Kommentaar


                          Kivisilla kõrval, kes minu arust väga hästi kommenteerib, tundub isegi tavaliselt täiesti väljakannatamatu Kalkun päris normaalne.

                          Kommentaar


                            No tõepoolest, Kaljuveeri eilne kommentaar oli ikka eri klassist. Alustades hümnide ajal ülitähtsa (ja üliõige onju) info levitamisest ja siis sellistest juttudest, et Harnik tegi oma esimese mängu turniiril ja et Fritz mängib, kuna Schweinsteiger sai eelmises mängus punase... Njaa, kui kommentaator teeb esimese 5 minutiga niipalju vigasid, siis ei saa edasisest ülekandest muud oodatagi.

                            Ühesõnaga tekkis küsimus, kas Kaljuveer üldse turniiri jälginud on. Konkreetselt lihtsaid fakte ei teadnud, mängijaid ajas hirmsamal kombel sassi (ok, ikka juhtub, aga no ära hüüa iga ettepoolt läinud söödu peale "sööt läheb Gomesi suunas"). Ja mis kõige haigem - see mees on sporditoimetuse juht ja kuna ta on enda arvates kõige pädevam, siis loomulikult sõidab ta kohapeale finaali kommenteerima. Kui nummi. Ausaltöeldes kuulaks vist parema meelega Osila kommentaari, too on vähemalt asjakohaste faktide osas parema eeltöö teinud.

                            Ps. Kus on Jurtšenko?

                            Kommentaar


                              Paar lehekülge eespool öeldi nii:
                              Algselt postitas ^H!ghRoad. Vaata postitust
                              Jurtšenko on jah CFC rattakooli direktor, kuid kommenteeris KalevSpordis trekisõidu MM-i, ning teeb seal Jalgrattasaateid.

                              Kommentaar


                                Aasta 2008 seksikaim hääl - Kristjan Kalkuni klassikaline madalatäbriline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X