320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võrreldes ETV oma meestega on Pohlak küll hea old.Vähemalt on mehel teadmisi.Ja palju.

    Keegi luges mitu korda ütles kaljuveer pika või lühikesekasvune?mulle tundus et iga väga palju.

    Kommentaar


      Pohlaku puhul meeldib mulle ta Turovskilik jutt. Kui ta isegi midagi tarka ei räägi, suudab ta selle jutu huvitavaks muuta. Eriti mõnus on ta koos Kaljuveeriga See on ikka klassika, kuidas Kaljuveer koguaeg täiesti omas mullis on kui Pohlak midagi ütleb. Tihti piinliku vaikusehetke vältimiseks ütleb midagi väga mõttetut. Iseenesest Kaljuveer mulle isegi meeldib, aga tuleb tunnistada, et ta on ikka päris andetu kommentaator. Kui võrrelda kolme ETV põhikommentaatorit, siis isiklikult meeldib mulle Kuusk kõige vähem, kuigi ta on neist kolmest kahtlemata kõige andekam kommentaator. Kui kõrval on asjalik abikommentaator, siis mõjuvad Kaljuveeri ja Kalkuni totulikud jutud päris mõnusalt
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        Kaljuveer: Kui nüüd Itaalia mängu alguses kohe ära lööb on hispaanlastel väga raske seda tagasi lüüa!!!! No jopa kolla, kuidas saab sellist jama rääkida.Kindlasti oleksid sa Kaljuveer hea taksojuht. Räägiksid turistidele rahvaarvust,pealinnast,kui vana on Edgar jne.

        Kommentaar


          Kui Pohlak seal nats Toni kallal võttis tema vuntside pärast, oli Kaljuveer täitsa vait.
          Jumala koom oli.

          Kommentaar


            Algselt postitas inspektor Vaata postitust
            Kaljuveer: Kui nüüd Itaalia mängu alguses kohe ära lööb on hispaanlastel väga raske seda tagasi lüüa!!!! No jopa kolla, kuidas saab sellist jama rääkida.Kindlasti oleksid sa Kaljuveer hea taksojuht. Räägiksid turistidele rahvaarvust,pealinnast,kui vana on Edgar jne.
            Kas mina ei mõika midagi või mis sellel esimesel lausel nüüd viga oli?
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
              Kui kõrval on asjalik abikommentaator, siis mõjuvad Kaljuveeri ja Kalkuni totulikud jutud päris mõnusalt
              Saaks Osila pulti oleks kõigi suud kinni.
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                Selline asjalik artikkel siis EPL-is. Pole seda lehte enam eriti lugenud, kuna viletsavõitu teine, aga nüüd leidsin sellise humoorika loo. Kahju, et autorit ei ole juurde lisatud, ju on siis kogu toimetuse lugu, nagu juhtkiri. Vabandan, kui see artikkel on juba siin kõne all olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  http://www.epl.ee/?arvamus=433080

                  Selline asjalik artikkel siis EPL-is. Pole seda lehte enam eriti lugenud, kuna viletsavõitu teine, aga nüüd leidsin sellise humoorika loo. Kahju, et autorit ei ole juurde lisatud, ju on siis kogu toimetuse lugu, nagu juhtkiri. Vabandan, kui see artikkel on juba siin kõne all olnud.
                  Eks see ole jälle mõni kibestunud Pohlaku"fänn"
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    http://www.epl.ee/?arvamus=433080

                    Selline asjalik artikkel siis EPL-is. Pole seda lehte enam eriti lugenud, kuna viletsavõitu teine, aga nüüd leidsin sellise humoorika loo. Kahju, et autorit ei ole juurde lisatud, ju on siis kogu toimetuse lugu, nagu juhtkiri. Vabandan, kui see artikkel on juba siin kõne all olnud.
                    Kui sa loeks viimasel lehekülje postitusi, siis sa näeks, et see artikkel on siin juba kõne all olnud Aga väga hea, et postitasid lingi, ma ise ei viitsinud internetilinki otsima hakata.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Mulle küll Pohlak meeldib, nii stuudios kui ka kommentaatorina.Ja tõesti see Toni vuntside teema oli naljakoht, kahju et kommentaatorid teineteisega koostööd ei tee, vaid ainult mulisevad kogu aeg...Selles mõttes,et seda asja ei ole vaja ju nii surmtõsiselt võtta a la ja nüüd sööt sinna ja sööt tänna.
                      Üleüldse mul on tunne,et KAljuveer nagu vihkaks kõiki..ta ei taha üldse Aavo Sarapile sõna anda..Ja Kalkun ei sobi ka stuudiosse üldse..ta teeb seda tööd niimoodi nagu ta ei tahaks seal olla, kuidagi kliiniliselt + ei oska normaalseid küsimusi esitada, mille tõttu külalised peavad ennast kogu aeg kordama..stuudiot peaks juhtima see kõrvarõngaste ja käevõrudega mees.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                        Kui sa loeks viimasel lehekülje postitusi, siis sa näeks, et see artikkel on siin juba kõne all olnud Aga väga hea, et postitasid lingi, ma ise ei viitsinud internetilinki otsima hakata.
                        No näed, siis polegi ju midagi viriseda, kui linki varem ei olnud.

                        Kommentaar


                          Hea, et Päevalehe toimkond tennist ei jälgi. Seal ei kommenteerita peaaegu üldse, kes hetkel lööb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            No näed, siis polegi ju midagi viriseda, kui linki varem ei olnud.
                            Ma ei virisenudki, lihtsalt mainisin
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Ma ei tahaks küll mingi jobuna kõlada, sest Kivisild on kindlalt parim külaliskommentaator, kuid mees, tee endale peale/pärast reegel selgeks. Ei ole"peale kiirrünnakut", "peale pallikaotust", "peale kornerit". On PÄRAST!! Kui järjekindlalt sellist elementaarset keeleviga raiutakse, siis hakkab lõpuks häirima.

                              Kommentaar


                                Mind häirib sõna 'vahest' , seda satub ka väga palju sisse .
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X