320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sommidel oli vähemalt tüüp staadionil ja sai "raadioülekannet" kuulata ning sel ajal, kui ETV näitas pildikatkestuse ajal parimaid värvaid turniiril, siis tuli Yle`s korraks telepilt ja nägi Saksa 2-1 värava ära.

    Kommentaar


      eilne kommentaar oli päris ok... suuresti vist tänu sellele, et Kivisillal lasti rääkida enda mõtted lõpuni, mis tähendab, et Kuusk kuulas.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Oma suureks üllatuseks kohtasin Kaljuveeri Muhu jaanitulel . Olin just sõbraga koos ja kui ta meist mööda jalutas , siis ma ju pidin sõbrale kommenteerima ta huvitavaid ütlusi EM-il . Igatahes, kui ma kõige parema kohani jõudsin , siis ta tuli sama teed pidi mu selja tagant , vaatas mulle pettunud silmadega otsa ja käis edasi Ilmselt kuulis mu kriitikat, aganoh , polehullu. Tegelikult pole nad niiii hullud midagi .

        Kommentaar


          and lõuksi .
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            oioi kui põneva asja Pohlak välja lobises... :P
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Palju Tulevik muidu Berezutskite eest nutsu sai?

              Ja ei pand tähele miks see eestlane ei peaks Hispaaniasse saama?

              Kommentaar


                Algselt postitas lock Vaata postitust
                Palju Tulevik muidu Berezutskite eest nutsu sai?

                Ja ei pand tähele miks see eestlane ei peaks Hispaaniasse saama?
                Tundus, et häda on selles, et mängija on välisklubis, kes teda müüja ei taha.

                Kommentaar


                  Mulle esimese poolaja kommentaar meeldis väga. Kalkun-Pohlak tundub üks parimaid paare üldse senistest. Eilne Kuusk-Kivisild oli ka hea, aga isiklikult väga ei meeldinud, kuidagi puiseks jäi. Kivisild ajab küll tarka juttu, aga kuidagi igav ja üksluine millegi pärast.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Tundus, et häda on selles, et mängija on välisklubis, kes teda müüja ei taha.
                    ilgelt häirib, kui kirjutavad ajakirjanikud selliseid õigekirjavigu teevad.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      mulle vapsee kalkun (TURKEY) ei meeldi,

                      aktiivselt ja aktiivselt...

                      Kommentaar


                        Kuidas Kalkun saab lubada endale sõna 'vahest' vales kohas ?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Pohlak teeb ikka Arsavini väääga maha mees muidugi on 0 ebastabiilsus.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            tubli Kalkun, tubli! Semak!
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Tra kaua nad ajavad, et Aršavin on väga ebastabiilne olnud ja Venemaa sitt. Ammu aru saanud juba.

                              Kommentaar


                                haaaavi (loe: xavi)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X