320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui ma õigesti kuulsin, siis kalkun ütles "saab minna oma väimehe maradona juurde", kui sergio agüero välja vahetati. ma ei tea täpselt, kui vana laps 20-aastasel sergiol on, aga maradona on igal juhul perv siis.
    ½121½

    Kommentaar


      Kalkun loeb paberilt väga tarka infot korvpalluri kohta ja Sõber ütleb selle peale : "Oi Kristjan kui tark sa meil oled! "
      Kalkun ütleb siis selle peale vastu : "Ma olen ju isegi ülikoolis käinud."
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        Kui ma õigesti lugesin, siis Kalkun suutis täna 7 korda Messi ja Gago segamini ajada.No ma saan aru, et mehed on suht ühesugused oma juustega,aga loogiliselt võttes saab ju aru positsiooni järgi, et üks on ründaja ja teine kaitsev poolkaitsja.

        Kommentaar


          Pikkusevahe on 10 cm.

          Kommentaar


            blaaa blaa blaa

            Kommentaar


              Mis Eesti-Malta mängu puutub, siis kuna etv omasid polnud kohal, haaras Zelinski põhikommenteerija initsiatiivi ja hindeks annan 5+

              Kommentaar


                Kristjan Kalkuni juures hakkas kossu ajal see närvidele käima et ta iga mööda läinud viske kohta ütles , et pall tuleb rõngast välja
                www.netsoccer2.com

                Kommentaar


                  Ja see ,et ta kordas koguaeg ,et tänane kossu finaal oli aegade parim.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Ja see ,et ta kordas koguaeg ,et tänane kossu finaal oli aegade parim.
                    noh vähemalt kiitis seda mida komenteerib, ETV jalka kommentaatorite puhul hakkas mulle lausa närvidele see käima et nad EMi ajal iga mängu teise poolaja nutsid kui igav see mäng on(kommentaator peaks nagu kutsuma mängu kuulama ja jälgima mitte ära peletama)
                    www.netsoccer2.com

                    Kommentaar


                      kaljuveer on ikka eriti jalgpallivõõras inimene...
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Sarap: "Mäletad 82 aasta MM`i avamängu?"
                        (5 sekundit vaikust)
                        Kaljuveer: "Hehee, Belgia oli."

                        Sarap: "Marko, tuleb sul see pete tuttav ette"
                        (5 sekundit vaikust)
                        Kaljuveer: "Ja nüüd tuleb pikk sööt ette Operi suunas."

                        No perse, suhtle Avoga.

                        Kommentaar


                          Marko pani Aavole mõnusalt ära

                          "ütleme nii Aavo, et kohtunikega ei vaielda"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust

                            No perse, suhtle Avoga.
                            EIKA KURAT! Kuidas sa aru ei saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

                            Kui Marko suhtleks Avoga siis ei saaks me ju 3 korda teada, kus klubis Kompany mängib nüüd!
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ma kahtlustan, et kommenteerimine koos Marko Kaljuveeriga on Avo Sarapile Eesti Jalgpalliliidu poolt määratud distsiplinaarkaristus. Vabatahtlikult küll ükski inimene sellega nõus poleks.

                              Kommentaar


                                see oli ka hea, kus marko rääkis, et kui raske on arvuti taga töötada, kui ülemus seljataga kõike loeb. Ta ju ise ongi ülemus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X