320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen ma ainus, kellele käib pea kõige rohkem närvi hoopis Kallas? Paneb liiga tihti fakte väga mööda ning ei meeldi ka see, et teeb saavutusteta sportlase kohta väga palju maha nõrgemaid sportlasi. Näiteks kui 100m eeljooksudes tehti valestart, rääkis ta, et sportlased ei tunne reegleid... samas kui teised tippsportlased pidevalt valesporte teevad siis on kõik justkui korras. Samuti häiris eelmise MMi ajal see, et mees igal võimalikul hetkel tegi Oscar Pistoriust maha, et see mees ei tohiks ikka startida.

    Kommentaar


      Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
      Olen ma ainus, kellele käib pea kõige rohkem närvi hoopis Kallas? Paneb liiga tihti fakte väga mööda ning ei meeldi ka see, et teeb saavutusteta sportlase kohta väga palju maha nõrgemaid sportlasi. Näiteks kui 100m eeljooksudes tehti valestart, rääkis ta, et sportlased ei tunne reegleid... samas kui teised tippsportlased pidevalt valesporte teevad siis on kõik justkui korras. Samuti häiris eelmise MMi ajal see, et mees igal võimalikul hetkel tegi Oscar Pistoriust maha, et see mees ei tohiks ikka startida.
      Mehel on enda arvamus. Mees avaldab seda. Kui sa pole sellega nõus, siis tegu on eriarvamusega, aga mitte teise arvamuse lollusega.
      Pluss ma ei saa aru sellest, et miks ainult olematu intervjueerimisoskuse pärast Sääritsat kotitakse. Samas on ta ainus, kes sisuliselt viitsib naistesporti kommenteerida ja kes ilmselt tõelise naudinguga käib juba aastaid kümmet lümpistarti tegemas. Pluss saab ta vist ka päris kenasti spordiuudiste haldamisega hakkama.

      Kommentaar


        Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
        Olen ma ainus, kellele käib pea kõige rohkem närvi hoopis Kallas? Paneb liiga tihti fakte väga mööda ning ei meeldi ka see, et teeb saavutusteta sportlase kohta väga palju maha nõrgemaid sportlasi. Näiteks kui 100m eeljooksudes tehti valestart, rääkis ta, et sportlased ei tunne reegleid... samas kui teised tippsportlased pidevalt valesporte teevad siis on kõik justkui korras. Samuti häiris eelmise MMi ajal see, et mees igal võimalikul hetkel tegi Oscar Pistoriust maha, et see mees ei tohiks ikka startida.
        Ma ei tea. Minu meelest on Kallas vaieldamatult parim külaliskommentaator sellel olümpial. Muidugi on ta ka tasemel olnud eelnevatel suurvõistlustel. Head nalja viskab ka sekka, aga ei pinguta selle nimel üle ja ei tundu võlts. Minu meelest väga viis.

        Kommentaar


          Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
          Näiteks kui 100m eeljooksudes tehti valestart, rääkis ta, et sportlased ei tunne reegleid... samas kui teised tippsportlased pidevalt valesporte teevad siis on kõik justkui korras. Samuti häiris eelmise MMi ajal see, et mees igal võimalikul hetkel tegi Oscar Pistoriust maha, et see mees ei tohiks ikka startida.
          Minule jälle meeldib, et Kallas julgeb otse välja õeld, mida ta asjadest arvab. Nende 100 eeljooksjate kohta on "sportlane" palju õeldud, enamik neist on seal vaid tühja koha täitmiseks, et nende riik ikka esindatud oleks - ilma normi täitmiseta. Krt kui jooksed 100m 15 sekiga, siis ei ole sportlane. Kusjuures nende osalemine ei olnud tema jaoks probleem, pigem oli see, et nad on liigselt telepildis. Siis veel keskmaajooksude eelringid haaravad liialt telepilti, kui väljakualad saavad vaid harva pilti. Mis sellest halba on?

          Pistoriust ta "maha ei teinud" , ta vaid nõustus nendega, kelle jaoks on tema proteesid küsmärgiga. Sa arvad tõesti, et Kallas on ainus, kes arvab, et tal on mõned eelised - säärelihaste krambid/väsimus on 400m jooksus tavaline ? Sel korral ta ei õelnud Pistoriuse kohta midagi "halvustavat".

          Eks see ole maitse asi, minule jälle ei meeldi Kalkuni kiljumised, röökimised, faktivead ja liigne Venemaa kossukoondise pooldamine. Kaljuveer ja Säärits on lihtsalt allapoole arvestust.

          EDIT: ma usun, et ma ei ole ainus, keda häirib, mis moodi Kalkun "Tyson" ja "Jason" hääldab. Rääkimata Kärrmelo Antonist.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mehel on enda arvamus. Mees avaldab seda. Kui sa pole sellega nõus, siis tegu on eriarvamusega, aga mitte teise arvamuse lollusega.
            Pluss ma ei saa aru sellest, et miks ainult olematu intervjueerimisoskuse pärast Sääritsat kotitakse. Samas on ta ainus, kes sisuliselt viitsib naistesporti kommenteerida ja kes ilmselt tõelise naudinguga käib juba aastaid kümmet lümpistarti tegemas. Pluss saab ta vist ka päris kenasti spordiuudiste haldamisega hakkama.
            kas muidu seda va inteka oskust treenida ei saa? sportlasega kohtumiseni on tavaliselt üksjagu aega, et mingi xyz ette võtta ja paar-kolm loogiliste küsimuste jada kirja panna.
            tema tubliduses on patt kahelda - ons füürer ju tema natsialnik.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Mulle tegelikult Kuuse väga meeldib kommentaatorina.

              Pole tegelikult väga aru saanud, miks inimestele ta ei meeldi.

              Jalgpall on kahjuks erand tema puhul

              Kommentaar


                Oli juba tunne, et Lembitu ei saagi kommenteerida medalivõitu, aga õnneks lasti ta maadluses ka pulti ikka

                Kommentaar


                  Israel: "Terve see kuradi hooaeg"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Israel: "Terve see kuradi hooaeg"
                    Saraisk
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Iisrael on laheda jutuga vend. Jõle kahju, et Säärits teda iga küsimusega aina maha tegi.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        ai rsk see oli nüüd kõva Kalkuni poolt - Los Angeles Lakersi ja Glasgow Celticu rivaliteet - uni läks kohe ära
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Glasgow Celtics oli pigem see mis ütles või kuulsin ka valesti

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            ai rsk see oli nüüd kõva Kalkuni poolt - Los Angeles Lakersi ja Glasgow Celticu rivaliteet - uni läks kohe ära
                            Loodedavasti ehk kunagi siis näeme nende kahe vahelist mängu,aga krt milles?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Kes tõstmist kommenteerisid? Suht positiivne ülekanne!
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Jaan Talts jr

                                Aga Kristjan Ojang ei kõlba kommenteerima!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X