320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

derby koju kätte!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ohh teid No Dangeri jutupaunikuid.

    Nüüd pisut asjast kah, et arvestage selle võimalusega et mäng võib toimuda 9 9 vastu.

    Nimelt meil juba hooaeg läbi ja osa koondisest sõitis Küprosele laagrisse.

    Selline küsimus, et kui kergesti sealt Nõost Tõraverre saab?

    Kommentaar


      #17
      Nõost Tõraverre läheb kell 17:29 rong. Tõraverest Tartu poole rongid 6:39 ja 8:34 (www.edel.ee). Nagu ma aru sain, siis geoloogid bussiga ei sõida, nii et ma ei hakka bussiaegu otsima.

      Mis puudutab mängijate arvu, siis ka meist on osa sooja mere ääres puhkamas, mõned ka välisklubides testimisel. Peale selle on meie plats külmaga kokku tõmbunud ja üle 18 mehe sinna ei mahugi.

      Uus mängupäev peaks olema kolmapäev, siis on aif ka tagasi ja te ei kaotagi nii suurelt...

      Kommentaar


        #18
        Katastroof Nõos.

        Lugu on nüüd selline, et Nõos veel selle aasta sees mängimine sarnaneks pigem mingile mudamaadlusele, kuna meil toimus siin väike turniir ja vihmajumala väikse abiga on platsi asemel Eesti väikseid soo. Mis ma tahan öelda, on see, et tuleks mingi uus mängupaik otsida, kui just maa ära ei külmu.

        vaadake pilte kah:
        http://www.nrg.tartu.ee/~kask/peetrike/2001%20artiklid/pildid/jalka/

        Kommentaar


          #19
          oi....
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by aiFo

            Orginally posted by Lincoln

            ma ei tea kas kyps on sulle rääkinud aga kuidas selle balti turniiri looga jääb
            ma oleks väga tänulik muidu
            jürgen
            eee... hmmm... ???

            kunagi ma foorumisse kirjutasin midagi, kas see jutt ei k6lba? ilmselt miskid asjaomased tegelased (wiiner?) leiaks selle jutu kuskilt arhiivist ylesse kah... miski arhiivimoodi asi on ju olemas?

            tjah, kuradima off-topic sai
            aga võibolla saaks sa selle loo kuidagi mu soccerneti mailboxi saata?
            jürgen
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #21
              Ühel pakasest paukuval sügispäeval otsustasid üksteiselt mõõtu võtta 2 igati väärikat meeskonda. Ühelt poolt siis FC Geoloogia ja teiselt poolt No Danger ...ups väike eksitus, siiski oli vist hoopis Nõo Tanger.

              Mängu toimumise põhjus on küll pisut proosaline. Nimelt peale Eesti-Portugaali mängu läks sellises pubis nagu "4 Koobast" eelmainitud meeskondade liikmete vahel kõvaks vaidlemiseks teemal: kumb võistkond on parem. Kuidagi ei tahetud üksmeelele jõuda. Nutikaid võrdlusi loobiti sinna ja tänna, aga kuna lisaks teistele kohalviibijatele olin ka mina täis nagu porikärbes....ei, ütleme et ma olin natuke võtnud (ühe õlle?), siis ei suuda ma kõike väljaööldut meenutada. Kuna oli ikkagi kindlaks nõuks võetud sellel teemal selgusele jõuda, lepitigi sõpruskohtumine kokku. Et aga panuseid tõsta, pandi tehingusse sisse veel selline punkt, et kaotaja peab lisaks suurele häbile, mis neile osaks langeb ka sauna kinni maksma.

              Ühel issandase kolmapäeval olidki kaks meeskonda ennast Õpetajate Seminaari staadionile vedanud, lisaks nendele ka arvukas toetajaskond. Mängu tähtsust aitab ehk ilmestada asjaolu, et ka Eesti Vabariigi peaminister Mart Laar isiklikult oli otsustanud oma kohalviibimisega seda karmi heitlust austada.

              Mängust lähemalt ei viitsikski rääkida, tulemus 4:1 geoloogidele räägib enese eest. No Ilus võitluslik mäng oli. Võibolla tasub veel märkimist, et geoloogide ründaja Rauno Raudsepp lõi kokku 3 väravat, mis veelgi veidram, kõik need väravad ta lõi oma per..ga. Nii ta väitis

              Pärast mängu mindi sauna joodi õlli ja oldi muidu mõnusad. Eks paistab kas No Dangeri..näe jälle, ma tahtsin öelda Nõo Tangeri koondis meilt kevadel revansi -(tean küll kuidas eelnevat sõna kirjutatakse, aga klaviatuur on nadi) kah küsida julgeb.

              Kommentaar


                #22
                Niisiis on tervelt 10% eelmainitud jutust õige. Kahjuks kasutas noorhärra kyps ekslikult sõna staadion , pigem oli see miskit muud aga noh tingimused olid võrdsed.

                4:1 siis jäi seis keoloogide(kirjaviga sry) ja Nõo Tangeri vahel. Kahjuks lepiti enne mängu kokku(nagu me pärast 4ndat kolli teada saime), et mängitakse ilma suluseisuta. aga see selleks, kuna suluseisust löödi meile ainult 3 kolli.

                Nagu arukam lugeja võib siinkohal mõista, olime me vastasest igati üle. Vastaste ründaja võis oma väravad tõepoolest lüüa tagumise otsaga, kuna meie kaitsjad lihtsalt tema laia istmikku sihtisid ja pall sealt kogemata väravasse põrkas

                Kuna ei mängitud mõisa peale(mängiti sauna peale), siis oli normaalne mäng - kohtunikku polnud ja kakluseks ei läinud. Tore üritus tegelikult ja austagem vastast, isegi nõrgemat

                Kevadel nagu juba kusagil jutukas mainisin, tuleb keoloogidel meile terve öö sauna välja teha. koguge poisid pappi
                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                Kommentaar


                  #23
                  No mida siin ikka rääkida. 4:1 seis on geoloogide ehk siis meie võiduka meeskonna paremust tõestanud rohkem kui küll.

                  Parandage keegi mind, aga kas ei olnud see mitte meie auväärsete vastaste No Dangeri (klaviatuuril on vist midagist viga )pallurite idee, et mäng toimub ilma suluseisudeta.

                  Aga ega ma siia halvustama ei tulnud. Nõo pallurid mängisid väga hästi (nagu meiegi), aga meid toetasid peale maruliste fännide ka kodutribüünid või olid need hoopis puud.

                  Mis siin salata, teie kaotus oleks veelgi hävitavam olnud kui kõik geoloogide põhirivistuse mehed platsil oleksid olnud.

                  Nimelt oli puudu umbes viis pallivõlurit.

                  Edu teile kevadeks ja hakake parem sauna ehitama
                  Jalgpallihaigla liige

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by AnZ Antzon

                    Parandage keegi mind, aga kas ei olnud see mitte meie auväärsete vastaste No Dangeri (klaviatuuril on vist midagist viga )pallurite idee, et mäng toimub ilma suluseisudeta.
                    No ma ei tea, härra gaskoff orgunnis seda asja. Võib olla siis tema viga aga mina igatahes sain teada II poolaja lõpus, nagu ka kogu meie kaitse, kes viimase värava ajal nagu üks mees karjus suluseisu ei ei saanud aru miks vastased rõõmustavad...

                    Küsimus: Kas need põhimehed olid keoloogidel (vaja keyboard välja vahetada) kohal mängus keokraafidega, mille tunnistajaks mul õnnestus olla?
                    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by aojalgpall
                      Küsimus: Kas need põhimehed olid keoloogidel (vaja keyboard välja vahetada) kohal mängus keokraafidega, mille tunnistajaks mul õnnestus olla?
                      eino... kui no dangeri (pagan!!! ) skaudid sellist asja ise tähele ei pannud... no v6ib öelda, et puudusid kyll jah!... vedas teil...
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by AnZ Antzon

                        Parandage keegi mind, aga kas ei olnud see mitte meie auväärsete vastaste No Dangeri (klaviatuuril on vist midagist viga )pallurite idee, et mäng toimub ilma suluseisudeta.
                        Ok, tunnistan oma viga. Minu mõte oli jätta võtmata olukorrad, kus ründaja on kaitsjast 1-2 eespool, kuid pingelisel momendil ei suutnud ma ennast korralikult väljendada.

                        Igatahes oleks võinud viimase värava lugemata jätta. A tegelt suht pohui, sest kevadel saate nii kui nii lutti ja siis paneme sauna terveks ööks kinni.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X