320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängijate palgad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Mängijate palgad\'

    ikka on vale ju.. tshuktsimaa kuberneril on raha 7.5 miljardit naela(eelmuise aastaga võrreldes pluss 2 mld), mitte 2 mld. küsige minu käest kui inglise keelest aru ei saa, aitan tõlkida

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Mängijate palgad\'

      no ja üldse väljendid - \"kelle pangakontolt võib leida\" ja \"rahakott ulatub\" on sügavalt p*****st. see on inglise ajakirjanduse lambihinnang nende varade koguväärtusele (sh. kinnisvara jms) ning ka nii tuleks seda tõlkida. ma muide ei usu, et ükski neist hoiab raha pangakontol ja laseb inflatsioonil sellel niisama närida.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Mängijate palgad\'

        Algselt postitas SleepWalking


        no ja üldse väljendid - \"kelle pangakontolt võib leida\" ja \"rahakott ulatub\" on sügavalt p*****st. see on inglise ajakirjanduse lambihinnang nende varade koguväärtusele (sh. kinnisvara jms) ning ka nii tuleks seda tõlkida. ma muide ei usu, et ükski neist hoiab raha pangakontol ja laseb inflatsioonil sellel niisama närida.
        no ei saa ju kasutada koguaeg sõna varandus, sel juhul oleks igas lauses mingi varandus
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Mängijate palgad\'

          ei tohiks ka kasutada väljendit \'pangakonto\' kui sellel summal pole pangakontoga midagi pistmist.

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Mängijate palgad\'

            lastakse ka igasuguseid internetti

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Mängijate palgad\'

              Algselt postitas Jyrka


              lastakse ka igasuguseid internetti
              ma tean, et sa oled siin väga vaimukas ja popp kutt, aga saa siis ise paremaga hakkama, kui võimeline oled
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Mängijate palgad\'

                Algselt postitas kaala


                Algselt postitas Jyrka


                lastakse ka igasuguseid internetti
                ma tean, et sa oled siin väga vaimukas ja popp kutt, aga saa siis ise paremaga hakkama, kui võimeline oled
                et sellest paremaga (ehk vähem vigu sisaldavaga tõlkega (sest tõlge see ju pidi olema)) hakkama saada ei pea just olema karbi kõige kirkam kriit. aga arenemisvõimelised inimesed pidid õppima, olen kuulnud. lootus kustub viimasena.

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Mängijate palgad\'

                  sleep, sinu allkirja kohta ütleks nii palju, et mul oli ikka üks eriti tore direktor

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Mängijate palgad\'

                    Ma kahjuks ei leia hetkel sed lehte ülesse, kus palgad olid öeldud, aga kõige rohkem teenivat Vieri (ei tea küll mille pärast ).Beckham on alles kuskil 13. kuna jalgpallipalk tal nii suur ei ole, kuid ta saab igasugusid lisatulusid-reklaamid, pildid jne.Ja sellepärast ta ongi kõige rikkam

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Mängijate palgad\'

                      Algselt postitas Bianconera


                      Ma kahjuks ei leia hetkel sed lehte ülesse, kus palgad olid öeldud, aga kõige rohkem teenivat Vieri (ei tea küll mille pärast ).
                      Ma üritan mitte nilbe ja kuri olla nüüd. Vabandust, aga ta leping sõlmiti ammu ning selle ammu ajal oli ta ikka mäekõrguselt teistest Itaalia ründajatest üle ning võimalik, et isegi Serie A parim ründaja. Ning vaata kasvõi ta viimaseid mänge. Vana Vieri naaseb!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Mängijate palgad\'

                        Algselt postitas Tanel


                        Algselt postitas Bianconera


                        Ma kahjuks ei leia hetkel sed lehte ülesse, kus palgad olid öeldud, aga kõige rohkem teenivat Vieri (ei tea küll mille pärast ).
                        Ma üritan mitte nilbe ja kuri olla nüüd. Vabandust, aga ta leping sõlmiti ammu ning selle ammu ajal oli ta ikka mäekõrguselt teistest Itaalia ründajatest üle ning võimalik, et isegi Serie A parim ründaja. Ning vaata kasvõi ta viimaseid mänge. Vana Vieri naaseb!
                        Mulle põhimõtte pärast eriti Vieri ei meeldi, aga tuleb tunnistada,et Adrianoga kokkumängides sujub tal kõik hästi (kasvõi 2-2 Juventusega)

                        Kommentaar

                        Working...
                        X