320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimusi jalgpallist!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Atleetilist teipi kasutatakse selleks, et kedrid alla ei vajuks, olen seda lugenud jalgpallilehelt kus müüakse seda teipi. They would know. Pealegi teip ei hoiaks kaitseid paigal, kuna ta pole kaitsetega kontaktis.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by greenday

      Atleetilist teipi kasutatakse selleks, et kedrid alla ei vajuks, olen seda lugenud jalgpallilehelt kus müüakse seda teipi. They would know. Pealegi teip ei hoiaks kaitseid paigal, kuna ta pole kaitsetega kontaktis.
      Kui sa tõmbad kedra peale teibi piisavalt tugevalt, siis ei liigu seal all kaitse ka mitte kuhugi!
      Jube Tige Kala

      Kommentaar


        #18
        Atleetilist teipi kasutatakse selleks, et kedrid alla ei vajuks, olen seda lugenud jalgpallilehelt kus müüakse seda teipi. They would know. Pealegi teip ei hoiaks kaitseid paigal, kuna ta pole kaitsetega kontaktis.
        Tead mine küsi mõne jalgpalluri käest, miks ta seda teipi kannab - mõni kannab tõesti kedrade allavajumise vältimiseks, kuid samapalju mängijad paneb selle kaitsmete liikumise vältimiseks.
        Tee väike katse - pane jalga kaitsmed nende peale kedrad, siis mine kuhugi muruplatsile ja tee üks kiirem spurt ning kõige kiirema hoo pealt viska üks külg maha ja tee korralik 5-6 meetrine libisemine. Vaata kus on sinu kaitsmed (vihje: leiad jala tagant sääremarja pealt)
        Pane kaitsmed õigesse kohta tagasi, kinnita alt ja ülevalt teibiga. Ja korda sama jooku-libisemise protseduuri (pärast libisemist leiad kaitsmed õigelt kohalt)
        Jalgpallihaigla Liige

        Kommentaar


          #19
          Ahjaa.. olen ka näinud teipi põlve all soki peal, aga see pole nii tavakohane. Seda pahkluu juures näeb ikka oluliselt rohkem.
          Tegelikult asi selles, et pahkluu koha peal ei saa teipi kuidagi varjata. Kinnitades aga teibi põlve alla, siis üldjuhul keeratakse sinna kedra peale.
          95 % kedradest on nimelt niimoodi valmistatud, et kui nende ülemist osa alla ei keerata, siis ulatavad nad nagu sukad mõnusasti üle põlve poolde reide välja.
          Jalgpallihaigla Liige

          Kommentaar

          Working...
          X